+1 oy
529 göst.
Aile kategorisinde (1,272 puan) tarafından

Benim sevmediğim huyu bir olayı 10 cümleyle anlatıcakken en ufak ayrıntılara girerek 250 300 cümleyle olayı dolandırması. Yeter artık sonuca gell derimde gideceği yere varır sonunda. :)

35 Cevaplar

0 oy
(116 puan) tarafından
Ayni benim koca bende aynı durumdan muzdaripim maalesef :)))
-Reklam-
0 oy
(5,692 puan) tarafından
Aşırı kıskanç bir huyu var başka da yok ona da gülü seven dikenine katlanır diyorum:D cağnım kocam ❤
0 oy
tarafından
Kızımızı çok nazlandırıyo ya sanki çocuk işten gelme saatini bekliiyo sözümü dinlememek için
(1,272 puan) tarafından
Benimkide aynını yaptı. Kızım küçükken o kadar söyledim şu çocuga bu kadar şey alma yapma her istediğini yapma VS. VS. Diye. Oda bana ben kızıma alırım yaparım dedi. Şimdi çocuğun istekleri hiç bitmiyor, yaşından büyük şeyler istiyor benimkide kızıyor. Bende eşime kızıyorum şimdi. Zamanında alıştırıp alıştırıp şimdi bu çocuğa tepki göstermezsin diye. :)
tarafından
Aynen valla tam olayı anlatmışsınız babasını o kadar kullanıyo ki diyorum yapma yarın birgün büyücek bu sefer kocaman oldun deyip hırpalarsan bozuşuruz alıştırıyosun hep aynınj isticek hiç dinlemiyo babasını dün gece dışarı çıkarsın diye yırttı kendini saat 10 .5 olmuş o saatte dışarı çıkmadıgımızı biliyo normalde çıkardı tuvalete kendi oturur donunu indirir ceker ben tekken kendi yapıyo babası gelince yapamıyom gel diye babasını çağırıyo az önce tuvv. Gelmiş uyuyo babası ağlaya ağlaya kaldırmaya çalışıyo git yap kendin diyo uykusunun içinde yapamıyom sen götür diyo :D snra ben dedim sen kendin yapabilşyosn diye de öyle gitti öyle alıştırıp sonra da ilerde isteklerini yapmayınca o çocugun piskolejisş nolur babam beni artık sevmiyo vs. Yazık günah yani
(1,272 puan) tarafından
Aynen sonradan tepki gördüğü zaman çocuk açısından kötü oluyor. Herşeyi zamanında alıştırmalı.
0 oy
(579 puan) tarafından
Eşimin saat konularında para konusunda yada bı yere gidilecekse oranın saatlerini bilmez etmez ama hemen ya don biçer saate bakmadan fazla söyler fiyat bilmeden fazla söyler bende deli olurum bu huyuna yaaa diyorum bırak bu işleri kalk gidiyoruz ☺️☺️☺️hele gitmesin ☺️☺️
0 oy
(374 puan) tarafından
Bazi durumlarda çok kalpsiz olmasi
0 oy
(6,848 puan) tarafından
Benim kocamdaa oyleee kisa yoldan anlatmazda uzatirda uzatir
0 oy
(3,754 puan) tarafından
Geçmişse olan bişeyin konusunu açıp durması en sevmediğim huyu 
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Çok sabırsız ve inatçı :D böyle inatçı birini görmedim 
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Esim olması:)
0 oy
(2,523 puan) tarafından

Ay sanki eşimi anlatmışsın oda öyle olayın sonuna gelene kadar felç geçiriyorum :D

(1,272 puan) tarafından
:)) aynen valla
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Aslinda kötü huy degil ama bana gore kötü.Ornek vereyim teyzesiyle oturuyodum kizim 4aylikti agladi.Reyzesi surekli aç aç dedim eşim de tamam teyze emzirir vs dedi ben bir dellendim desim 4aydir ben bakiyorum biliyorum ne zaman aç,tok ama eşim insanlarin kalbi kirilmasin diye soylemez ve insanlari geçiştirmek için
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Kendini cok akıllı zannetmesi. En son işte oyle zekiyim dedi gözününiçine bakarak pis bir gülümsemeyle hı hı dedim. Sonra bozuldu filan işte trıp attı gitti. 
0 oy
(373 puan) tarafından
Çok , kıskanması 
0 oy
(8,589 puan) tarafından
Biraz üslubu güzel olsa mikemmel herif :)
(1,272 puan) tarafından
Kesinlikle benimkide öyle. Bişe sorarım sanki küfür etmişim gibi cevap verir bazen. Oda üslubunun farkında olmuyor. İlk evlendiğimiz zamanlar bu yüzden çok kavga etmişizdir. Bi de ne dedim ben diye sormazmı iyice dellendirir.
0 oy
tarafından

Şu aralar aldığı nefes bile nefret ettiriyor her huyu resmen batıyor :angry:

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 631 göst.
3 Kasım 2021 Aile kategorisinde kartanesi10 (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 355 göst.
0 oy
15 cevap 138 göst.
29 Mart 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,091 puan) tarafından soruldu