0 oy
284 göst.
Aile kategorisinde (17 puan) tarafından
Oğlum bir buçuk yaşında onun resimlerini hiçbir yere atmak istemiyorum paylaşmak istemiyorum sırf nazar değecek diye göze gelecekti paylaşmıyorum yanlış mı düşünüyorum ya küçüktür diye

10 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Fazla sakınmak iyi değil annelik duygusu fakat hicmi bi ortama girmiyorsun cocukla 
-Reklam-
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Sosyal medya'da paylaşmayı mı diyorsun? İyi yapıyorsun bende koymuyorum.
0 oy
(147 puan) tarafından
Canım bence paylaşmak o kadarda nazara açık değil 

Ve sonuç olarak düğün davet aile akraba herkes görüyor 

Marketci manavci hicmi çıkmıyorsun 

Yani bi acıdan paylaşmak doğru değil 
0 oy
(387 puan) tarafından
Canim korudukca nazari daha da cekersin derler.akisina birak anne babanin bile cok sevmekten nazari dege biliyo bazen
0 oy
tarafından
Sosyal medyaya atamamak lazim zaten etrafta cok pis kalpli insanlar var zohniyetleri belli bile degil pedofili heryerde nazar konusundada aslinda disari ciktiginda daha fazla insan goruyo sonucta bebegin nazar alan bi bebekse zaten onlardanda nazar alir diye dusunuyorum
0 oy
tarafından
Sakınılan göze çöp batar. Ben de önceden nazar olacak diye paylaşmazdım ama sokakta misafirlikte orda burda da çocuğu saklayamayız ki böyle olunca da gittiğim her yerde nazar değerdi eve gelince çığlık çığlığa ağlardı sonra nazarı düşünmeden attım her yere bişey olmadı 
0 oy
(802 puan) tarafından
Çok doğru yapıyorsunuz.Kesinlikle yanlış değil..
0 oy
tarafından
Bende ılk zamanlar 2 3 gunde bır paylasıyodum baktım cpcuk baya huzursuzoluyo o yuzden bende atmıyorum artık bende nazara ınanıyorum canım. Sadece her ay konsept resımlerını cekıyorum 6.ay 7.ay felan dıye onları atıyotum bı tek 
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Nazar var evet ama sakinan göze çöp batar benim 6 yil sonra oldu ben herkese gösterdim şöyle bir şey de var insanlar görmez görmez sonra bir anda gördüklerinde aaaa ne ara büyüdü falan deyip göz değebilir bence çok da sakinma yani 
0 oy
(147 puan) tarafından
Bende çok sakinirdim ama bi zaman sonra Allaha emanet dedim salmam gerektiğinin farkina vardm

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 461 göst.
+1 oy
17 cevap 713 göst.
0 oy
11 cevap 951 göst.

379,198 soru

11,351,103 cevap

34,821 kullanıcı

...