0 oy
149 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar yiyorum yiyorum ama hala açmışım gibi midem kaziniyor karnım gurul gurul çok rahatsız ediyor ya sürekli de yiyememki açım diye 25 haftalık hamileyim acaba hamilelikten kaynaklı birseymi ya ama bu kadarda olmaz ki ...

5 Cevaplar

0 oy
(13,203 puan) tarafından
Hamilelik büyük etki şeker ve insülin direnci de olabilir. Kahvaltıda bütün ekmek yiyip iki saat sonra elim ayağım titriyordu benim de ama şekerim normaldi. 
(3,099 puan) tarafından
Canım ben yiyorum gene aynı arasından saat geçtim dk bile geçmiyor 2 gündür böyleyim aşırı bıkkınlık geldi
tarafından
Ekmeği çok yemeğin kızlar bence ekmek o an tok tutuyo ama aradan kısa bi süre sonra geri acıktırıyoo hemde çok acıktırıyo
(13,203 puan) tarafından
Haklısın canım ekmeği aşırı seviyorum ben. Allahtan çok şükür kilo almadım fazla.
(3,099 puan) tarafından
Yok canım öyle ekmekte yemiyorum ya sadece bı kahvaltida yerim yemekle ekmek yiyemiyorum
-Reklam-
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Bende öyleyim 24 um bende 
(3,099 puan) tarafından
O kadar yememe rağmen kiloda almıyorum ben neden böyle oluyo anlamis değilim geçen 2 kilo almışım 1 kiloyu geri vermişim 2 gün sonra
0 oy
(5,220 puan) tarafından
hamileliğin son 2ayında bende böyle olmuştum allahım herşey nekadar lezzetliymiş dedim inş devam eder. doğum oldu iştah gitti kilolarda gitti eski halime döndüm nalet his keşke geri gelse :D
(3,099 puan) tarafından
Benim canımda istemiyo sırf o his gitsin diye yiyorum ama tık yok
0 oy
tarafından
Hamilleliğimde bende öyleydim doktorum normal demişti şuan emziriyorum yine aynıyım maşallah 
(3,099 puan) tarafından
Ama insan yedikten sonrada öyle olmazki canım ya bı şişkinlik olur bişey olur ben hep açım:D
tarafından
Eşim bile dalga geçiyor bir arabayla bir yere gitsek direk gözüme yiyecek çarpıyor derdin yemek yemek diye bide açken ben ben değilim gözümde bişey görmüyor =) ben iki kişilik yiyorum diyorum
(3,099 puan) tarafından
Kız aynı bende öyleyim valla dışarı cikiyim gözüm bişey görsün hemen yemek istiyorum eşimde biliyorda hiç pas vermiyor yoksa batar:D

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
8 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
13 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
2 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 525253 (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 144 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde kgulsum590gmail.com (4 puan) tarafından soruldu

385,042 soru

11,516,004 cevap

35,175 kullanıcı

...