0 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün temizlik yapmak istiyo canım normalde hiç yapmak istemem aslında ama  bari değerlendireyim kimler temizlikle uğraşıyo bugün 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben büyük temizliğini bitirdim bugünde bir süpürecem o kadar :) 
tarafından
Benim evde pek eşya yok canım sevmiyorumda fazla kalabalığı falanda benim her yer toz mutfak dolaplarını silmisdim bitek duvarları var onuda halledecem bakalım gücümün yettiği kadar temizlik yapıcam ne kadarını yapabilirsem seninde bitmiş ne güzel temiz temiz oturursun bende çocuk varda ne kadar temiz kalır bilmiyorum yani :)
tarafından
Evet canım :)) senin işinde zor
tarafından
Artık ne yapabilirsem ben kaçar :)
-Reklam-
0 oy
(215 puan) tarafından

Kolay gelsin canım benim de yapasım yok ama mecburum doğum yaklaşıyor :(

Paniğimi atmak için yapıyorum 

tarafından
Yavaş yavaş yeterli bende öyle yapacam normalde hiç yapmak istemiyorum gün içinde ama bugün bi ilham var çayımı içimde kalkıcam artık ne yapabilirsem
(215 puan) tarafından
Kendini çok zorlama canım ya Allah yardım etsin zor oluyor hamile iken
tarafından
Aynen artık dinlene dinlene yaparım belki yarın kardeşim gelir yanıma yanlız kalmam diye düşünüyorum
(215 puan) tarafından
Allah razı olsun kardeşinden
Benim kardeşler uzak annem yok

36 haftalık hamileyim
Ve 3 tane çocuğum var canım
tarafından
Senin işin benden daha zor valla ben birisiyle baş edemiyorum
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Bn btrdim  yeni yattm Walla yruldm
tarafından
Dinlen ayaklarını da uzalt benim işleri saymakla bitmez malesef çok varda artık ne kadar yapabilirsem dinlenerek yapıcam çay iciyom bitsinde kalkacam
(3,532 puan) tarafından
Yrma kndini canim hamilesin yawas yawas hallet
tarafından
Dinlenerek yapsam saat 1 aksama kadar yapsam yeter acelesi yok zaten gelen gidenimde yok
0 oy
tarafından
Ben sabah 6 da kalktim oglumun aglama sesiyle uyumadim artik camlari sildim elektrikliye cektirdim halilari sildim ustlerine hali ortusu yikadim orttum  banyo lavabo balkon ve merdivenler kaldi yikancek onlarida yaptim mi temizligi bitirdim sayilir
tarafından
Bayağı yarılamısşin sen benim çok var hangi birini sayayım ki her yer duruyo yavaş yavaş yaparım artık günüm de yaklaşıyoya ekimde doğum var kısmetse ozamana kadar ne yaparsam kâr bana
tarafından
Aynen hem sen hareket etmis olursun canim
tarafından
Bacaklarım biraz hakaret etmesi gerekir yoksa çok ağrı yapıyo yürümeyince Doğru dedin
0 oy
(571 puan) tarafından
Benimde yapasım var ama deterjanlara gelemiyorum hemen hasta oluyorum ama mecbur yavaş yavaş yapcm 
tarafından
Çıkabiliyosan çık gez valla bneim yerimede gez giiii çocukla biyere gidilmiyo malesef
(571 puan) tarafından
Kıııız çıkan nasıl çıkıyor valla yeni doğmuş bebekle bile çıkıyorlar şaşkınlıkla bakıyorum bend3 cikmamam çocukla sanırım öyle geliyor bana şimdi tadını cikarmali;)
tarafından
Aklın varsa çık gez sonra büyüdükçe ananı ağlatır biz çıkıyoz ama ömrümden ömür götürüyö öldürüyo beni yaa gittiğimiz yerden gelmek istemiyo istek bitmiyo yapıyomuyum tabikide Hayır  az dinlendim şimdi kalkimde birazdaha iş yapayım bari bu işler geceye kadar ancak bitecek galiba ama napayım zorlanıyorum olsun okadarcıkda :)
(571 puan) tarafından
Hadi kolay gelsin o zaman :)
tarafından
Saol cano evi toparladım sayılır geriye kaldı süpürnesi vede viledalaması tuvalet banyo duruyo çamaşırları asıp topaldiklarimıda topladimmı tamam dır
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Dün hayalini kurmuştum mutfağı temizliyim diye bugün yatislardayim  :))
tarafından
Hahayy bende kaç gündür evi temiz hayal ediyorum hep normalde bende yapmaya useniyorum da bugün nedense bi ilham bi istek var bwri değerlendireyim yoksa yerimden kalkasim yok bi tanesi 4 yaşinda birisi karnımda ekim de geliyo simdi oğlana oyuncakları toplatacam bakalım neler yapabilirsem kâr bana çayımi içimde kalkacam
0 oy
(21 puan) tarafından

5 gün sonra sezaryen olcam işe giriştim ama daha beter yaptım evi buzdolabını temizleyim dedim buzluk bitti aşagı geçtim kırmadıgım şey kalmadı :Dbir yandan temizliyom bir yandan dökülüyor elin titriyor şekerim düşüyo sıcakta geceye kadar anca biter şimdi uzandım TV izliyom mutfak bekliyo

tarafından
Yaaa canım benim yavaş yavaş yap bari bende öyle hızlı hızlı yapamam malesef benimki ekim de ama biraz fazla iş yapınca benimde el ayak titriyo şimdi kalkıyorum bende bari ilham gelmişken yapayım
0 oy
tarafından

Kızı uyuttum kayınvalideme sattim :D hemen tezimligimi yapacam perdeler yikaniyor bile bi makinaya vermem lazim etrafta dahinik oyy inşallah uyanmadan biter :D

tarafından
Umarım benim perdeler camlarda duruyoda kim yapcak işde bitek cam silemiycem malesef kardesim siler doğuma yakın çok aşırı detaylı yapamam ama yaptığım kadar idare etsin bende biraz yaptım biraz oturuyorum makinaya koltuk yüzlerini attım o yıkanıyo kalkıp mutfağa girişcem bulaşık yokdu zati taşlarını silecem bakalım yapabiliyomuyum
0 oy
(3,798 puan) tarafından

Dün biitirdim o işi yap canm yap insana motive geliyo temizlik yaparken ben mutlu oluyorum:)

tarafından
Hele bennn çok seviyorum ev işini aslında ama işde hamileyken pek sarmıyo sadece hamilelik gecsin de ben bu evi bal Dök yaparım valla yavaş yavaş yapıyorum şimdi evi toparladım daha mutfak falan var dinlene dinlene yapıyorum :)

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 293 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 173 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 349 göst.
1 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ❣️DenizAselnAnnesi❣️ (1,379 puan) tarafından soruldu

377,764 soru

11,306,658 cevap

34,735 kullanıcı

...