0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Saat başı iyimi çok mu sık olur ilk günümuz bugün ben çok heycanlym ya:))

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben buyuk kızımı hiç  kaldırmadım yatmadan evvel tuvalete sokardım yatarken de bir şey yiyip içmeden yatardı gece de kalkmazdı altına muşamba sererdim bir kaç kez yaptı altına sonra rahatsız olup alıştı cisi gelince anne ciisss diye ağlardı hemen kalkar sokardım tuvalete 
tarafından
Daha çok küçük annesi 19 ay tuvalet eğitimi için çok erken hem kendini hem bebişini yıpratırsın iki yasini bekle bence acele etme kuzum
tarafından
Çok hevesli canım altına yapmio babayla parka gitti yapmamms aradım parktayken cisn varmı annem dedim babasını eve getrms gelir gelmez de anne cizz dedi Tuvalete gotrdu hemen beni yapti altına yapmams hevesli yani
tarafından
Oo iyi maşallah gecede kaldırma bence kaldıracaksan da saat başı kaldırma gece yatmadan yaptır çişini yatırırken de süt falan içirme o zaman kalkmasına gerek kalmaz
tarafından
Yok canım vermiyorum ama emio gece bı kez felan şimdi de öğle uyksuna yatrdim üç saat felan oldj yapmams sütüm çok yok keyfi bı kaç cekio emio o arada gotrsemmi bilemedim gece
tarafından
Madem öyle gece de memeden kes emmeye kalkarsa pis pis yap salla emzik ver geri uyutmayi dene daha kolay olur kalkarsa da çiş tutarsın bi
-Reklam-
0 oy
(27,484 puan) tarafından

Saat başı ne ya kız bu makina değil insan 2 saate bir

tarafından
19 aylık kız emio gece bı iki kere
(27,484 puan) tarafından
Bence 1 saat az ya
tarafından
Evet canım farkettim öğle uykusna yatrdim üç saat oldu yapmams daha gece bı kez kaldrssam yeter sanki
0 oy
(128 puan) tarafından
canm bence cok kaldrma o sekilde alisir sonra bikac gece kacirsa da sonra tutmaya alisiyor bunyesi
tarafından
Sagol canım emzrmye
tarafından
Yorumu yarım yazmssm kız:)) emzrmeye kalkiorim gece bı kez onda belki bı kez gotrrm öyle dusunddm canim
(128 puan) tarafından
anladm canm benm oglum tuvalete alistrrken emmiyodu o zaman oyle yapman lazim
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Hiç kaldırma yatmadan önce yapsın gece yapmaz uyusun 
tarafından
19 aylık canım sıvı şeyler vermesem emio gece bı iki kez emzrmye kalktm da gotrsem alışır sanrm
0 oy
tarafından
Tabiki de hiç kaldırmaman gerekiyo olur mu hiç öyle. Zaten eğer gece altına yapıyosa eğitime hazır değil ki. Ne zaman sabah uyandığında bezi kuru olursa o zaman başla eğitime yoksa sende çocukta baya yıpranırsınız. 
tarafından
Oda çok dört beş yaşında anca olur canım eğtim verince azalr bence deniyorum bakalım bu gece nasi olucak
tarafından
Kız ne 4, 5i benim kızım 2 buçuk yaşında öğrettim hiç gece tuvalete gitme akışkanlığı yok uyumadan önce gider sonra sabah uyanınca gider. Bütün doktorlar da öyle diyo gece bezi ıslanıyorsa hazır değil demektir.
0 oy
tarafından
Canım her çocuk farkli bence ben kızımın gündüz kaç saatte bi tuvalete gittiğinde bakiyordum ama gece uyku hali var bide su icmedikleri için o kadar sık gitmedi iki kez yada sabaha karşı bı kez kucağımda karanlıkta uykusunu dağıtmadan goturuyordum şükür şimdi hiç kalkmıyor alıştı iyice
tarafından
Sizin kızınızın ayı biraz küçük sanırım benim kızım biraz daha büyüktü ama bezi kuru kalkiyorsa sabahları hazırdır bide ben alışsın diye 1 buçuk yaşından sonra her bez değiştirme sırasında tuvalete götürdüm kaka dan korktuğu anlar oldu ama üstüne fazla gitmedim zamanla kendisi heves etti bezden rahatsız oldu direk gece gündüz baglamadim bez iki üç gün altına yaptığı oldu ama alıştı tutmaya sonrasinda
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bn kizimi hic kaldirmadim altinda alez vardi.Ama bnm kızım 3 yaşinda cnm.
(3,895 puan) tarafından
Cnm cocuklarin 2 yaşindan sonra 3 yasina kadar mesanesi gelişmiş oluyo gece boyu çişi tutabiliyorlar.Bn 33 aylikti ogrettigimde tam 3 yaşını doldurmamıştı.Egitime başlayinca gece hiç bezlemedim.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 206 göst.
3 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 660 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Anne.adayii (837 puan) tarafından soruldu
+2 oy
16 cevap 488 göst.
22 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 114 göst.