0 oy
62 göst.
Diğer kategorisinde (592 puan) tarafından
Kızlar ilk bebeğime hamileyim hamileliğimi 6 haftalikken ogrendim burayı kullandığımda 30 haftadan sonrası gozume cok buyuk gozukuyordu acaba bende gorecekmiyim o haftaları diye zaman o kadar hızlı gectiki suan 34 haftalığım ama asıl zorlu zamanlara geldim ne yatabiliyorum ne kalkabiliyorum ne yuruyebiliyorum soylemesi ayip alt tarafim ikiye ayriliyor tek iyi olan sey istahım suanda diyorum dogurdugumu yanima aldigimi gorebilir miyim diye sizde gunler nasıl geciyor rabbim hepimizi bir avazda kurtarsın insallah

3 Cevaplar

0 oy
(16,506 puan) tarafından
Rabbım hayırlı doğum nasip etsin inşallah cnm 
(592 puan) tarafından
Amin canım cok tesekkur ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız bende dünden beri bel ağrısı başladı anlamadım neden bende 34 haftalığım
(592 puan) tarafından
Ya bende yaklasik 1 aydir var bel ve alt taraf agrisi gecen doktora sordum tam agriyan yerlerimi gostererek buralar agriyorsa korkma cocugun agirligiyla son zamanlarda bekledigimiz seyler dedi
tarafından
Inşallah ya kanama felan olmadı bebegin hareketleri de normal bi tedirgin olmuştum saol nasıl geçti mi sende hemen uzun sürdü mü ağrı
(592 puan) tarafından
Ya benim bel ağrım genelde cok ayakta kaldıgımda felan oluyor dinlenince tamamen gecmiyor ama cokta agrimiyor alt taraftaki agrimda gun boyu kendini hatirlatiyor sagolsun
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Valla herkes çabuk geçti diyo bu hamileliğe bş tek ben heralde 3 sene hamileymişim gibi geldi o kadar geçmedi zaman yani :D 
(592 puan) tarafından
Valla benimki hızlı gecti ne cabuk geldi zaman diyorum ilk zamanlar bulantidan dolayi zulumdu 10 lu haftalar gecmek bilmedi ama 20 den sonrası cok hizli gecti valla :D

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 212 göst.
6 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde 0852 (739 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 152 göst.
24 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Buse19 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 273 göst.