0 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından

Merhaba kızlar elinde 0-3 ay philips avent soothie veya ultra emzik olan artık kullanmayan varmı çok pahalı kızımda emzik emmiyor bir sürü emzik aldim ama hicbirini almadi bide bunu denemek istiyorum ama almaya bütçem yetmiyor.kullanmanyip hediye edecek olan varsa çok sevinirim..

6 Cevaplar

0 oy
(6,136 puan) tarafından
Canim bende emzige gaz ilacını batırıp veriyorum alışacak gibi durmuyor ama ilaç bitinceye kadar devam
(6,136 puan) tarafından
Ucuna tatlı bisey batır benimkide öyle sade verince öğürüyor ama gaz ilacını batırınca o bitinceye kadar şapur şupur emiyor sonra da atıyor
(6 puan) tarafından
Yaptim canim 1 iki kere  aldi emdi sonra bida almadi
Emzik mi büyük geliyor diye düşünüyorum acaba
(6,136 puan) tarafından
0.3 almadın mi
(6 puan) tarafından
0.3 bulamadim 0.6 ay aldim
(6,136 puan) tarafından
Kuzum 1 tane kesmiyor onları 2 3 alacaksın deneyeceksin ya şansına birini hemen alacak yada hiç almayacaksa emziksiz de zor ya çok agliyorlar
-Reklam-
0 oy
(185 puan) tarafından
Cnm benim oğlumda emzik almadı bence artık verme almaz gibi ben her damalı normal falan hepsini denedim almadı
(6 puan) tarafından
Bide bu aventi denemek istiyorum canim o son care artik
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Ben herseyi kullandim bi tek 10tllik kiraz uclu emzigi tuttu eczane de bulabilirsin
(849 puan) tarafından
O kiraz ucluyu bende istiyorum hiç bir eczane de yok yahu almadı kaç tane emzik denedim almıyor
(2,840 puan) tarafından
Bende her emzigi denedim ama bitek bunu tuttu ve verdiğim gibi hic cikarmadi cok sukur
(849 puan) tarafından
Ben bulamıyorum canım ya hangi eczaneye sorsam yok ablamda yeğenime ondan kullanıyor söyledi ama bulamadım
(2,840 puan) tarafından
Nettwn siparis versen canim
0 oy
(185 puan) tarafından
Almayan çocuk almiyo ne yaparsan yap cnm benim kziim da almiyo hiç 
0 oy
tarafından
Anne sütü damlatıp veriyorum ben. 
0 oy
tarafından
O nasıl bir emizikmis ya fiyatı ne kadar ki 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 36 göst.
14 saat önce Diğer kategorisinde Aleynayagmrrr (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.
15 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysun27 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Emirhann (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 175766 (274 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...