0 oy
292 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,755 puan) tarafından

image

Neyin ısırdigini göremedim ama minik birşey olmalı ki göremedim haşemaliyim üzerimi anında değiştim birşey göremedim. Sizce nedir bu aynı durumu yaşayan varmı bi sıkıntım yok dün oldu zarar verir mi zehirli bisey olsa şimdiye kadar etkisini görmezmiydim bebek emziriyordum bide oda iyi :(

5 Cevaplar

0 oy
(4,859 puan) tarafından
Deniz anası deymistir dicem ama hasema vardı diyorsun üstünden bı etki eder mi bilmiyorum
(1,755 puan) tarafından
Yanındakiler deniz anası değdi diyip duruyorlardı. Ben kiyafetliyim değmez diye düşündüm ama üzerim çok ince kumaştı taytlı haşemalar varya ondan etki edermi ki acaba
(4,859 puan) tarafından
Büyük ihtimal etki eder deniz anasıdır kesin eğer kızarıklık geçmez cogalirsa bı cildiyeciye git cunki bazı deniz anaları umdugumuzdan zehirli oluyor .
(1,755 puan) tarafından
Hadi ya bebek emziriyorum cildime tek mi  zarar verir göğsüm de de var ya onada süte geçerli ilk kez başıma böyle bir şey geldi bilemedim
(4,859 puan) tarafından
Süt konusunda.bilgim yok ama eğer deyen yerde ve başka yerlerinde çoğalma olursa kesinlikle doktora git en azından bı krem birşey verir için rahat eder nettende bı araştır istersen. Şöyle bi bilgi vereyim Deniz anası i gorursen eğer orta kısmı renkli ise kesinlikle elini sürme bı çubuk gibi birşeyle kıyıya çekip toprağa gömün ölsün diye
(1,755 puan) tarafından
Tamam çok sağolun
-Reklam-
0 oy
(4,289 puan) tarafından
Kardeşime de isirmisti izi kaldı hatta ne ısırdı bilmiyorum ama olabiliyor bole seyler
(1,755 puan) tarafından
Böylemiydi kardeşinin de hastaneye falan gittimi
(4,289 puan) tarafından
Evet boleydi hastaneye gitmedi
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Nereni ısırdı 
(1,755 puan) tarafından
Karnimi boynumun altını göğsümü
(1,755 puan) tarafından
Isirdimi değdi mi anlamadım o an felaket bi yanma hissi hissettim sadece
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Gecmis olaun canim bilemedim
(1,755 puan) tarafından
Sağol canım geçer inşallah ben yersiz panik yapıyorumdur
0 oy
(913 puan) tarafından
Deniz anası çarpmış seni
(1,755 puan) tarafından
Evet şimdi bi dalgıca sordum öyleymiş bu korkuyla daha girmem denize

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 91 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
3 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde haticekurt (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
26 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 257 göst.
15 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,231 soru

11,351,823 cevap

34,822 kullanıcı

...