0 oy
602 göst.
Aile kategorisinde (523 puan) tarafından

Kizlar Allah bazılarınıza sanırım Hz.Eyüp sabrı vermiş. O kaynanalara görümcelere nasıl sabrediyorsunuz anlamiyorum gercekten. Burada okurken ben deliriyorum bogazlayasim geliyor. Bunlari size yaşatanlar vebalini nasıl odeyecekler acaba oteki tarafta? Hele bazilariniz hamile, lohusa... Hamile kadindan en ufacik bisi istemek bile ondan helallik almayi gerektiriyor. Bi de ahlaksizlar sizlere eziyet ediyor. Ben esimin kucuk teyzesi arkamdan konustu diye afedersiniz agzina ettim kizin. Hayatimdan da sildim. Size yapilanlar bana yapilsa sinir hastasi olurdum gerci zaten oyleyim de kafayi yerdim herhalde. Allah sizlere sabir versin ama tavsiyem şu ki belki haddim degil ama kesinlikle susmayin ve hani onlar esinizin aklina girmeye calisiyor ya siz de girin esinizin aklina surekli adamin yaninda olan sizsiniz sizin esinizi ikna edip kendi yaniniza cekmeniz daha kolay. Sadece sakince konusacaksiniz esinizle ve birazcik acitasyon yapacaksiniz. Onlar seytansa siz daha seytan olun tabi seytan onlara vesvese vermekten size ugrayacak vakit bulamiyor belliki. Okurken ben uzulup sinirleniyorum. Gercekten hepinize sabir diliyorum. :(

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Benim yerimde bir başkası olsa şimdiye benzin döküp yakmıştı topunu ama işte benzinde pahalı be ablam kıyamadım onca paraya :D :D :D hahahahahabababababa 
(523 puan) tarafından
Ya ahaha valla bak seni delirtmisler :D
tarafından
Ivet :):):):):):) ne yazık ki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hakaten yaaa neymiş öyle sinirden yerimde duramiyorum bu kadarda olmazki arkadas oda sizin bi kızınız bir evladınız snein oğlun nasıl kıymetliyse elin kızı da öyle kıymetli pesss diyorum 
(523 puan) tarafından
Kizi olmayan analar daha fena oluyor cunku kiz annesi olmak ne bilmiyorlar valla benim kizima hele bi kadin kaynanalik yapsin boyle
0 oy
(86 puan) tarafından
O bizim kocalarımızın salaklığı canım ben bisey diyince inanmaz ama annesine gelince kör oluyo resmen kendini teslim ediyo kadına o ne derse o ne çok uğraştım eşimi kendi tarafima cekebilmek için nerdeyse bebeğimi kaybediyodum ama yok en sonunda ikimizden de vazgeçti şimdi annesiyle kardeşinin bakıcısı benim aklı kit kocam 
(523 puan) tarafından
Allah sabir versin gercekten cok zor
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Herkes senin benim gibi cesaretli değil canım cesaretli olsalarda ya arkalarinda dayanakları aileleri veya esleri yok yada başka sebepleri var. Eşim seslenmez ama ben ağzına ederim milletin eşim de benden şikayetçi bende derim sen ağzını aç bana gerek kalmasın diye.
(523 puan) tarafından
Oyle tabi. Valla esim de destek olmasa ailem de arkamda durmicak olsa da yine de susamazdim fitratima ters.
(6,136 puan) tarafından
Benimde ne ailem arkamda ne eşim ama kendimi millete ezdirmek için evlenmedim
0 oy
tarafından
Haklisin canım  bi çare bulcaz  kız ev tasicaktim yardım istedim çocuğu göndermedi  koca evi tek başıma topladım   çocuk gelmek istemiş gondermemis yenge vallah baba annem göndermedi diye  bide aileme laf soyluyor onlarla yasanmaz 
(523 puan) tarafından
Ah yarabbiimmm cildirmamak elde degil
0 oy
(638 puan) tarafından
Ben öyle insanların olduğuna inanamıyorum biliyo musun?

Yani ben kayınvalidemle yaşıyorum, 9 aylık gelinim. Görümcem bize çok yakın sürekli gelir gider. Ama ilk kez burda görümcem diyorum ablam o benim. Her süreçte öz ablamdan daha çok emeği var bende. Kayınvalidem desen öyle,tek geliniyim. 

Ve ben susmam, laf gelirse canım sıkılırsa çekilip köşeme oturmam onlara dert olsun banane. Biraz da o yüzden galiba bana bi şey diyemiyorlar 
(523 puan) tarafından
Valla ben de inanamiyorum bu kadar vicdansiz olunmaz. Keske biraz Allah korkulari olsa
(638 puan) tarafından
Ben burda okudum öyle kaynana görümcelerin varolduğunu. Ama kimsede kendini savunmuyor, çoğuna da eşi sahip çıkmıyor. Ben anlam veremiyorum
(523 puan) tarafından
Benim anneme de cok cektirmisler benm babam da anasini babaannesini dinlemis hep. Hamile haliyle dayak bile yemis o ******** babaannesi yuzunden. Yattigi yerde rahat etmesin insallah. Eslere de yaziklar olsun. Ama Rabbimin adaleti sasmaz cekecekler elbet. Herkesin sinavi farkli bu hayatta napcan keske kadinlar cesur olsa susmasa
(638 puan) tarafından
Kimsenin yanına kalmaz tabiki. Ama olan kadınlara olmuş. Şimdi kadınlar daha güçlü aslında ama hala var maalesef
(523 puan) tarafından
Evet valla oyle. Ben cok uzuluyorum okudukca gercekten
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Aynen empati kuruyorum aynisi benimde başımda var zaten ama kimse yasatgni yasamdan olmeyecek boylelkle rahatliyrm 
(523 puan) tarafından
Aynen oyle canim
0 oy
(797 puan) tarafından
Ben helal etmeyecem onlara hiç hakkımı 
(523 puan) tarafından
Etme etme sürünsünler
(797 puan) tarafından
Ya napacam bilmem yüzünü bırak sesini duyunca deliryrum bı insana bu yapilmaz
(523 puan) tarafından
Cekcekler hepsinin acisini sen ferah tut gonlunu ama ezdirme kendinj
0 oy