0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (335 puan) tarafından
İş yaparken genelde bağıra bağıra ağlaya ağlaya kendi kendime olan olayları ve ne kadar*****l olduğumu falan anlatıp anlattıkça kendime sinir olup saçlarımı falan yoluyorum. Yada bacaklarımı sıkıyorum tirnaklarimla anca canım yaninca o krizim geçiyor. Elektrikli süpürge açıp bı yandan süpürüp bı yandan bağırıyorum. İşe giderken arabada son ses müzik ve hız yapınca geçiyor birde. Siz neler yapıyorsunuz. Çok sinirlendiğinde özellikle kocaniza 

4 Cevaplar

0 oy
(102 puan) tarafından
Yani kocam dahil kimse için kendime zarar vermem 
-Reklam-
0 oy
(3,447 puan) tarafından
Kendine bu kadar eziyet etmek yerine psikolojik destek alsana pek normal değil davranışların elbette herkes bi sinir harbi yaşıyodur ama hiç kendimi tırnaklayıp yolmadım  mesela. 
(2,818 puan) tarafından
Arabanın olduğu her yer trafiktir
(335 puan) tarafından
Okey sen öyle buyurdun ya öyledir
(2,818 puan) tarafından
Aslında ehliyet alirkende kurslarda anlatıyorlar nere trafiktir vs diye ben buyurmadım estağfurullah
(335 puan) tarafından
Ankara da oturuyorum biliyorsanız tarif edeyim belki sizde bakmak istersiniz
(2,818 puan) tarafından
Neye bakicam anlamadim
0 oy
(5,083 puan) tarafından

Valla kalkıyorum iş yapmaya yapana kadar kendi haklı olduğumu teyit ederek karşındakine saydiriyorum iş bitince bakıyorum rahatlamışim :)

0 oy
tarafından
Çok zarar verirdim eskiden kendime kafamı kanatttigim bile oldu ailemin de benimle konuşmadığı zamanlarda daha da sinirliydim şuan da aşırı sinirlenebiliyorum sabır çekiyorum yada kızıma bakıyorum o etkilenmesin diye onunla ilgilenip unutmaya çalışıyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 514 göst.
24 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Melis Melisa (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 260 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 913 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,784 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 166 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,251 puan) tarafından soruldu

378,281 soru

11,322,353 cevap

34,769 kullanıcı

...