+1 oy
1,440 göst.
Diğer kategorisinde (1,092 puan) tarafından

Kızlar okudum şu an çok şaşkınım kadın adli tıp raporlarını falan paylaşmış okuyunca şok olacaksınız 

Bağlantı bırakıyorum özellikle raporları okuyun 

https://mobile.twitter.com/merveak31509432/status/1410194161735716872/photo/1

20 Cevaplar

+1 oy
(119,533 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
bu kadini ben öldürmek istiyom 
(1,092 puan) tarafından
Ben de sevdoş
-Reklam-
+5 oy
(7,972 puan) tarafından
Yahu o nasil ezbere konuşmaktır çocuk yasamiş gibi anlatiyo bi babanne bublari nasil kurgu plan yapip ta torunlarina ögretsin oruspuu zora geldi daldan dala atliyo yalan söylüyo iste
(1,092 puan) tarafından
Ne diyim kız
+1 oy
tarafından
Ya bi si.ktirsin gitsin ***** o cocuklar ne kadae ezberletilmus olsada o cocuklar cinselligi nerden bilsinn nerdennn yaa zaten babaanne sikayetci olmus darp esiliyolar diye 
(1,092 puan) tarafından
Raporları okusan zaten oğlunun başına neler gelmiş
tarafından
Pi.slik oro.puuuuuu Allahimm o anneyi bi elime verselerde parcalasam
0 oy
tarafından
Ne yani el kadar çocuklar biryerde bize babaannem.ezberletti de derdi içlerinde tutamazlardi 
(1,092 puan) tarafından
Kendini aklamaya çalışıyor
0 oy
tarafından
Avukat esliginde yazilmis bi yazi kendini aklamak icin uydurulmus bi senaryo 
(269 puan) tarafından
Aynen öyle, yazının dili çok profesyonel
(1,092 puan) tarafından
Öyle tabi yazma şekli bile öyle
0 oy
(269 puan) tarafından
O anne bu tweetleri atacak kapasitede bir insan değil, bu besbelli profesyonel birileri tarafından yazılmış. İfadeler çok düzgün, yabancı karşılıkları bile yazıyor. Ayrıca hadi babaanne eski gelinin b.k atmaya çalışıyor, adli tıpın, pedagogların işi gücü yok mu da hepsi birden bu anneye düşman olup aleyhine delil oluşturmaya çalışıyorlar 
(1,092 puan) tarafından
Tabiki kuzu kendi yazmamıştır zaten avukatları yapmıştır açıklmayı
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Hadi ezberletildi babanne manyak, cocukların adli tıp roporları var cinsel birlişme yasamıs olduklarına dair o da mı babanne doldurması 
tarafından
Canım kesinlikle kadını savunmuyorum Allah cezalarını versin hepsinin ama adlı raporlarda istismar yok yazıyor sadece çatlak var o da erkek çocukta bebekler de oluyor ya kabizliktan istismar belirtisi değil diye geçmiş rapora çok üzüldüm ya o çocuklara bunların anlatılmış olmasi ve o muayeneler bile travma herkes çocuk sahibi olmamalı
(1,092 puan) tarafından
Evet Sevda ben de okudum o raporu bilmiyorum çok ilginç şeyler var raporlarda
0 oy
(673 puan) tarafından
Insan musveddesi. Itin b,okuna kurban olsun bu kadın. Nefesi zehir olsun, lokması boğazında kalsın. Ben Twitter a bildirdim. Kapatsinlar hesabını. 

Allah bilir onu yazan avukatın parasını da nerden bulmustur
(1,092 puan) tarafından
Allah ıslah etsin
0 oy
(644 puan) tarafından
Ins yalan ve iftira cikar boyle birseye icim gitti iki gundur kahroldum Allah herseyin dogrusunu bilendir o gorur biz bilemeyiz belkide iftira atiliyor bizim.burdada iftiraya kurban gidenler cok o yuzden gözumle gormeden birsey diyemem
tarafından
Keşke herşey yalan olsa . Keşke bu çocuklar asla bir zarara  uğramamış olsun :(
(1,092 puan) tarafından
İnşallah öyledir ben de öyle olmasını çok istiyorum
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Onda bu kadar uzun ve detaylı yazı yazabilecek kapasite olduğunu hiç sanmıyorum
(1,092 puan) tarafından
Yoktur zaten avukatları yazmış olabilir
0 oy
tarafından
Babaanne yapmış bile olsa o çocukların bu durumu o muayeneler anlatılanlar o kadar iğrenç ki Allah cezalarını versin 2 çocuğa sahip çıkamamışlar bakamayacaksa doğurmasınlar ya yapmasınlar 
(1,092 puan) tarafından
Aynen öyle kuzu kadın kons olarak çalışıyormuş zaten
0 oy
tarafından
Allah aşkına kaç yıllık evli insanlarız çocukların anlattıklarını çizdiği şeyleri biz bile anlatamayız ki bunları babaanne veya psikolog nasıl öğretebilir çocuğa 
(1,092 puan) tarafından
Kuzu bir raporda vardı oğlu bu çizdiklerini kendi arkadaşıyla yapmış. Ama ne kadar doğru bilmiyorum çok isterim hepsinin yalan olmasını bu olayların yaşanmamış olmasını
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Kadina tabi ki inanacak değiliz ama adli tıp raporuna gore kız çocuğunu vajinasinda herhangi bir cinsel istismar bulgusu görülmemiş. Raporu okudum da
(1,092 puan) tarafından
Evet kuzu okudum ben de. Oğluyla ilgili raporlar da vardı oğlu biraz sorunlu bir çocukmuş eğer raporlar doğruysa
0 oy
tarafından
Hepsine okey tamam derim ama adlı tıp raporunda onaylanmış o çocuklara yapılmış öyle şeyler hala inkar ediyorlar pislikler
(7,791 puan) tarafından
Adli top raporunda onaylanmamış ki vajinal iliski olmamis arlada catlak varmis ama o da kabiz vs kaynaklı olabilirmis
İftira olduguna inanmak istiyorum ya gercekten yapmis olmasinlarr
(1,092 puan) tarafından
Aynen öyle kuzu adli tıp raporunda bir şey yok ben de yalan olduğuna inanmak istiyorum bir anne bunu yapamaz
0 oy
tarafından

Bir kısmını okudum .

Allah ım sen ne dostun.ne düşmanın yavrusuna bir acı verme ne olur zalimlerden koru  çünkü ne doğuran ana olur ne doyuran baba olur . Lanet olsun ebu cehilin soyu.
(1,092 puan) tarafından
Amin anne baba olmak doğurmayla olmuyor. O iddalar yalan bile olsa kadını. Oğlunun yaşadıkları çok kötü
0 oy
tarafından

ÇOCUKLAR ASLA YALAN SÖYLEMEZ GERİZEKALI KARI YARATIK 

(1,092 puan) tarafından
Allah ıslah etsin
0 oy
tarafından
Devamını getirmedim kendini o adi insanı aklamaya çalışıyorr pislik karı. Çocuklar asla yalan söylemezz vicdan yoksunu ayy deli oluyorum kadini ve şahısı alacaksın derisini yüzeceksin yaa hiç birsey olmamış gibi açıklama yapiyor 
(1,092 puan) tarafından
Öyle ne diyeyim Allah ıslah etsin
0 oy
(8,585 puan) tarafından
Allahn belası pislik
(1,092 puan) tarafından
Öyle kuzu
0 oy
(220 puan) tarafından
Çoğu davanın sosyal medyada çok yanlış yansıtıldığına sayısız kez şahit olmama rağmen ben bile bu olaya inandım. Çünkü konu çok hassas.. İstismar olsa da olmasa da bu çocukların psikolojisi nasıl yerine gelir ki :( ne anne, ne baba, ne babane hiç birine bırakılmamalılar kesinlikle :// 
(1,092 puan) tarafından
Aynen öyle neresinden tutarsan tut aynı

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 241 göst.
11 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 397 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Melisim23 (2,826 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 911 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Beden dili (4,698 puan) tarafından soruldu