0 oy
416 göst.
Diğer kategorisinde (13,628 puan) tarafından

Sabah post açmıştım babamla olan muhabbeti.

Gün içinde devamlı agladm,sinirlerim çok bozuldu.

Akşam kafam dağılsın diye hastane çantamı hazırladım.

Yok..

Kafamı yastığa koyar koymaz ağlamaya başladım gene..

Annemin o çaresiz halleri.

Onun bana ateş puskururce hakaret edişi..

:'(

Saat 01:10 şuan ve ben aralıksız yarım saattir ağlıyorum gene :'(

Çocuğuma bile odaklanamiyorum:'(

Bugün yasananlar gitmiyo gözümün önünden..:'(

11 Cevaplar

0 oy
(932 puan) tarafından
Noldu kuzum bu ara bakamiom pek onemli birsey yoktur ins. Walla bmm hep moralim bozuk oldugu icin hic toparlanmio ki
(932 puan) tarafından
Babamin bana neler yaptigiklarini sana anlatsam aklin hayalin sasar be kuzum hem yuwami yikti hem oglumla bni sokaga atti bebem daha 2 yasinda yoktu neler cektik nelr ne orospulugu m kaldi ne biseyim ama bnm babam karektersiz 6 sendr konusmuom olse bile asla gitmem bi dolunu werdi die bana babam deil o bnm. Ama sen bi konus tmm ddigi sey yencek yutulcak deil ama bi nedenini sor kuzum hamilesin nolur cokta yorma kendini bebegine yazik farukta uzulur gorurse
(13,628 puan) tarafından
Valla Faruk görümceme gidip ANNE EEEEEEE diyo :'( yani annem agliyo diyo.
Sinidledm  çok bozuk :'( ben 7 kat yabancıya yarandm ama babamın gözünde kah.peymisim :'(
(932 puan) tarafından
Ayyy kurban olurum yaa cocuma deme oyle sende toparla kendini bak gorumcende ewde nekadar da iyi olsa laf werme agzina olan olmus ama toparlamaya calis karnindaki bebegini dusun. Blki bi an babanda biseye kizmistir ne bileyim cnm yoksa nie oyle desin kiminin agzinda oluo sadece icinde olmuo icten deil agizla soylemistr blki babn. Esimde bana sinirle neler dio neler 5 ddkka snra unutuo blki suan babanda ben ne yaptim diyordur gonlunu alir uzme kendini
(13,628 puan) tarafından
Almaz :'(
Aramaz:'(
Anneme bile izin vermez aramasına :'(
Beni en çok ihtiyacım olan zamanda kimsesiz bıraktı :'(

Bu günü ben unutsam Allah unutmasın :'(
(932 puan) tarafından
Belliki baska sorunlarda war arada kuzum rabbbim aranizi duzeltsin ins hep baba hasretyle yasadim ben k dimden kucuk adam bile sewmedim esim bile babamdan 2 yas kucuk sefkatine asik oldum iicmde baba ozlemi hep kaldi bizim duzelmemiz imkansiz ama ins siz duzelirisniz
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Merve ne oldu cnm hamilesin en başta cocugunu duşun toparlan bak sen üzülmussun annen icin evladinda şu an senin icin üzülüyo lütfen yapma
(13,628 puan) tarafından
Dün annem.babam.geldi.
 Hevesten koca karnimla ne yapacağımı sapittim o kadar sevincliydim :'(

Sabah kahvaltıda oğlum durmadı ben deogluma kızdım,git odamdan oyuncaklarını getr diye kizdim..
Bı anda bağırmaya başladı kahp.eeeee,çocuğu korkutmaaaaa kah.peeeee :'(
Bana ,benim evimde,benim soframda, görümcemin yannda :'(
Avazı çıktığı kadar kah.pe diye bağırdı sofradan kalktı ben gidiyorum dedi anneme binadan inerken bağıra bağıra indi :'(.
Annem çaresizce küfretme Kiza,bekle geliyorum diye ona sesleniyo.
Bı yandan bana ağlama diyo ama kendisi de agliyo :'( elime harçlık sıkıştırmaya calisiyo :'(

Mahvoldu sinirlerim.
Rezil rüsva etti beni :'(
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Bende agliyorum :(

(7,972 puan) tarafından
Sna ne oldu cnm
tarafından
Noldu kuzu
(2,375 puan) tarafından
Çok sıkıntılı bir donemdeyim
(13,628 puan) tarafından
Semaaaa :'(
(2,375 puan) tarafından
:'((((
0 oy
tarafından
Benim babam gecen kurban bayramında bana senin yüzünü  bile görmek istemiyorum dedi ve suçlu oydu bir akrabamıza kadına mesaj atmış akraba olabilir ama kadın rahatsız olmuş bende kizdim napiyon sen  böyle diye evlat misin sen gelme evime  falan filan  artik köreldi  duygularım  bana ailem bunu dediyse su hayatta beni kimse uzemez  evlatlarım  var hayata 4 elle sarılacağım  gerisiyle el ele kavga da etsem güler geçerim bizi bu  hayatta  en  sevdikleriniz  uzuyorsa  gerisini  takma bile  bacim
(13,628 puan) tarafından
:'( bu günü ölsem unutamam :'(
tarafından
Evlatların varsa anne baba bile  artik 2. 3. Sınıfa  düşüyor yani onların sözleriyle yıkılma
0 oy
tarafından

Hicbisey yapmıyorum herkese güçlü görünmeye çalışıp kenarda köşede ağlıyorum :(

tarafından
En çokta ona uzuluyir insan dimi ;( baban hep böyle kiricimidir ve annen sesini çıkartmadi mi Merve
(13,628 puan) tarafından
Biranda esti gürledi yapacağını yaptı aldı ruhsatı,anahtarı indir bağıra bağıra:'(
Annem sus diyorum sana sus diyo sakinlessin diye :'(
Yazık elime harçlık vermeye calisiyo :'(
 Bı yandan ağlama diyo :'( biyandan aceleyle üstünü giyiyo :'(
Bu günü Allah unutmasn :'(
tarafından
Of acıdım kadına yaa bu erkkeler ne kadar anlayışsız patavatsız  ne diyim nasıl teselli ediyim.bilemiyorum seni çok üzücü ;( annenle konustun mu olaydam sonra
(13,628 puan) tarafından
Hayr :'( habire son görülmesine bakıyorum:'( kesin anemle de görüşmemi engeller :'( zaten memleketteki eve gidecekler iki üç güne
Yeni gelmişlerdi dönecekler :'(
Artık birdaha bn tamamlanır miyim:'(
tarafından
Engelleyemez merak etme annen illaki bir yolunu bulup konuşur senle
0 oy
(3,543 puan) tarafından
Toparlanamam duygularımı çabuk belli ederim uzgunsem ben üzgünümdür  hiç keyifli görünemem  ağlarım sürekli nasılsın diye soran olsa başlarım ağlamaya 
(13,628 puan) tarafından
:'( insan kızına kahp.e der mi :'(
(3,543 puan) tarafından
Olayı bilmiyorum demez demeli ama bunu net biliyorum neye kafan canım sikildiysa ağla ağla iyice içine dok gözlerin şişsin boşver mutlu görünmeye çalışma iyice agladiktan sonra soğuk bir duş al ve uyu hiç birşey senden önemli değil
(13,628 puan) tarafından
Çok ağrıma gitti cokk
0 oy
tarafından
Valla salıyorum gidiyor hiç toparlamaya çalışmıyorum sonra alışıyorsun 
(13,628 puan) tarafından
:( aile olunca öyle olmuyomus
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Canım ne oldu inşallah  geçer üzme kendini bol bol dua et namaz kıl için ferahlasin
(13,628 puan) tarafından
Dün annem.babam.geldi.
 Hevesten koca karnimla ne yapacağımı sapittim o kadar sevincliydim :'(

Sabah kahvaltıda oğlum durmadı ben deogluma kızdım,git odamdan oyuncaklarını getr diye kizdim..
Bı anda bağırmaya başladı kahp.eeeee,çocuğu korkutmaaaaa kah.peeeee :'(
Bana ,benim evimde,benim soframda, görümcemin yannda :'(
Avazı çıktığı kadar kah.pe diye bağırdı sofradan kalktı ben gidiyorum dedi anneme binadan inerken bağıra bağıra indi :'(.
Annem çaresizce küfretme Kiza,bekle geliyorum diye ona sesleniyo.
Bı yandan bana ağlama diyo ama kendisi de agliyo :'( elime harçlık sıkıştırmaya calisiyo :'(

Mahvoldu sinirlerim.
Rezil rüsva etti beni :'(
(3,167 puan) tarafından
Kiz gerçekten mi ben bile ağlayasin geldi baban nasıl böyle birşey yapar aklım almiyor bide hamilesin söylenecek söz mü bu yaa Allah sabır versin sana cnm üzme kendini inşallah pişman olur gelir kapına bir baba bu kelimeleri nasıl evladına söyler Rabbım ićini feraha kavuştursun inşallah bebeğin için üzme kendini canim
(13,628 puan) tarafından
:'( ben bugün yerin dibine geçtim :'(
Degerim buymuş :'(
(3,167 puan) tarafından
Acaba babanın bir sıkıntısı mı var cnm

Görümcen inşallah iyi bir insandır  bunları başkalarına anlatmaz kötü olmuş
0 oy
(77 puan) tarafından
Toparlanamıyorum şuan olduğu gibi uyumam lazım ama uyuyamıyorum... Öyle işte :(
(13,628 puan) tarafından
:'( bn de o durmdaym yastığım sırılsıklam oldu kafamı toplayp boşver diyemiyorum
(77 puan) tarafından
Babanızın saçma bir neden yüzünden size öyle demesi gerçekten üzücü hamilesiniz Bi de üzülmeyin ağlamayın demek isterdim ama bende olsam bende ağlardım valla zaten hamileyiz hassasız anlayışlı olmaları gerek..
(13,628 puan) tarafından
3 aydır görmemiştim.
Keşke hiç bu olay yasanmasaydi da 3 yıl görmeseydim :'(
(77 puan) tarafından
Durumunuzu o kadar iyi anlıyorum ki babam da bana çok ağır bir kelime kullanmıştı aylar öncesinde unutmadım unutamam da asla aklıma geldikçe hala kötü oluyorum :(
(13,628 puan) tarafından
Sıkıntıdan gözüm ağrımaya başladı o kadar  ağlattı ki bsni :'(
Annem çok çaresiz kaldı.
En xok onun o gariban hallerine agliyorum
0 oy
tarafından
Ah canım ya üzülme babanın büyük ihtimalle psikolojik sıkıntıları var yani sinirsel hastalıkta olabilir kendi üzerine alınma malesef bazı babalar böyle öyle evlat falan bilmiyor yada görümcenin yanında kızımın evindeyim diye ince düşünemiyor fazla otorite sahibi bi insan baban. Kendi babamdan biliyorum biraz oda öyle onun dediği lafın üstüne laf desen iyi yada kötü resmen büyük olay çıkarır her dk sinirli her dk gergin ufacık rahatı bozulsa olay çıkarır bebek gibi bakımı var çok zor bi insan babam. Bütün herkes der annen için kesin cennetlik kadın yoksa bu adama dayanmak zor diye. Daha dün gece bile bana laf saydırdı bide onlarda kalıyorum ben taşınma durumu olduğu için. Evde küs küs geziyoruz çoook zor bi adam. Ama asla üstüme alınmam ne hali varsa görsün derim banane. 
0 oy
tarafından
Babanız sizi hiç dovdumu yada sesini yukseltimi.smdi.cocugs.bir.ses yükselttin diye bağırıyor ki..kendi cocuklarina sana.yaptogi gibi bağırır döver küfreder sanki kendisi baban değilmiş gibi sana.analik dersi vermeye çalışır..boşver cnm hiç.uzulme.bence..baba da olsa kızına.o.kelimeyi.kullanamaz.

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 320 göst.
+1 oy
12 cevap 189 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 353 göst.
30 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 19991204 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 267 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu