0 oy
290 göst.
Aile kategorisinde (447 puan) tarafından
Melisa rezene ve papatya aldım ikisini karıstırım içececm ne kadar içsem beynim ugusuur 

10 Cevaplar

0 oy
(119,331 puan) tarafından
yavas bacim atarax al durum ciddiyse
(447 puan) tarafından
Bugun eczaneye gittimde geç kaldım
(119,331 puan) tarafından
kiz o otlari cok karistirma yaa valla ben hep korkarim bu bitkilerden
(447 puan) tarafından
Ya cidden sakşnleöeue ihtiyaçım var
-Reklam-
0 oy
(44,694 puan) tarafından
Noldu canım hayır olsun
(447 puan) tarafından
Valla evde Bi kayınvalidrm var eşimi yanına cekti nispet yapyor
(850 puan) tarafından
E siz niye kendinizi sakinleştirmeye çalışıyorsunuz ki çayı onlara içirin onlar sussun.
(44,694 puan) tarafından
Boşver bu kadar stres sinir hasta eder seni sende geç karşılarına kendini gere gere otur jsfjsks
(447 puan) tarafından
Galıba oldum ellerim titriyor sinirlenince
(447 puan) tarafından
Onlar gayet sakin ben olamıyorum
0 oy
(221 puan) tarafından
Git kavga et rahatla başka türlü kendini yersin
(447 puan) tarafından
Yapamam canım öyle Bi hayatım yok müsade edecek onu da denedim
(221 puan) tarafından
Ozmn ağla cnm içini boşaltirsin rahatlarsın Allah akıl fikir onlarada n diyelim hele bu kocalar benimkide anacı gıcık çok zor vla
(447 puan) tarafından
Gercekten çok zor anne yok mükemmeli ama anne olunca farklı
0 oy
(447 puan) tarafından
Ya kızlar yok mu bilen ciddiyim 
0 oy
tarafından
Melisa hiç denemedim ama rezene beni çok  iyi uyutuyordu. Anason ama bire bir yani için  geçiyor resmen. Papatya da çok sakinleştirici. Kayınvalide derdi çekme kendi de öyle yıpratma biliyorum zor ama odana geç güzel şarkı aç saçlarını tara yada mutfagin kapısını kapat kendine bı tatlı kek kurabiye yap. Şimdilik unutmaya çalış çünkü sinirlisin. Bir kaç saat sonra yada yarın bu kadar sinirli hatirlamyacaksin. Unutmazsin ama bu sinir seni yemez en azından ♥️
(447 puan) tarafından
Maalesef oyle degil bizim iş canım saolsun sıkıntılı biraz tüh anasonn almadım yarın onuda alayım teşekkür ederim ben sakinleşmek için kendime zarar veriyorum yada küçüçük bebeme kızıyorum bu beni daha çok çileden çılatiuo
tarafından
Sana yazık bebeğine yazık. En masum sizken yapma böyle. Allah ıslah etsin kaynanani da  yanında durmayan kocayi da. Sen de kendine yönel bebeğine yönel. Eşinden hiçbir beklentin olmasın. Sen şuan eşinden bı destek bekliyorsun ama beklenti sadece üzüyor insanı. Böyle insanlar hiç evlenmemeli aslında. Dediğim gibi sen onemlisin bebeğin önemli. İnan dünya yıkılsın umrunda olmasın siz iyi olun hep
(447 puan) tarafından
Uymaya çalışacağım çok teşekkür ederim dua edin kimşn kabul olur belli olmaz
0 oy
tarafından
Git abdes al canım inşirah süresi oku çok iyi geliyo  rahatlarsın birebirr
(447 puan) tarafından
Aaa bak tebbet ayetel kürsi ve bakara süresi okumam lazımdı yapayım canım
tarafından
Yap tabi canım iki rekat namaz kıl Allah a havale et herkesi şeytana uydurma rabbimde sabır ver de oku kendini eşini ihlas oku felak oku avucalarina üfle esinin yüzüne sur sana aşk ile bakınca bütün sınirin geçer inşallah
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Sadece melisa içmen yeterli olur 
(447 puan) tarafından
Günde ne kadar içmeliyim
(5,311 puan) tarafından
Her gün bir fincaniç  ve birde inşirah suresi  dinle
(447 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(5,311 puan) tarafından
Rica ederim rabbim inşirah ferahlığı verisn
0 oy
(1,465 puan) tarafından
21 besmele bana hep iyi gelmiştir gözümde herşey güzelleşiyor biranda çok şükür okuyunca 
0 oy
(1,092 puan) tarafından

Manyak mısın kız bak daha önce denedin mi bilmiyorum katarin var ya soğuk algınlığı ilacı onu içince uyuşuyor kafam öyle güzel ki evde varsa iç bi tane :)

0 oy
(9,651 puan) tarafından
Alerji ilacı bu iş için birebir :D mecburi içiyorum çok feci beyin uyusturuyo

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 95 göst.
0 oy
22 cevap 917 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 166 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,300 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 771 göst.
7 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Ummuhanemir (749 puan) tarafından soruldu

379,934 soru

11,373,652 cevap

34,856 kullanıcı

...