0 oy
548 göst.
Aile kategorisinde (1,150 puan) tarafından
Eşim evlendiğimizden beri hep almanyaya gitmek istiyor. Beraber gitmek istemiyor. Ben gideyim seni çekerim diyor. Ben yazları annemlerde kışları kaynanamlarda geçircem iki çocukla. Böyle duyumlar çok aldm. Gidince değişiyorlarmş. Oradaki kızlar erkekleri ayartmak için ellerinden geleni yapıyorlarmş. Siz ne düşünüyonz

27 Cevaplar

+4 oy
(5,736 puan) tarafından
Değişen Almanya'ya değil, alafrangaya giderken bile değişir..
(25,223 puan) tarafından
Alafrangaya gisen zaten değişiyo ıkınmaktan puhahahah :D
tarafından
Klozet da değişir mi
(5,736 puan) tarafından
Manyak karı ☺️☺️☺️
(5,736 puan) tarafından
Kız tuvalette neler yapacaklarına bağlı değişir tabi
(25,223 puan) tarafından
Değişir tabi kız :D
-Reklam-
+2 oy
(7,971 puan) tarafından
Valla cnm sana açık söyleyim eşinin karakterinde degismek varsa degisir tamamen karakter meselesi
+1 oy
(4,152 puan) tarafından
Beraber gitmek istememesi ilginc basta zatn
(1,150 puan) tarafından
Ben gideyim orayı göreyim para biriktireyim çekeyim seni diyyor. Ama ailecek gitmeye paramız var yani
(4,152 puan) tarafından
Ee para konusunda skntisi yoksa nie ilk kendi gidecek bn yollamam sahsen
+1 oy
tarafından
Bence ordakilere laf atma da koçan senle gitmek istemiyor rahatına bakmak istiyor ...
(1,150 puan) tarafından
Ben de öyle düşünüyom. Bilmiyorm ama eşim normalde karı kız peşinde dolaşmaz da yani
tarafından
İçinde olduktan sonra haberin olmaz
0 oy
(374 puan) tarafından
Bu nasil dunya ya almanyada ne isi var sen yokken neye evlendi o zmaan seni goturuyorsa gitsin goturmiyorsa izin verme insan kocasi kapidan cikinca guvenmiyor artik dunya cok değişti Allah yardimcimiz olsun 
0 oy
tarafından
Birincisi. Benm olmadığım yerde eşimin de işi olamaz. 

İkincisi iki çocukla sen zorlugu kulfeti çekecen eşin orda misler gibi..

Üçüncüsü eşinin içinde varsa kimse baksamada o yinede bulur birini. İçinde yoksa 1000 tanesi gelsin biri ayartamaz.
0 oy
tarafından
Valla bn göndermezdim eşim iş için gidecekti göndermedim bide niye senle gitmek istemyor yani seninle gitsin madem
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Eşinin huyunu niyetini bilmem cnm oraya giden orda kalmak için orda bile evlilik yapıyor bence izin verme ne olursa olsun hep beraber olalım azda olsa para
(1,150 puan) tarafından
Ben de böyle diyorm bi ara gitmeyi kabul etti. Sonra bi arkadaşı msj attı gel falan dedi. O da bizi kapılara atıp gitcekmiş. Ben daha yorum yapmadm.
0 oy
tarafından
Çiçeğim gönderme. Bunu bilir bunu söylerim asla tek gönderme. 
(1,150 puan) tarafından
Niye bişey biliyorsan az söyle lütfen
tarafından
Kuzum eşin Almanyaya gitmesse aç mı kalacaksınız? Evet fazla para kazanmak cazip geliyor lakin eşle yatakları bile ayırsan çiftlerin arasına soğukluk giriyor. Bir hafta koynuna girme söylenmeye başlıyor. Orada tek yaşayacak çocuk yok başında kadın yok bşr halt yese yakalanma şansı yok evdeyim deyip gezse haberin olmaz. Erkeğin nefisi İ T ten beterdir ne kadar güvenirsen güven bir adam karısını ne kadar severse sevsin bir sene boyunca doğru duracağını sanmam benim eşim sofi kendimden çok ona güvenirim kadınlarla asla selamlaşmaz el sıkışmaz yüzüne bakarak konuşmaz akrabaları da dahil bensiz asla dışarı çıkmaz ama ben kocam almanyaya gitse bana benim kocam yanlış asla yapmaz diyemem
(1,150 puan) tarafından
Ben de dicem berabersek gidelim ama gitme dicem tek başına herkes eşiyle gidiyor. Evli olup tek gidenler binbir halt yiyor. Ama eşleriyle ggidince gül gibi geçiniyorlar dicem vallaha. Göze alamam hiçbişeyi. Babama bile güvenmem
0 oy
(551 puan) tarafından
Benim eşimde Fransa'ya gidecek canım çalışmaya beni yanına alma durumuda yok eğer kesin gidecekse seninde guvenmekten baska yolun yok gibi hakkınızda hayırlısı olsun 
(1,150 puan) tarafından
Ben gitme desem yine gitmeyecek ama ben daha yorum yapmadm bu konuda
0 oy
tarafından
Bastan çıkmak isteyen erkek köpekten bile yapacağını yapıyor bacım 
0 oy
(28,394 puan) tarafından

Neden gitmek istiyor öncelik olarak

(1,150 puan) tarafından
Durumumuz pek yok aslında idare ederiz yani. Ama ayda 20 bin lirayı duyunca nevri döndü
(28,394 puan) tarafından
Orda yer o parayı beraber gidin o zaman
0 oy
(2,794 puan) tarafından
Yollama bacım tanıdığım eşimin köylüleri var adamlar oraya gidince 2.karıyı bulmuş hepsi gününü gün ediyorlar 
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Valla yıllarca Türk erkekleri alman kadınlarla vatandaşlık için evlendi. Bunları gözler gördü kulaklar duydu. Bir yere gidildi mi anca beraber kanca beraber 
0 oy
tarafından

Bnim sülale hep orda kacak gidip evleniyolar vatandaslik almak icin fln kimi goturuyo kariyi kimi goturmuyo orda kari kizlar her boku yiyolar hersey serbest nasilsa senin esinin nasi biri oldu önemli yapar mi yapmaz mi :unsure:

(1,150 puan) tarafından
Yani bilmiyorm. Aslında güveniyom ama birkaç kişi bana dedi ki hep adam eşine evine çpk bağlı oraya gitmiş değişmiş falan dediler
0 oy
(3,124 puan) tarafından
Önüne bakan insanı kim niye ayartsin zorla ya ne düşünüyorsunuz almanya hakkında anlamıyorum normal işine evine gelirse senle sürekli konuşursa bi sıkıntı olmaz 

Benim kendi fikrim ise eşlerin bu denli ayrı kalmaması ama sizin kararınız 
0 oy
tarafından
Açık ve net rahat olmak istiyor sen gidince baskı altında hissedecek ondan
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Ailecek gitmeye para var ise tek gondermem yok illa gidecek ise kimsenin evinde de kalmam kaynanamda vs evimde kalirim annemde nadir kalirim mayasında oyle baskasina kayacak gozu ise gitmese de kayar gerekli olmadigi durumda ben karsiyim
0 oy
(8,592 puan) tarafından
Seni neden istemiyor? 
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Adam pezevenkse dizinin dibinde de bulur başkasını almanyaya gitmeye gerek yok

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 924 göst.
3 Nisan 2024 Aile kategorisinde Keriman (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 360 göst.