0 oy
495 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kaynanamla Birlik oturuyorduk bileziklerim ondaydi. Bilezikleri istedik bir ton laf etti.

10 Cevaplar

0 oy
(119,328 puan) tarafından
nereye gitti 
(41 puan) tarafından
Akrabalarının yaninda
(119,328 puan) tarafından
eee doner dolasir gelir yaa
(41 puan) tarafından
İnşallah gelmez temennim o ne yalan soylim valla dünya varmış kimse karışmıyor etmiyor
(2,886 puan) tarafından
Gelmez inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Inanamiyorum artik yuh gitsinde geri gelmesin bi zahmet hirsiz gibi alip kaçmış 
(41 puan) tarafından
Gellcek gibi geliyor bana şimdiden aramaya başladı eşimi :(
(7,935 puan) tarafından
bakmasın o da telefonlarına napacakmış o yaştan sonra altını çok ayıp etmiş.
(41 puan) tarafından
Benden uzak Allah'a yakın olsun canım para altın umrumda değil alsın onun olsun ama benden uzak olsun istemiyorum artık onu
0 oy
tarafından
Gelse bile inşallah siz ayrı eve çıkarsınız canım hakkında hayırlısı olsun 
(41 puan) tarafından
İnşallah canım öyle olur ben istemiyorum artik
0 oy
(221 puan) tarafından
Mecbur geri gelir cnm n zmna kadar akraba da kalcakki

Keşke bı gün bnmkide gitsee nolirdu:)
(41 puan) tarafından
Aynen öyle canım benim inşallah sende bende ayrı eve çıkarız
(221 puan) tarafından
Biz hiç anlasamioz bide cnm ayda bı tartisyoz mesela e kaynanada ağzına geleni söyleyen biri kalbim çok kırılıyor eş tutmuyor
Yani çok zor ins rabbim nasip eder n diyelim
(41 puan) tarafından
En azından sen sesini çıkarıyon canım ben hep sustum benim bebeğim oldu agliyodu odamda bitiyordu noldu noldu diye sürekli bak artık ben bebek aglmasjn diye dua ediyodum sinirleniyodum. Sonra birgün yine ağlıyor ben hem bebeği hem onu kafama takıyor uzuluyodum bide lohusalik. Eşim dedi bebek ya ağlar bu sen niye uzuluyon dedi artık bana geldiler bebekle dedim niye her agladiginda annen kapida bitiyor dedim. Ogün bugündür odama gelmez. Hiçbir zaman eşime demedjm annen böyle yapıyor diye. Oğlu sabah işte olduğu zaman benle kahvaltı yapmaz. Varsa yapar. Aksam oğlu evdeyse yemek yer oturur ama yoksa benle yemez. Kisaca beni insan yerine koymuyor. Eşime dedim yemek yemiyor diye senden çekiniyor sen hazırla koy yer dedi. Masayı kurdum yemek koydum ben yemicem dedi yemedi tabaaktaki yemeği geri bosalttim. Sürekli meyve dogrucam az dogra yemek yapcam az yap bişey yapicam yapma inan bana o evdeyken yatak odamdan oğlumla çıkmıyorum sen düşün beni  yemek dahi yemek zor geliyor bana
(221 puan) tarafından
Oo seninki daha kötüymüş cnm Allah kolaylık versin zor
Bizimki hep bni dinlesin istiyo n dese yapayım yni e bikere yapma hemen tartışma çıkıyor bnd alıştım artık herald ilk zamanlar o söylerdi bn ağlardım şimdi beraber soyluoz Allah yardım etsin bize
(41 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim Allah'ım biran önce kendi yuvamizi kurmayı nasip etsin
0 oy
(4,229 puan) tarafından
Ayri eve cikma durumunuz yok mu canim, ayrica para pul istemiyorum demissin ama dinen ve hukuksal olarak o altinlar senin hakkindir ve allahta hakkinizi isteyin demis, tabi kimseyle kotu olma ama hakkinida kimsede birakma 
(41 puan) tarafından
Eşimin işi garanti olursa var inşallah bir belli olsun kenarda en azından az paramız var onla ev düşeriz çok şükür bende çalışıyorum geciniriz
(4,229 puan) tarafından
Ayy canim ikinizde calisiyosaniz bi sekilde gecinirsiniz, kendi evin olsunda 1 goz odali olsun daha rahat edersin, kaynananin tavrini hic begenmedim allah yardim etsin
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Geri gelmez inşallah. 
(41 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(539 puan) tarafından
Herserde vardır bir hayır bu sayede eve çıkarsınız fırsata çevir bunu
(41 puan) tarafından
Evet inşallah öyle olur aklımda var zaten dönerse çıkmak istiyorum
0 oy
tarafından
Açık açık dolandırmadan söyleyeceksin. Altın mevzusu olmasa da birlikte yaşamayı istemiyo olabilirsin. Eş demek sadece aynı evde yaşamak demek değil, seni huzursuz eden bişey varsa açıkça paylaşmak birlikte çözüm aramak demek. İnşallah eşin de anlayışlı bir insandır, annemi istemiyo musun gibi saçma sapan triplere girmez. Allah yardımcın olsun
(41 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun doğruyu söylüyorsunuz dicegini sanmıyorum ama ne bilim
0 oy
tarafından
Eşini al karşına artık ayrılmamızın, zamanı geldi sürekli kavga ediyoruz senin gördüğün görmediğin bir sürü şey oluyor hem kendi düzenimizi kuralım artık de 
0 oy
tarafından
Hiçbirşey söyleme sonuçta annesi yani Aranız bozulmasın kaynanana mutlka dönecektir

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 450 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 364 göst.
13 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,556 göst.
0 oy
16 cevap 460 göst.

379,892 soru

11,372,376 cevap

34,855 kullanıcı

...