0 oy
766 göst.
Aile kategorisinde (1,114 puan) tarafından
3 senelik evliyim eşimle bı kere bile tatile gitmedik hadi önceden araba yoktu neyse yaklaşık bi yildir araba var daha bı gün olsun demedi canım hadi gel bı yerlere gidelim uzun tatil olmasa da günü birlik bile götürmedi kahve işletiyo bnde kuaförüm maddi yönden musaitiz 2 aylık oğlumda var bizim burda kaplıcalar var araba yokken bir iki kere araba kiraladık oraya gitmek için ama araba varken bı kere gitmedik doğumdan snra kaç kere istedim götürmedi şimdi de kafaya koymuş arabayla kahveyi satıyo ozenilmesin diye yemeğin adını söylemiyorum yemek üzerine bı yer açmayı planlıyo bugün de arabayı satıyo hevesimi alamadan yine hersyden mahrum kalicam çok mutsuzum çok monoton hayatımız var iş ev iş ev kendi düğünden düğüne bu yaz iki gün denize gitti ama bizi düşünen yok çok bunaldım artık 

4 Cevaplar

0 oy
(597 puan) tarafından
Siz dediniz mi kaplıcaya gidelim ya da tatile gidelim denize gidelim siz dediginiz halde götürmediyse kötü gerçekten ama eşinizden beklediyseniz siz söylemediyseniz sizde de hata var derim
(1,114 puan) tarafından
Demez olur muyum daha dün dedim kaplıcaya gidelim biraz rahatlamam lazım hamilelik doğum psikoloji bunaldım dedim cuma gideriz dedi sürekli erteliyo bugünde araba satılıyo herşey yalan yani. Sözde her sene tatile götürüyo ama lafla götürüyo icraat yok
(597 puan) tarafından
Böyle dediğinde hazırlıklı olun siz de var diye arayın oteli rezervasyonunuzu yaptırın anlaşılan biraz uyuşuk bi adam bu tarz şeylerde siz girişken olun ona kaçacak yer bırakmayın organizasyonu siz ayarlayın
(1,114 puan) tarafından
Güzel taktik inşallah işe yarar
(597 puan) tarafından
Inşallah cozum olur
(1,114 puan) tarafından
Umarım inşallah
-Reklam-
0 oy
(25 puan) tarafından
Canım yaa Allah sabr versin.Kendisiyle konuşsan bu durumu anlarmı?
(1,114 puan) tarafından
Kaç kere konuşayım her seferinde seneye gideriz şu zman gideriz sözde bayrmdan sonra iki günlük pansiyon ev tutup denize gidecektik oda yalan hep kandırmaca o anlık ağzımı susturuyo yani
(25 puan) tarafından
Çok üzüldüm(
Bi yolunu bulursun İnşAllah
(1,114 puan) tarafından
İnşallah cnm
(63 puan) tarafından
Ayni benim eşim bende ertelemeyi cokk guzell öğrendimm bir şey isterim hep ertelenir ertelenir evlenelim 5 ay oldu bekarken çalışır istedigimi alir yapardım hevesim vardi simdi evlenince her şeyden geri cekildim hic hevesim kalmadı evi beklemekle ömür geciyo.. nereye kadar olacak bende bilmiyorum
0 oy
(12,866 puan) tarafından
Acaba sen netten bulsan bir yer göstersen bak çok güzelmiş gidelim mi diye çoçuğada değişiklik olur vizörde gibisinden 
(1,114 puan) tarafından
Bı senedir Bursa Gölyazı diye bı yer var benim halamın oğluyla gelini gitmişti onlar durum paylaşınca güzel bı yermis diye eşime gösterdim gidelim diye tamam dedi bı senedir gidiyoruz yani
(12,866 puan) tarafından
Çok da güzel değil biz  gittik pişman olduk :)
Ben mesela derim uyanır uyanmaz izinliyse eşim hadi şıraya şimdi gidelim kahvaltı yapalım diye bir anda emir baki yaparım mesela hadi şimdi gidelim de gölyaIya balık yemeğe böyle de ikna edebilirsin
(1,114 puan) tarafından
Ne bileyim resimlerden güzel gibi göründü cnm. Denicem bakalım inşallah işe yarar gerçi bugün araba da satılıyo hemde zararına ona da canım çok sıkkın hadi satmasını geçtim 15 bin zararına satıyo
(63 puan) tarafından
Ne kadar konuşursan konuş istedigin yapılmadiktan sonra gönlüne küsüyor ve bir şey isteyemiyorsun maleseff.. Evlenmeden önce cok gezer baya yer kesfetmistik evlendik simdi evlenmisiz oyle her istediğimiz yere gidemezmisim artik sorumluluk almışım evlendikten sonra cok değişiyorlar bilsem hiç evlenmezdim de diyorum
0 oy
(368 puan) tarafından
Canim sen sole hazirlan hadi kalk gidelim dee benim esim pek gezmeyi sevmez ama ben sevdirdim simde hazirlan gidelim diyo yada cikalimmi disari diyo yuruyus yapalimmi ama oda tabi yanimda olunca ole diyo mecbur 3 ayda 1 geliyo yazik  siz alistirin gercekten o gelcegi zaman hazir olun hadi gidelim biz haziriz hadi sole yapalim bzi haziriz gercekten bak deneyin 
(368 puan) tarafından
Arkadaslariylaysa eve cagir gelene kadar hazir ol deki biz evde skildik bizi disari ciksr cay yada bi parka gitsek bile olur de dene canim insallah istedigin gibi olur
(1,114 puan) tarafından
İnşallah cnm denicem teşekkür ederim tavsiyen için
(368 puan) tarafından
Bisey deil canim bir omur boyu saglikli mutlu hayatlar size
(1,114 puan) tarafından
İnşallah umarım hiç ümidim yok ama duan yeter cnm
(25 puan) tarafından
Evet bence de böyle yapmayı dene bi de

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 381 göst.
27 Ocak 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu