0 oy
403 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Kizlar dün annelerde kaldım aşımı  yaptırmak için buraya yakın die kaynanamla konuşmuştuk o günde kalacak falan dedim bitti bugün gündüz gene konuştuk abin napio annen napio dedi soyledim geçtim daha yeni bidaha aradi napion die dedim yatıyorum sonra bacın geldimi dedi He dedim sen napion dio oglum napio diyo bin ton soru yani bende sonra dün annengilde kaldın ya ondan sorum dedim hee doğrudur dedim daha soruyo bi gicik oldum soru soruyo sürekli böyle annemgile gidince kadın ertesi gün mutlaka arar napion die akşam ama özellikle farkettim  amA o öylemi yapar bende oğlun arabayı aldı bizde 10 da isim var dedi dediydim bozuldu ona soylememis kaynim bize yakın oturuyoda 

4 Cevaplar

+1 oy
(373 puan) tarafından
Eskiden az da olsa severdim ya soğudum daha doğrusu Kendi kendisini gözümde soğutu 
-Reklam-
+1 oy
(289 puan) tarafından
Bakış açınızla alakalı bir hissiyat sizin durumunuz. İnsanı nereye koyarsanız orada kalır. Ben eşimden boşandım lakin annesi çok huysuz aksi bir kadındı. Kraliçe gibi yatar hizmet beklerdi. Yıkanmaya üşenir tırnağını kesmezdi hepsini ben yapardım. Ama ne bileyim kendimi ezdirmezdim lakin saygıda da kusur etmezdim. Oğlum daha 2 aylıkken evine gitmiştim evde olduğunu biliyordum perdenin arkasından baktı ama bize kapıyı açmadı. Huysuz kaprisli bir kadındı. Ben onu günde 3 kere arardım bıkardı artık. Mıncıklar gıdıklardım kaynanaların gülü derdim bir şekilde tavına getirirdim. Sende biraz ilgi göster k.validene anladığım kadarı ile kadın çocuklarına çok düşkün istiyor ki ondan habersiz kuş uçmasın, aman oğlum k.validesini benden çok severse vs. gibi parolayalar yaşıyor gibi. Onu biraz zorla o bıksın senden

Herşeyi de bilmek zorunda değil. Kızacağı küseceği durumları ona aksettirme. Kırıcı değil  Yapıcı ol.

Unutma etrafındaki insanlar ne kadar mutlu olursa sen daha çok mutlu olursun.
(5,721 puan) tarafından
Hayatta herkesin alması ogrenmesi gereken dersler vardır yaa mesela ben yazdıklarını okudum çok beğendim kendimce almam gerekenleri aldım ♥️♥️
(1,633 puan) tarafından
Evet çok haklısın kardeşim acaba kaynana iyi değil şunu yaptı bunu yapti vesayre açiyorlar  postlar gelinlerde onlara karşı iyilermi diye düşünüyorum
(289 puan) tarafından
Bakınız yeri geliyor doğurduğumuz çocuklarımıza kendi annemize tahammül edemiyoruz. Yabancı olup sonradan hayatımıza giren birde üstüne üzerimde hakkı olmadığı halde laf olsun diye "Anne" demek zorunda olduğum bir kadına nasıl tahammül edeyim nasıl seveyim değilmi?
Velhasıl saygı duyabiliriz ama. Bir tebessüm bir tatlı söz tüm dünyanızı değiştirir. Ben k.valideme çiçek alırdım küçük hediyeler alırdım özel bir gün beklemeden. Küçük süprizler büyük mutluluklar getirir. Kibirin Kıskançlığın fesatlanmanın faydasını görüp mutlu olan varsa buyursun gelsin :))
(5,721 puan) tarafından
Kesinlikle keskin sirke küpüne zarardır
0 oy
(8,956 puan) tarafından

Bende sevemiyorum kaynanamı:D kaynana melek olsa kanadı çarpar bizim buyukler:D

0 oy
(1,633 puan) tarafından
Acaba oda sizi seviyormu lütfen böyle basit şeyler için böyle tavir yapmayın sizin annelerinizde kaynana 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 651 göst.
29 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Asyafdn (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 286 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde bsrjgg (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 427 göst.
0 oy
16 cevap 636 göst.

376,787 soru