0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (23 puan) tarafından
Hanımlar daha önce de post acmistim hamile miyim diye göğüs agrım vardı ve şimdi daha çok ağrıyor ve şiş  hissediyorum ayin1 inde test yapicam çünkü bu ay vitamin kullandım ve ilişkilerimi takvime göre uyguladım hangi gün hamilelik derecesi yüksek olarak inşallah tutmuştur dua edin bana

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Rabbim gönlüne göre en hayırlısını versin inşallah canım.  

(23 puan) tarafından
Amin insallah canim
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bn hamile oldugumu göğuslerim şiştiginde anlamistim insallah sende hamilesindir
(23 puan) tarafından
Benim içim de çok büyük bi his var bende kendimi hamile olarak hissediyorum ve göğüs agrım 1 haftadır var 2 günde çok şiddetli oluyor
0 oy
(3,738 puan) tarafından
İdrar testi yaptın mı canım inşallah hamilesindir
(23 puan) tarafından
Ya normalde adetlerim gecikirdi ama bu sefer tuhaf hissediyorum her an bebek varmış gibi içindeymiş gibi gogus ağrısı olunca iyice şüphelendim
(3,738 puan) tarafından
Anladım canım bazıları hissettim diyo gerçekten benim de vardı göğüs hassasiyetim ama adet önceside olduğu için çok umutlanmamıştım. İnşallah Rabbim hayırlısıyla nasip etsin
(23 puan) tarafından
Kız senin nasıl dayanıyorsun ben olsam çatlardım lafina dayanamadım kalktım gittim test aldım sabahı da bekleyemedim testi yaptım ikinci çizgisi biraz silik cıktı ve hala göğüs agrım var haftaya kan vermeye gidicem insallah vardır ve sonra yine post acarım size
(3,738 puan) tarafından
Hadi inşallah merakla bekliyorum canım ❤️
(23 puan) tarafından
Bugün kan verdim canm yarın sonuç cikicak inşallah hamileyim dir size güzel haberleri sunarim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 336 göst.
0 oy
2 cevap 121 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
7 Ağustos 2022 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 311 göst.
17 Mart 2022 Aile kategorisinde Rabianur (765 puan) tarafından soruldu

381,041 soru

11,407,681 cevap

34,943 kullanıcı

...