0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (601 puan) tarafından
10 yıllık yatak odam vardı dolabım kırıldı attım şifonyerini de attım sadece bazan kaldı gömme dolap yaptırmak istiyorum nasıl yaptırmalıyım bilmiyorum eşim köşeli L şeklinde yapalım diyor 

4 Cevaplar

0 oy
(9,651 puan) tarafından
Evin nasıl uygunsa öyle yaptır ne kadar büyük okadar iyi:)
(601 puan) tarafından
Mesela odam çok büyük odam tam olarak kare diktortgen falan değil nereden ölçüsunu alsamda 5 metre uzunluğu eşimde iki duvarı birden dolap yapalım diyo L olarak ama yatak başlığı da dolaba dahil
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim.eltim yaptiriyor suan hazır değil.merak ediyorum bitince nasil.olcak ben istememistim
(601 puan) tarafından
Bende merak ederim
0 oy
tarafından
Ne kadar büyük olursa o kadar rahat ederseniz eğer odan müsaitse l şeklinde yaptır 
(601 puan) tarafından
Evet odam büyük her iki duvarında 5 metre uzunlukta eşim yatak basliginida içine koymak istiyo yatağın bir tarafı ince bi kitaplık olacak yatağın  diğer kısmında da L şeklinde dolap olacak bütün ıvır zıvır içine girsin istiyorum yatak yorgan halılar falan
0 oy
(5,445 puan) tarafından
Odanın duruma bağlı canım eşim mobilyacı benim dolabimi felan eşim yaptı odanın durumuna göre benim ki normal sürgülü kayınpederimin ve kaynanamin gömme 
(601 puan) tarafından
Evet odam büyük her iki duvarında 5 metre uzunlukta eşim yatak basliginida içine koymak istiyo yatağın bir tarafı ince bi kitaplık olacak yatağın  diğer kısmında da L şeklinde dolap olacak bütün ıvır zıvır içine girsin istiyorum yatak yorgan halılar falan
(601 puan) tarafından
Çok maliyetli olacak ama
(5,445 puan) tarafından
Evet canım özel yapım olduğu için fiyatı pahalı olur inşallah istediğin gibi olur
(601 puan) tarafından
İnsallah

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 402 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,082 soru

11,347,154 cevap

34,813 kullanıcı

...