0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
Merhaba kizlar evin duzenini bebekle nasil sagliyorsunuz esim sagolsun ev cok pisde olsa bisey demez ama bazen oflayarak evdeki daginik odaya girdigini goruyorum soruncada yok canim yanlis duymussundur diyor cok iyi ama ben bu temizlik duzenini bi turlu olusturamadim hep calisiyodum ev hanimligi cok zor

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla canim ben sabah kalkarim once kizima kahvalti yaptiririm sonra kendim yaparim o ara kizim oyuncaklarla oynar sonra nereyi yapcaksam o odalara kizimida goturur oyuncak koyarim onune bazen sarku acarim flan oyle idare ediyoz
-Reklam-
0 oy
tarafından

Gece çocuk uyurken yap gündüz çık annene git ev tertemiz kalır :D

0 oy
(382 puan) tarafından
Sabah kalkıyoruz kahvaltı yapıyoruz kızımla sonra ben keyif yapıyorum 30 dk WC çamaşır suyu dökerim iki fırça sürer çıkar bekletirim sonra banyoya aynı sonra evi supururum silerim o esnada çamaşır açılacaksa açarım toza geçerim biter çamaşır sererim kızım da arkamda dolanır ara da çizgi film bakar o şekilde yani ha bu arada akşam yemegimi sabah kalkar kalkmaz yaparım 
tarafından
Kız bi an ben yazdım sandım :) ++
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Fazla iş biriktirmemeye çalişirim. Çocuk uyurken mutfak işlerini yaparim. Uyanıkken çamaşir katlarim ütü yaparım. Işler birikmezse günlük işleri yapmak 1 saatimi almaz. Planlı çalışirım. 
0 oy
(644 puan) tarafından
Cnm ben gunduz uykusunda yapiyorum yetisemiyorum tabiki ama uyandigindafa onune birseyler veriyorum temizliyorum evim cok sukur herzaman temiz kirletmemeye ve dagitmamaya calisiyorum haftalik evimi kokten temizliyorum günlukte el supurge makinesiyle her gun suouruyorum haftada bir camlarimi siliyirum mutfak dolaplarini her yemek yaptigimda temizliyorum o yuzden hic yag olmuyir temiz kaliyor
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bazen  temizleyemiyrum canım  kızım  durmuyor  onunla  ilgilenene kadar  akşam oluyor 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hergün düzenli sil süpür işleri yaptıgım için evim genelde temiz oluyor. Dagınuklıgı da sabahtan yumurta haşlanana kadar topluyorum zaten 
(7,972 puan) tarafından
Ahahah valla her temizlik postuna yaziyosun yumurta haslanana kadar diye sjsjsjsjs ben yumurta haslanana kadar 1 kahvemi iciyorum :)))
(25,224 puan) tarafından
Hahaha napayım kız yumurtanın altını kapayana kadar ortalık toplanmış oluyo :D
(7,972 puan) tarafından
Ben dakka tuttamam fazla kaynar diye başını bekliyom:)))
(25,224 puan) tarafından
Hahaha 3-4 dk anca kaynıyo işte o ara salonda eşimin yatagını topluyorum oğluşa benim yatagı düzeltiyorum camları açıyorum oğluşa oyuncak kutusunu veriyorum gidip kapıyorum altını :D
(7,972 puan) tarafından
Ohh misss:))
0 oy
(863 puan) tarafından
Başlarda inanılmaz zorlaniyordum birikiyordu artık sabah kalkıyoruz oğlumla kahvaltı yapıyoruz önce makineye çamaşır atılacaksa atiyorum kahvalti bitene kadar kahvaltıyı bitirdikten sonra oğlum oyun oynarken etrafı toparlıyorum varsa bulaşık makinesi boşaltıyorum bulaşık varsa diziyorum sonra evi süpür sil sonra oğlu uyuyor bende toz alıyorum çamaşırı asiyorum bi kahve içiyorum oğlum uyanmadan öğlen yemeğini hazırlıyorum temiz çalışmaya çalışıyorum bulaşık çıkmasın diye yemekten sonra akşam yemeği hazırlıyorum geri kalan zaman bize kalıyor 

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 98 göst.
29 Eylül 2023 Aile kategorisinde Can_su (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 178 göst.
0 oy
3 cevap 95 göst.
21 Ekim 2021 Aile kategorisinde Byzdgnn (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 145 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu