0 oy
447 göst.
Diğer kategorisinde (2,678 puan) tarafından
Her şeyden önce elbette doyduğum yer biliyorum ama kararsızım, eşim burada çalışıyor 6 bin maaş ama bizden ayrı Bn aydında o bursa da, 2 haftada bir gider gelir

Kendi evimiz var çok şükür kira derdimiz yok geçimimiz iyi eşimin ailesi yakın destekleri çok her anlamda komşularım çok iyi oğlum daha 10 buçuk aylık

Eşim de diyor ki Bn siz olmadan orda kalmam evet şartlar iyi güsel ev var orda kira ödemicez bursa göcek de biliyorum az çok oraları güzel yerler evde eşyalı eşimln işi 15 dk uzaklıkta

Eşim çok istiyor gitmek ama bn kararsız oldupumdan dolayı sen ne dersen o diyor, orda restorant müdürü, ben yine orda evde olcam çocukla ilgilencem normal düzen gibi yani kafam karışık bayrama kadar düşün taşın dedi bana

Bnm kendi ailem zaten uzakta çorumda eşimln ailesi burda ayrı kalsam da fark etmez bnm için ama bilemedim

Bu arada bursa göcek de ev işi de nilüferde eşimin altında araba o çok rahat orda tek sıkınto bizden ayrı kalacak, haa oraya gitmeyim burda kalsa zeytin bahçemiz İncir bahçemiz var araba alır satar hayvanlarımız var ama o köy hayatını sevmiyor akıl verin kızlar 

12 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Kocam dünyanın bir ucuna gel desin gelirim sende git canım ayrı kalmayın
(5,721 puan) tarafından
Çok haklısın kuzum ona da zor yaa valla
(2,678 puan) tarafından
O yüzden ya siz yada ben geliyim diyor cnm
(5,721 puan) tarafından
Bence sen git canım işi de iyiymis bı tek siz eksksniz. Hani bahçemiz tarlamiz var satarız diyorsun eşin kendi emeğiyle biseyler yapmak isteyen birine benziyor sen git derim ben ailende uzaktaymis
(2,678 puan) tarafından
Allah korusun kız mal mülk satmayız asla onlar geleceğimiz bizim, o çalışarak da yine bizi mağdur etmez cnm Allah razı olsun kız Bn kurulu düzeni bozmak istemiyorum çocuğum eve çok alışık başka yerde durmaz etmez beni korkutan o
(5,721 puan) tarafından
Günaydın kuzum aksam uyumuşum ay bilemedim kuşum sende haklısın valla yaa
-Reklam-
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Valla beraber olun da ne olursa olsun iki aileninde gereği yok
(2,678 puan) tarafından
Çok şükür cnm tek sorun ayrı kalmamak zaten kararı bana bıraktı sen bilirsin ne dersen o dedi
(3,457 puan) tarafından
Bana göre beraber olmadıktan sonra evliliğin tadı olmuyor canım imkanınız varken beraber olun :)
(2,678 puan) tarafından
Bizde o yöndeyiz eşim ya sen buraya yada ben geliyim diyor cnm
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Gel kız arkadaş olurum sana. Ben de evlenirken tek gittim bak 8 yıl sonra 3 kişi geri geldik en yaşanacak yer burası. Ayrı gayrı olunca zor olur soğukluk girer. 
(13,203 puan) tarafından
Eşime ben de ondan dedim tekirdağdayken biz de burada gideceği en lüks okul Bursanın mahalle okuluyla bir en çok oğlumun geleceği için geldik biz de. Eylül 10 doğumlu baya yakınlar birbirlerine
(2,678 puan) tarafından
Bni cezbeden oranın kültürü zaten cnm eğitimi çok güsel biliyorum, 11 ağustos 2020 cnm bnm oğlan,
(16 puan) tarafından
Amann yenilik, yeni ortam.. Hem ne o öyle 2 hafta da bi gelmek.. Ben on evlilik demiyorum.
(2,678 puan) tarafından
6 yıllık evliyim cnm eşim oraya başlayalı daha 3 ay oldu yani ilk defa ayrı kaldık :)) ondan önce en fazla 2 gün ayrı kalmışıktır :))
(13,203 puan) tarafından
Uzaktan evlilik çok zor kuzum aklın varsa kocanı başı boş gönderme hem sana hem bebeğe hem eşine kötülük olur
0 oy
(4,159 puan) tarafından
Git tabi canim, hem bebeklede vakit gecirir, isi iyi guzelmis gittiginiz yerde de cevre edinirsiniz, bos vakitlerinizi beraber degerlendirirsiniz 
(2,678 puan) tarafından
Göcek çok güsel tam öğrenci yeri sabaha kadar heryer açık sanki gündüz gibi, Bn sadece buradan eşyalarımzj alıp gitcem kıyafet yani, bnm oraya gittiğime değmeli cnm burda da imkanlarımız var istese daha çok kazanır, beni bu tedirgin ediyor
(4,159 puan) tarafından
Yani imkaniniz var ama sanirim esiniz bi sebeple uzaklasmak baska yere gitmek istiyo anladigim kadariyla hatta hep beraber gitmek istiyo, yani sizin beklentileriniz nedir bilemeyiz tabi ama oraya gidince esiniz evladiniz yaninizdaysa maddi manevi sıkıntınız olmicaksa gitmek mantikli gibi
(2,678 puan) tarafından
Durumu çok güzel anlamışsın cnm aynen öyle resmen içimi okudun, ben aslında pek gitme taraftarı değilim kurulu düzenim bozulsun istemiyorum maddi sıkıntı yaşamayız cnm şükür kendi evimizde de öyle idare ediyorum yetirmeye çalışıyorum yani cnm
(4,159 puan) tarafından
Yani bence gidin sorun yeni sorunlara sebep olmadan insanin kafasinin rahat olmasida onemli
0 oy
(13,764 puan) tarafından
Valla ben eşim istedi diye ülke bile değiştirmeye razi oldum. Bence ayri yaşamak anlamsiz. Eşin çocuğuyla her gece ayni evde uyusa , çocuğunun her anına şahit olsa daha güzel olmaz mı. 
(2,678 puan) tarafından
Ne mutlu sana cnm bnm :) aklıma takılan bizim burda imkanımız iyi şükür gittiğime değmezse diye korkuyorum
(13,764 puan) tarafından
Zaten ev taşimayacaksın esyalı eve gideceksin. Baktin olmuyor geri dönersin. Denemekle bişey kaybetmezsin canım. Tatil gibi düşün.
(2,678 puan) tarafından
Aynen cnm sadece kıyafetlerimiz olacak haklısın bir olumlu yönde düşünmek lazım
0 oy
(119,001 puan) tarafından
gitmek icin 1 dk bile dusunmem
(2,678 puan) tarafından
Gittiğime değmezse diye korkuyorum sadece cnm
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Bence git canım eşini yalnız bırakma bak ne güzel sizi yanında götürmek istiyor 
(4,758 puan) tarafından
Bence git gitmezsen eşin işinden olur bu zamanda iş bulmak o kadar maasşa zor bide evin yerinde dursun günün birinde dönersiniz zaman kötü eşini yalnız bırakma sonra pişman olma kuzum
(2,678 puan) tarafından
Eşime kal gitme desem gitmez kalır cnm burda şuna da eminşm yeterki istesin burda daha çok kazanır tek sorun ailesi ile pek anlaşamadığı için uzak kalmak kafası rahat olsun istiyor cnm
(4,758 puan) tarafından
Anlaşmıyırsa yarın öbür gün sende anlaşmıyacaksun huzursuz mutsuz olursunuz canım
(2,678 puan) tarafından
Tam aksine Bn çok seviyorum ailesini onlarda bni kaynanam sabah akşam arar sorar ana kız gibiyiz anlatsam kaynanama ağlar o gitmeyin diye, eşimln tek sorunu babası cnm anne kardeşlerini çok seviyor kuzum
(4,758 puan) tarafından
Vala sen bilirsin canım seni ne kadar sevswler senin eşine ihtiyacın var onun sana ailesi boştur
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Eşimin görevi için afyondan adanaya geldim. Ki ben tek başıma şehir dışına çıkmış biri bile değilken. O yanımda olsun herşeyi atlatırız nereye isterse giderim onunla o benim ailem. Kendi ailemden ayrılamam derken kendi aileni kurunca daha farklı oluyormus. Hic düşünme ve git o senin kocan
(2,678 puan) tarafından
Cnm memur olsa kadrolu falan asla düşünmem giderim ama burda da başkasının yanında çalışacak bni korkutan o zaten
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Yan yana olma imkanı varken ayrı durmak anlamsız.. hani sıkıntıda değilsiniz de anladığım kadarıyla, e o zaman eşimi kendimden uzağa yollamam ben olsam. 
(2,678 puan) tarafından
Aynen cnm çok rahatım burda ben valla eşim ailesi ile pek anlaşamadığı için uzak kalmak kafası rahat olsun isiyor ama bnde kurulu düzenim bozulsun istemiyorum, bnm orays gittiğime değmeli cnm
(11,086 puan) tarafından
Eşin ailesiyle huzursuz olacaksa, sizi de etkiler. Ayrı kalmak da çok saçma. E tek yol senin eşinin yanına gitmen bence.
0 oy
tarafından
Şöyle söyleyeyim benim eşim a.p hafta sonu eve geliyordu bende nasıl olsa gelemiyorsn diye İstanbul'a iki aileye yakın el aldırdım ama gel gör nasıl pişmanım eşimi hafta sonu görme imkanımda gitti 10 ay oldu oğlumla tek kalıyorm şimdi tayin İstanbul'a çıktı lojmanlar o kadar berbat kiii evimi bırakıp gitmek istemiyorum ama eşim gelebilecek ama yol İstanbul trafiğinden dolayı uzun sürer diye evi taşıyalım diyor bende biraz üzüldüm eşimde siz olmadiktan sonra benim buraya gelmemin ne anlamı kaldı dedi bende çok istiyorum ama işte birazz kararszm bilmiyorum :// 
(2,678 puan) tarafından
Sizin kadrolu iş cnm öyle olsa giderim cnm bnde ama bizim özel yer yani adam çık dese birşey yapamazsın, senln durumda karışık valla cnm
0 oy
(178 puan) tarafından
Canım esin nerede mutlu olacaksa oraya git bence bizler evdeyiz sonuçta iş hayatları onları etkiliyor önemli olan huzurunuz yerinde olsun neresi olursa olsun değil mi ben olsam giderdim
(2,678 puan) tarafından
Aynen cnm öyle beraber olmak mutlu olmak yoksa önemli değil hiç bir şey kuzum bayrama kadar müsade bana dicem ama bni burdan götürdüğüne değsin imkanları hayat şartları hersey yani cnm
0 oy
(539 puan) tarafından
Hic bir isin güvencesi yoktur birkere bunu aklınıza sokun madem şartları oranın daha iyi sende gideceksin niye ikilemde kalıyorsun.yasamadan bilemezsin bazı şeyleri bol bol dua et cik yola 
(2,678 puan) tarafından
Çocuğumun öğrenim kültür yaşam standartları bakımından orası evet daha iyi cnm elbette hiç birşeyin güvencesi yok haklısın cnm fakat ister istemez korkularım var bu sadece cnm hakkımızda hayırlısı ise nasip olsun cnm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 180 göst.
0 oy
7 cevap 207 göst.
5 Nisan 2022 Aile kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 464 göst.
11 Kasım 2021 Aile kategorisinde 01Yarali01 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 231 göst.
26 Haziran 2021 Aile kategorisinde Mys (8 puan) tarafından soruldu