+1 oy
270 göst.
Aile kategorisinde (410 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
10.5 aylık bebeğim 3 aylıkken beri katılma nöbeti geçiriyor geçenlerde emeklerken düştü daha düzgün emekleyemiyor dengesini kuramıyor sallanıp düşüyor evi güvenli hale getirdim ama olmuyor illa düşüyor çocuk kucağımda tuvalete gidersem bebek arabasına koyup gidiyorum diyorlar çocuğu çok sıkıyorsun pskolijin bozuk senin herkesin bebeği var bir sende mi düşüyor bu kez de bir çocuğa bakmıyorsun bunları diyen kendi ailem vallahi elimde geleni yapıyorum o uyurken iş yapıyorum uyanıkken yerden bardak almıyorum düşer diye geçen çok şiddetli oldu nöbet bayıldı sonrasında hastmaye gittik dediler epilepsi ilacı verelim 6 saat beklelm nöbeti gözümüzle görelim istemedim kendi doktorumız kabul etmeyin dedi kepra diye bir ilaç vereceklerdi bugun yine emeklerken düştü kafa üstü kucağıma aldım yüzüne üfledim dudak morardı yüz beyazladı ellerini yumruk yaptı gözünü yine bir yere sabitledi nefes gitti o an ben ölüp ölüp dirilüyırum bana diyorlar video çek ya evladım orada kötü durumda nasıl elime tlfn alıp video çekeyim bu kez ablam diyor bence sen abartıyorsun bir gün video çek sanki kendileri doktor kendi doktorumuz dedi ferro sanol başlayalım kabız olur ama 3 ay kullanalım ek gıda almıyor demir eksikliği var ya zaten moralim bozuk bebepln öyle olunca kötü oluyorum Allah kimsenin başına vermesin Rabbim evlatlarımızla sınamasın bşr de her kafadan bri ses yok bakamıyor yok nasıl düşürdün yok pskoloğa git iyice delirttiler beni annemle küsüm bile yine de laf sokuyor kardeşimle görüntülü konuşurken oğlum oğlum sana bakamıyorlar mı oğlum hayırlısıyla büyü ellerinden kurtul bunlar seni adam edemez inşallah büyürsün anan deli baban deli ellerinde kaldşn k bakmayın çok uzun oldu ama vallahi bunaldım doldum bu arada demeyi unuttum kalbinde delik vardı takibi yapılıyordu 1 ay önce gittik kapanmış deliği 

10 Cevaplar

+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Milletin ne dediğini bırakıp Kardiyoloji doktoruna götürmen lazım acilen morarma varsa. 
(410 puan) tarafından
gittik kalbinde delik vardı kapandı
(25,224 puan) tarafından
Ne zaman gittiniz canım en son katılma nöbetinde morarma varsa kalple ilgili oluyo dedi doktorumuz bize. Epilepsi nöbeti ağlarken olmaz zaten durduk yere de olur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah sabır versin cnm.bebeginin hastalığının kesin teşhisi konmadi mi cnm?ona göre uygun tedavi alır.anan çok iyi biliyorsa görsün nöbet geçirdiğini.baska çocuk doktoru nöroloji doktoruna götür cnm.
(410 puan) tarafından
canm bende izledim katılma nöbeti videosu abimde epilepsi var onu canlı gördüm durup dururken geçirmiyor ağlayınca bende kendi doktorumuz gibi düşünüyorum bu katılma nöbeti epilepsi olsa Allah korusun uykuda yada durduk yere de olur normalde Allaha şükür birşey yok düşerse ağlarsa oluyor
tarafından
Anladım cnm ama bu senin düşünceme göre ya da tek doktorun tedavisine göre değerlendirme bence.cocuk nöroloji doktoruna goturmen gerek bir de.en azından bn başka doktora götürurdum.
(410 puan) tarafından
başka doktora gittim direk ilaç deyince korktum durduk yete epilepsi ilacı vermiş olurum gece gündüz bir çok doktor dinledim tam bebeğimde ki gibi şeyler epilepsi benim abimde var defalarca şahit oldum epilepsi değil inşallah normalde gülüp oynuyor çünkü düşerse ağlıyor ağlayınca katılıp nöbet geçirip bayılıyor aslında bu bayılma son haftada oldu önce sadece katılıyırdu
0 oy
(712 puan) tarafından
Canm anlattığım epilepsi nöbeti o an keşke başka biri yanında olsa da videoya çekse ama o an ki panikle insanın aklına gelmiyor malesef bende nöbet geciriyorum dr benden de istedi eşimin hep nöbet bittikten kendime geldikten sonra aklina geliyodu sonra eeg çekildi epilepsi olmadığı ortaya çıktı sende bi nöroloji dr götür eeg çeksinler orda belli oluyor kuzum 
(410 puan) tarafından
katılma nöbeti dedi doktorumuz
(712 puan) tarafından
Katılma nöbetinde bildiğim kadarıyla yüzü felan da morarip bayılıyor ama senin anlattığın elleri kitleniyor gözü sabit birşeyde takılı kalıyor peki kendine geldiğinde hicbisey yokmus gibi devam mı ediyor halsiz mı kalıyor canm onu kontrol et eğer hicbisey yokmus gibi devam ederse epilepsi çünkü beyin gözler bir yere takılı kaldığında kendini kapatiyomus ama yok halsiz düşerse katılma olabilir
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Başka i doktora daha götürün vence 
(410 puan) tarafından
devlet hastanesine de gittim ama orada ilaç vereceklerdi istemedim
(1,664 puan) tarafından
Işte onu diyorum tatlım tek bi doktorun yönlendirmesine kalmayın bence ,bir doktor ile daha konuşun diğerini de bırakmadan tabii,
Süreci baştan sonra bir de ona anlatın o ne önerilen bakalım.... Çok geçmiş olsun buarada benim yeğenim katılırdı aglatmamaya çalışırdık morarırdı ablam yeni doğan hemşiresi yani senin bakman veya bakamamakla alakasi yok ..bakımla ilgisi yok  bebek uzmanlığı olan ablam da mı bakamıyordu yanii
konuşanlar  b,k yesin afedersin.. kardeş bile olsa o siz bakamıyorsunuz derken Allah senin de başına versin sen bak ben senden öğreniyim de sussunlar..
(410 puan) tarafından
Allah kimsenin başına vermesin çok zor bir durum peki uepeniniz düzeldi mi geçti mi katılması
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Onlara bakıp ihmal etme hastalığını araştır doktora gotr ıyi değil cocuk neden bayılsın 
(410 puan) tarafından
katılma nöbeti sorması bayılıyor kalbinde delik vardı kapandı çok şükür ama doktorumuz eeg emar gerek yok dedi katılma nöbeti 5 yaşına kadar sürer dedi korkulacak birşey değil dedi
0 oy
(14,020 puan) tarafından
Mr ve eeg çekildi mi? Bizde kepra kullanıyoruz doktor kesin teşhis koydu mu?
(410 puan) tarafından
mr eeg çekilmedi doktorumuz gerek yok deid bu katılma nöbeti dedi epilepsi olsa uykuda oynarken de olur ama sizin ki sadece ağlarken oluyor dedi
(14,020 puan) tarafından
Evet doktorun dediği gibi oluyor oglumunda demek ki sizin ki farklı
(410 puan) tarafından
Rabbim Şafi ismiyle şifa versin inşallah geçmiş olsun
(14,020 puan) tarafından
Cümlemizin inşallah
0 oy
tarafından

Tek doktorla kalmamanizi tavsiye ederim

0 oy
(3,701 puan) tarafından
Kimsenin dediğine takma dinleme  çocuklar için herşeyin en iyisini anneler bilir evladın için ne nasıl doğruysa sen onu yap geçmiş olsun inş düzelir 
(410 puan) tarafından
inşallah inşallah
0 oy
(133 puan) tarafından
Geçmiş olsun Allah evladına şifa versin sana bağışlasın inşallah ama epilepsi deyipte ayni yere takılı kalma nörolojiye götür emara falan soktur boyle olmaz takmışsın epilepsi belki altında yatan ciddi birşey varsa Allah korusun ihmal etmeyin
(410 puan) tarafından
çok şükür epilepsi değil ben epilepsi demşyorum katılma nöbeti farklı
(133 puan) tarafından
Tamamda gulum git film falan çektir emara götür kan tahlil yaptır nöroloji baksın
(410 puan) tarafından
gideceğim randevu aldım bugun uykuda titremeye başladı korktum iyice
(133 puan) tarafından
Sen niye ihmal ettin bu zmna kadar be gulum Allahım yavruna şifa versin sana bağışlasın inşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 211 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kar tanesi (2,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 437 göst.
31 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Edahifa2204. (231 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 248 göst.
11 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 604 göst.
21 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu

378,689 soru

11,335,330 cevap

34,798 kullanıcı

...