0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar yandım resmen kızımla bı sağlık ocağına bı pazara gittikte öldüm sıcaktan bide saf gibi kızıma uzun kollu giydirmisim cikmamla girmem bir oldu geri değiştim üstünü öyle çıktım bu sıcakta kızımı goturdugume pişman oldum ama kimseye güven kalmadi kaynanama emanet edemedim zaten ilgilenmiyor ne zaman onun oraya bıraksam çocuk ishal oluyor ne yediriyorlarsa sizin oralarda durumlar nasıl cikabiliyormusunuz dışarı sıcaktan:)) 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kışın çok soğuk anam ne soğuk deriz dötümz dondu yazın da ne sıcak öldük bunaldk diyoruz şikayetçi olmdğmz tek mevsim ilkbahar ve sonbahar hahahah
(3,099 puan) tarafından
O zaten istisna canım insanoğlu ne yapsan yaranamazsin:D şimdi ilk bahar sonbaharda kalmadiki bütün mevsimler birbirine karıştı
-Reklam-
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Coj sıcak ben akşam üzeri biraz gölge gelince çıkıyorum kziimla yoksa çıkamıyorum 
(3,099 puan) tarafından
İnşallah geçer canım biran önce ya kucukmu daha canım ek gıda aliyormu onlarla takviye etsen
(1,059 puan) tarafından
1 yaşına girdi 23 Haziran da canım
(1,059 puan) tarafından
Yumurta da yemiyor
(3,099 puan) tarafından
Eşimle aynı gün aynı ay dogmuslar kız:)) yumurtayı hiç demee valla benim kizada sevdiremedim kaynamışı hiç yemiyor ama asıl faydası onda işte kırmızı ette yesillikte bol varmış B12 kırmızı eti şuan pek cigneyemez sanırım ama böyle sulu bı yemeğini yapıp yedirebilirsin çorba olabilir et sulu
(1,059 puan) tarafından
Haklisin canım:))
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Evd eklima altında oturuyoruz kzuum geçmiş olsun
(3,099 puan) tarafından
Benim ev serin oluyor canım sıcağı çok çekmiyor ama dışarısı felaket çok sağol canım
(5,314 puan) tarafından
Aynen valla bizim ev de serin değil
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Eriyecez az kaldı 
(3,099 puan) tarafından
Erimeyi geçtim ona bile fırsat kalmiycak buharlaşıp uccaz:D
(1,092 puan) tarafından
Ahaha ben şeker olduğum için eririm kesin ☺️
(3,099 puan) tarafından
Buzda erir kız ahhahaha:D
(1,092 puan) tarafından
Aşk ola ben şekerim ☺️
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Yanıyoozz terlemekten alnımın yazısı silindi :D ben çıkarıyorum ama ya gölgede geziyoruz yoksa sıkılıyo çocuk. Bugun işlerimiz var uyansın da akşam üstü çıkarcam 
(3,099 puan) tarafından
Kız bide maskeyle nasıl terledim maske siyah sıcağı daha çok çekti kuaforede gidemedim bıyıklar çıkmış maskeyi açmaya korktum terden belli olcak diye adafsghsshhs:D
0 oy
tarafından
Ben de hamileyim millet de hbire biyere davet ediyo beni dalga geçiyolar sanki evde bütn camlar ack çeryan bile yapmıyo bi de dışarı çıkmak yok anam :D
(3,099 puan) tarafından
Rüzgar esiyor rüzgar bile sıcak kız valla :D
tarafından
Aynen valla çalışanlara Allah yardım etsin
(3,099 puan) tarafından
Amin canım bir çalısanlara birde sokak hayvanlarına çok üzülüyorum
0 oy
(119,783 puan) tarafından
biz donuyoz yaa ayak uclarim buz tuttu nerdeyse
(3,099 puan) tarafından
Sogukmu orası sevdos suan
buz gibi yaa
(3,099 puan) tarafından
Kaç gel Türkiye'ye az dur yanıp gidersin:D
safak 11
(3,099 puan) tarafından
O zaman ordaki soğuğun tadını çıkarmaya bak sen gelmeye daha çok ısınır sevda:D
0 oy
(44,772 puan) tarafından
Bende öyle yandimm soğuk suya atacam kendimi
(3,099 puan) tarafından
Hamile olmasam bende soğuk suyla duş Alcam bu gidişle ama korkuyorum valla bişey olurmuki
(44,772 puan) tarafından
Kız soğuk sudan kastım ılık su baya ılık bı su yani  nolcakki hem
(3,099 puan) tarafından
Çocuğum üşür belkim adahshdhdh:D geçen görmüştüm kim biri yazmıştı ya dondurma yedim çocuğum usurmu diyemiydi:D aklıma o geldi
(44,772 puan) tarafından
Hee öle saçma sapan yazan çok var:D ben hamileyken her gün girerdim yazın çok rahatlıyodum iyi geliyodu
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Bu sene gerçekten çok sıcak eridik resmen kışında donuyuz diye post açarız artik:D

(3,099 puan) tarafından
Bize yaranilmaz bacım mevsimler bile keyfimize göre olsun istiyoruz ben mesela isterimki ne sıcak ne soğuk olsun ılık ve yağmurlu bir hava olsun istiyorum:D

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 501 göst.
2 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,993 soru

11,464,261 cevap

35,059 kullanıcı

...