0 oy
254 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kızlar gercetten ben kotu bir anne değilim ben kızımla çok çok ilgi goteriyorim tırnağına zarar gelse kendimi öldürürüm ALLAH göstermesin hepimizin yorumuna cvp veremedim ben eşimle anlatım derdimi eşim babasına dedi kızıma öyle şeyler deme diye bizim maddi durumlardan dolayın evin içinden ayrılamıyoruz ben kızımdan bir dk ayrı kalanıyım lütfen kalbimi kurmayın benim yasun 19 çoğu şeyleri buraya yazıp tecrübeli insanlardan fikir almak istedim hepinizi kardeşim ve ablam olarak görüyorum. Kalp kurmadan sizden fikir almak istedim asla ve asla rahat biri değilim kızımı sürekli elerinde taşıyorum ilginiyorkm sırf kimse taşımasın diye 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

1 cevap

0 oy
(27,351 puan) tarafından

Seni az çok anlıyorum niye dersen destekcin yok sesini çıkarsan seni suçlu sancaklar ama onların beynini birinin açması lazım aksi hâlde bu iş çığrından çıkacak kabullenicek bir durum değil

tarafından
Cnm ben zaten kabil etmiyorum kızımla o şekilde konuşma elerine bile vermiyorum kimsenin
(27,351 puan) tarafından
Sen en iyisi bu konuyu seni anlayacak biri ile konua
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,220 göst.
0 oy
10 cevap 285 göst.
0 oy
55 cevap 943 göst.
1 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,626 soru