0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde (774 puan) tarafından
Kızlar kendimi çok değersiz hissediyorum beni kırsa bile özür dilemeyen ne biliyim kıskanmıyan benimle vakit geçirmekten keyif almayan beni zerre umursamayan bir kocam var çok mutsuzum askere gidicek gitsin diye gözüne bakıyorum belki diyorum bu ayrılık iyi gelir bize sürekli laf sokuyor beni geçiştirmek içinde bazen alttan alıyor ama o kadar samimi değil ki anlatamam bugün ilçeye gittim diş yaptırmaya kızıma kaynanam baktı kayınpederime gelmiş almışlar kızımı pazara götürmüşler kayınpederim pazarın ortasında havaya kaldırmış herkes bebeğe bak diyormuş ne kadar çılgın ne kadar eşine bağlı Allahım ne kadar özeniyorum kayınvalidem le o kadar ilgilenir ki hep şaşırırım ama benim eşim bize karşı çok soğuk kaçıcak delik arıyorum yakınlaşmamak için o böyle olunca içimden gelmiyor bugün yolda yanımda bir çift oturdu Allahım maşallah diyim nazar değmesin çocuk kıza ne iltifatlar etti yine içim buruldu insan benim niye eşim böyle değil diyor Allah aşkına eşi benim gibi olan  sonradan değişen var mı? 

7 Cevaplar

0 oy
(758 puan) tarafından
Canım abzı erkeklerin yapısı bu. Ama benim eniştem böyleydi yani ilk çocukları olduktan sonra ablamdan çok uzaklaştı evde bile durmak istemezdi. 10 sene falan böyle geçti ablam da artık pes etti düzelmesini beklemedi. Ama eniştem bir anda bir u dönüşü yaptı evine bağlandı. Rabbim seninkine de daha tez zamanda dönüş yapmayı nasip etsin 
(774 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Malsef boyle olanlar hic değişmiyor ewet bi kadin olarak bunlari kocalarimizdan beklemek bizim hakkimz ama yapmayıncada olmyor gercekten 
(774 puan) tarafından
Maalesef kuzum çok zor
(1,862 puan) tarafından
Bende sadece benim kocam böyle sandım
(774 puan) tarafından
Yok kız yalnız değilsin
tarafından
Bizimkiler anca başka kadınlara yapar Selma cim
(4,101 puan) tarafından
Aynen oyle fatmaa:(
0 oy
(568 puan) tarafından
Benim eşimde aynısı ne elimi tutar di biryere giderken ne gözüme bakar ne sarılıp ben varım der odun halt etmiş yanında değişir mi bilmiyorum bende sabırla bekliyorum he o değiştiği zaman ben hala eskisi gibi olurmuyum bilmiorm 
(774 puan) tarafından
Ay kuzum çok zor işimiz inşallah değişir
(568 puan) tarafından
Ben sanmıyorum değişmez hatta daha kotu olmaz inşallah diorm
(774 puan) tarafından
Al benden de o kadar ama belli olmaz hep bir umut işte içimde
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Off ruhsuz yaa bazilari ot gibi yasamayi seviyo sanirim, seninde ot gibi olmani istiyo :( 

Benim esimde bi ara boyleydi sizinki kadar olmasada, islerimde cok yogundu, hatta evden calismaya basladik ben kendimi daha kotu hissetmeye basladim, yine ise gidiyoduk iki insan goruyoduk kafamiz dagiliyodu, evden calisinca ne gecemiz ne gunduzumuz belli oldu, bi gun cok doldum, hep iyi niyetli sakin uysal bi insanimdir, o gune kadar ne tartisma ne ses yukseltme gibi bi olayimiz olmadi, hep anlayisla karsiladim is guc yogunluk dedim, ama iste bigun patladim ne olcaksa olsun dedim, bagirdim cagirdim tum hatalarini yuzune vurdum ilk defa beni oyle sinirli asabi gordu, oturdum saatlerce agladim ilk defa beni aglayarak gordu, ne bileyim ondan sonra bi degisiklikler oldu, hep iyi niyetli iyi olmaya calistim karakterimde oyle is yasami ozel yasam ama sonra farkettim ki hak etmeyene iyi olmicaksin sorunlarin ustunu ortmiceksin, ne bileyim zor o sekil hayat gecmiyo 
(774 puan) tarafından
Geçmiyor canım çok zor ruh gibi var mı yok mu belli değil işten gelir direk uyur bize ilgi sıfır hep ben söyliycem
0 oy
tarafından
Cnm evinde bakara süresi ac dinle dinlet insallah feraha kavuşursun
(774 puan) tarafından
İnşallah canım açarım sağol
0 oy
(350 puan) tarafından
Benimkide aynı askere gidicek belki olgunlaşır düzelir diyorum adam odunun ruh bulmuş hali resmen odun bile daha iyidir 
(774 puan) tarafından
Aynı canım ilgi alaka sıfır inşallah askere gidince olgunlaşırlar
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Sofra sırları diye bir film var ac onu izle erkekleri cok guzel anlatmis
(774 puan) tarafından
Tamam canım açıp izliycem mutlaka

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 799 göst.
8 Şubat 2022 Aile kategorisinde Aysima23 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 263 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Irems (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 769 göst.
27 Ağustos 2019 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 271 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,283 soru

11,352,869 cevap

34,825 kullanıcı

...