0 oy
192 göst.
Aile kategorisinde (159 puan) tarafından

Normalde Prima aktif Bebek kullanıyorum fakat bu ay onu alamam soffio pişik yapıyor kızımda canbebe sızdırıyor önlem almayı düşünüyorum 

Kullanan varmı aranızda nasıl bir bez?

9 Cevaplar

0 oy
(119,126 puan) tarafından
post ciksin x             
-Reklam-
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Ben bi kere kullandım hiç memnun kalmadım cnm bi kere çiş yapsa doluyo bez pamukları toplanıyo sarkıyo ve aşırı parfümlü 
(159 puan) tarafından
Peki bunlar dışında bebeğinizde alerji vesaire bişey yaptımı
(1,279 puan) tarafından
Yok alerji yapmadı ama tavsiye etmem cnm
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Komşum almış bir kere hiç sevmedim dedi ben kullanmadım hiç ama canbebeyle yeni tanıştım çok güzel bez hiç sizdirmiyo çok kalın bı bez de değil bantlari felan olsun hoşuma gitti molfixden canbebeye geçtim mollfix kalın biraz
(159 puan) tarafından
Çiş sızdırmiyor ama her kaka yapmasina geçiriyor oysaki hiç beklemiyorum hemen alıyorum kakasını ondan anlaşamadik canbebe ile malasef yoksa uygun bir bez alerji vesaire yapmadı:(
0 oy
(256 puan) tarafından
Prima aktif bebe kullaniyoruz canim. Sleeppy alerji yapmıştı bir pakette molfix ve canbebe hediye gelmişti onuda biliyorum yani. Gecen markette deneme paketi verdiler önlem. Cok memnun kaldim ne sizma ne baska bisey. Keske zamaninda bundan alsaydik hem paramizda cebimize kalırdı dedik. Elimdeki stoklar bitsin Kesinlikle onlem alacagim canim
(159 puan) tarafından
Bende Prima aktif Bebek kullanıyorum sadece bu ay eşim rica etti başka bez alalım diye malum biraz pahalı bez ondan sordum olması küçük bir paket alırım kullanırım beğenirsem devam ederim ama normalde primadan şaşmam.
0 oy
(545 puan) tarafından
Ben önlem kullanıyorum incecik bir bez sızdırma da yapmıyor ben memnunum 
0 oy
tarafından
ben kullandim memnun değilim canm kötü bi bez koku yapıyor çıkartıyor dışarı ve onu kizimda kullanınca isilik gibi oluyor 

evy beybi kullanıyorum gayet memnunum 
0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum hem iki yaşında ki kızıma hemde 1 aylık oğluma gayet memnunum tavsiye ederim 
0 oy
tarafından
En iyisi sleepy cnn 
0 oy
tarafından
Burda okumuştum memnun olmayan çok var 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 262 göst.
14 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Enesinannesi_ (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 181 göst.
14 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seda-444 (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 120 göst.
29 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 233 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mrvumt00 (45 puan) tarafından soruldu

378,230 soru

11,320,376 cevap

34,765 kullanıcı

...