0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde (398 puan) tarafından
kızlar klima aldık 22 aylık bebeğim var ev 12den sonra full güneş görüyo haliyle sıcak oluyo ne yapmalıyım dubleks evim alt kata taktırdık salon mutfak bir kaç derecede çalıştırmalıyım bebeğim üşür mü nasıl ayarlıcam bilemedim kullananlar yardımcı olur mu

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ustune vurmiycak sekilde 23 te 22 de calistir soguk odada sicak odaya ani gecisler yapma
(398 puan) tarafından
tüm odalarım yukarda canım bi kapı girişinde hol gibi kare bi yer var bide yanında wc başka yok orasını da soğutur büyük ihtimalle üşür de hasta olur diye korkuyorum
tarafından
Terini takip et terlerse hemen drgis terli kalmasin klimada ustune vurdurma tamam sicak daha beter eder bebegi
-Reklam-
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Ben 25 de çalıştırıyorum cnm
(398 puan) tarafından
bende öyle yapıyım o zaman 20 deydi soğuk olur diye kapadım
(5,314 puan) tarafından
20 çok soğuk olur kuxum 25 ideal bizde antalyada oturuyoruz
(398 puan) tarafından
anladım canım tmm o zaman 25 te çalıştırıyım nem çok olunca bizim burda yapış yapış insan
(5,314 puan) tarafından
Aynen öyle cnm
0 oy
(16,507 puan) tarafından
Kızım 20 aylık

Oturduğumuz odaya vurduk kapısı açık 24 derecede hep

Fanı da 3 olarak ayralıom

Kızımada kısa kol giydiriom canm

Büyük o artık üşütmez

Bnm de 12den batana kadae içerse güneş 
(398 puan) tarafından
inşallah canım demin uyurken baktım kolları buz gibi olmuş 20de soğuk oldu heralde kapadım hemen 24 25 ideal demekki öyle çalıştırcam sağol canım
0 oy
(913 puan) tarafından
Bnim 25 ye çalışıyor İzmir'deyiz yanıyoruz zaten☺️ bnimde dublex ama ara kapıyı kapatıyorum sadece aşağı katı serinletiyorum
(398 puan) tarafından
:) ben kapatmam yukarının da belki sıcağını kırar dedi aldığım markadaki adam kapıya yakın taktırdım o yüzden ama demekki 25 ideal
(913 puan) tarafından
Çatıda yalıtım varsa belki canımda umarım öyle olur ne marka aldın
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Ben 27 de kullanıyorum çarpmasın bide fatura çok gelmesin diye

25 ten assagi düşürme çok soğuk oluyor canm
(398 puan) tarafından
aa öyle mi oluyomuş canım 27de fatura çok gelmiyomuymuş :) A++ aldık gene de çok mu gelir ki
(1,897 puan) tarafından
Tabi sen çok soguttukca
Kışın çok isittikca fatura uçar onun motoru var herşey öyle termosifon felan da aynı kız bilmiyormusun şekerim dikkat et faturaya:))
(398 puan) tarafından
kız yok ne biliyim :) klima yeni kullanmaya başladık yeni aldık termosifon nedir falan duymadım yani hiç ne biliyim :))) cahil be

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 79 göst.
6 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ssss. (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 170 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 407 göst.
29 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cnsuuu (323 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,245 puan) tarafından soruldu

385,252 soru

11,520,870 cevap

35,184 kullanıcı

...