+1 oy
734 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ya ben mi değişigim eltim mi bebeğim 7 aylık eltimin de çocuğu 3 yaşında hep kızıma gelip vuruyor durmuyor bağırıyor kızım korkuyor ben yemin olsun sadece dur oğlum yapma oğlum bebek günahtır kardeş derim eltim niye öyle diyorsun çocuğumun kalbi kırılıyor diyor ama hiç bir şekilde bağırmiyorum sadece o kelimeleri söylüyorum eltim burun kıvırıyor oğlumun kalbini kırmayın diye ben de dedim başka ne diyin ki diyor hiç karışma ne yaparsa yapsın 

42 Cevaplar

+4 oy
(4,403 puan) tarafından
Bu konuda tavrım net 

9 ay karnimda tasimisim 

Gozumden esirgemisim 

Ortaligi dokup sactiginda bikip usanmadan arkasini toplamisim

Agzimin gozumun burnumun ortasina yapistirdiginda  elin acir diye avucunun icini opmusum

Hiiiccc kimse kusura bakmasın babasida dahil kimse cocuguma birak vurmayi elini kaldiramaz kaldirttmam!!!!!!
(12,779 puan) tarafından
Aynen ne güzel yazmışsın oğlum saçıma yapışıyor saçımı yoluyor zar zor elinden saçımı çıkarıyorum aklım çıkıyor saçımı tellerim ellerini kesecek canını yakacak diye avuçlarının içini öpüyorum belki acımıştır diye yetişkin biri yapsa canına okurum çocuksa da anası babası sahip çıksın
(4,403 puan) tarafından
Aynen oyle  kimse kusura bakmasin cocugum birine vurmaya kalkinca daha 13 aylik hemrn engel oluyorum herkez cocuguna sahip çıkacak
-Reklam-
0 oy
(784 puan) tarafından
Aman Kım burun kim *** kiviriyorsa kivirsin 

Takmayın su insanlari ya keyfinize bakın 
0 oy
(3,822 puan) tarafından
Ne demek karışma ya bırakalım vursun mu . 3 yaşındaymış tabiki söylenmesi öğretilmesi gerekiyor . Annesinin yapması lazım bunu vurmanın doğru bisey olmadığını anlatmak lazım 
(131 puan) tarafından
Bir çocuk bnm oğluma vurursa çocuga birsey demem ama annesini rezil ederim. Çocugunu düzgün yetiştirsin eğer yaramazsada peşinde dolansın. Bir saniye bırakmasın yada hiç misafirliğe gitmesin. Bnm bakıpta kıyamadığıma hiç kimse dokunamaz. Bence sen eltinin öyle düşünmesinden cok 7 aylık bebeğini düşün ve bir daha böyle birsey olmasına izin verme küserse küssün eltin cocugundan daha değerli degil.
(3,822 puan) tarafından
Çocuk daha o bilmeden vuruyordur ama annesinin davranışı garip . Bisey deme kalbi kırılıyor diyormuş.  Çocuğa vurmasından rahatsız değil yani
(131 puan) tarafından
Yanlışlıkla parmağını bebeğin gözüne soksa o zaman bunun hesabını kim verir bnce eltisine gereken cevabı versin
(3,822 puan) tarafından
Bence de . Bazen tavrımızı net belli etmeliyiz
(131 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(119,153 puan) tarafından
belkide dur oglum dedigin icin oyle diyodur dur ahmet mehmet gibi adiyla soyle herkez hoslanmaz cpcuguna oglum.kizim denmesonden bide oyle dene bakalim
tarafından
Denedim kuzum aynı
(119,153 puan) tarafından
o zaman eltin uy.uz
0 oy
tarafından
Mümkün olduğunca uzak dururum eltimden. Nasıl karışma der o nasıl ki evladını düşünüyor bende öyle düşünüyorum. Eltin o çocukla asla baş edemez böyle büyütürse
tarafından
Edemiyor zaten yani nasıl anlatayım aynı bahcede oturuyoruz bazen kaynanamds denk geliyoruz diyor ki kimse oğluma kızmasın hiç bir şekilde
tarafından
Görüşme eltinle. Kızılacak durum vardır kızılır
0 oy
(966 puan) tarafından
Bn olsam o kıvrılan burnu kırarım.cocuguna sahip çıksın.onun oğlu kıymetli de senin kızın değil mi.
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Kalbi kirilmasin diye gelsin dovsun 7 aylik bebegi o zmn 
tarafından
İşte o diyor oğlumun kalbi kırılmasın oğlu çocuk görmemiş hiç diyor hevesini kırsın
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Oğlunun kalbi kırılmayacak ama bnm kızımın ödü kopyuyor. Seninki çocukta bnmki ne. Allah'ım ya niye cvp vermiyorsun kadın haksız olduğu halde seni sindirilir sen hala ne diyorsun
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Bu kadar nazik olma canım
0 oy
tarafından
Gelip senin çocuğuna vuracak ve sen sadece uyardigin için mi sorun olacak,gebertirim valla öyle eltiyi de,s.alak s.alak konusuyomus baksana,oldu olacak çocuğunun ağzına s.csin,o kırılıyor da senin bebeğinin canı canmiyor mu sanki,ay valla sinirlendim ha
0 oy
(1,569 puan) tarafından
O eltiyle görüşmem
0 oy
(13 puan) tarafından
Çocuğunuza vurmasına izin vermeyin elti de olsa haddini bilmeli ,ne demek karışma 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Herkesin çocuğu kıymetli valla bence senin kızının yanına gelmesin Mağdem öyle diyor sende yakınlaştırma canım onun çocuğu degerlyse seninde öyle 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
İster 3 yaş ister 5 yaş farketmez ben kimsenin çocuğuma şakadan bile olsa vurmalarına izin vermem o zaman kendi durduracak çocuğunu 
0 oy
(195 puan) tarafından
Kesinlikle küserse küssün kırılırsa kırılsın çocuğu uyarmaya devam et kimsenin çocuğu seninkinden üstün değil. Hep başkalarını kırmamak için üzmemek için davranacaksın çocuğun büyüdüğünde de bu huyun devem edecek. Herkes senin çocuğunu kıracak ama o kimseyi kıramayacak böyle yetişecek çocuğun. Böyle yetiştirilmiş biri olarak söylüyorum 
0 oy
(3,034 puan) tarafından
O zaman kendisi uyarsın çocuğunu peşinde dolansın. 3 yaşında  o da küçük suç tamamen annesinin. Bakmak bi tarafına zor geliyor başı boş salıyor demekki eve. Onun çocuğunun kalbi kırılıyorsa senin de bebeğinin canı acıyordur. Kusura bakma da eltin çocuğunu koruyup burun kıvırıyorsa sende annesin bebeğini korumak zorundasın. Gerekirse onlar varken bebeğini kucağından indirme. Bi şey yapılacaksa eltine söyle o yapsın bebeğimi bırakamam seninki vuruyor canı acıyor de. 
0 oy
(9,504 puan) tarafından
Ay inşallah ikinci bebeği olur da oğlu on da vurur o zaman görür o 

Şimdiden terbiye verilmezse öğretilmezse ilerde kardeşine neler yapmaz
0 oy
tarafından
Tükürürüm çocuğunun kalbine valla benım çocuğum taş mı başlatmasın yanı 
0 oy
tarafından
Eltinin mudahale etmesi lazim senden once
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Bosver kıvırsın varsın canım sen bebeğini koru o da cocuk bilmez ama gözetim altında olmakta fayda var Allah korusun kafasını gözünü yarar bilmez cocuk ne bilsin kırılmayı bugün bebege vurana dur demeyen yarın kendine vurulduğunda neler yapar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 286 göst.
+12 oy
25 cevap 815 göst.
23 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 863 göst.
4 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 602 göst.
9 Ağustos 2019 Aile kategorisinde rabiaydin54 (523 puan) tarafından soruldu