0 oy
626 göst.
Aile kategorisinde (350 puan) tarafından

İnstagramda bi sayfada gördüm bu soruyu ben de buraya yazmak istedim var mı öyle şunu yapıyo hiç sevmiyorum tiksinti geliyo dediğiniz bi huyu :)) benimki benim sürekli burnumu sıkar hayattan soğudum yeminle :)) 

36 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Tiksindigim birsey yok.

Ama sevmedigim, benle cok ugrasir, yani oyle boyle degil dur durak bilmez laf şakasi el şakasi takilma dewamli benle ugrasir sinirlenir kizarim sinirlenince cok guzel oluyosun ondan yapiyorum der sjjsjsjjs arada tatli oluyo tabi ama bazen de fenalik geliyor yani :D
(350 puan) tarafından
Sana katılıyorum. Özellikle iş yaparken uğraşr ki karşılık vermeyeyim :D
tarafından
Hahahah aynen benimki de :)))
-Reklam-
+1 oy
(2,706 puan) tarafından

Isırması :ermm:.        

+1 oy
(3,681 puan) tarafından
Sevmediğim huyu var çok iyi niyetli ve bu ona zarar veriyor bazen
0 oy
tarafından

Hayır olduğu gibi herşeyiyle seviyorum o benim hayatım <3

(350 puan) tarafından
Ne güzel :) ben de öyle ama burnumu sürekli sıkması artık deli ediyo beni nolur sıkma diyorum ben de bundan keyif alıyorum diyo :))
tarafından
Sevgisini öyle belli ediyor demekki:)
0 oy
(7,419 puan) tarafından
ınsanlara cok guvenmıyo aslında ıyı bısey ama bazen cok abartıyor 
(350 puan) tarafından
Güvenin fazlası da azı da zarar haklısın
(7,419 puan) tarafından
aynen orta derece olcen sadece bu konuda cok abartıyo esım okadar
0 oy
tarafından

Sirke :)       

0 oy
tarafından
Tamam yaparız der unutur gider tekrar tekrar söylemen gerekir yani umursamaz değil ilgili ama unutur hemencecik :) hiç aceleci değil ben acele ederim mesela ama o yavaş yavaş halletmeyi sever :) bir de ben çok konuşkan biriyim eşime karşı ama o hiç konuştuğum şeylere cevap vermiyor bile nedeni de eşim bir araba şirketinde çalışıyor ayrıca kendi de galericilik yapıyor günlük belki 100 tane adam geliyor sinir olmuyorum ama yine de Bi gıcık tutuyor arada bu huylarına :) 
(350 puan) tarafından
Ay benimki de çok unutkandır :))
tarafından
Evet canım günde 3 4 kere mesaj atarım unutmaması için :) bazen ekmek al gelirken derim unutur gelir geri iner :)
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Benim tikim var ansizin dokaniyo bi ciglik atiyom ipler kopuyo:D
(350 puan) tarafından
Aanaamm sana dokanılmaz desene iyi ki küfürü basmıyosun :))
0 oy
(1,563 puan) tarafından
Uff çok tik çok temiz eşyalari da bu yüzden çok kıymetli :) geri kalan herşeyini çok seviyorum
(350 puan) tarafından
O da güzel ya :) benim eşimin de eşyaları çok kıymetli o kadar kıymetli ki anası ağlamış olsa bile attıramazsın o eşyayı ona :)
(1,563 puan) tarafından
Aynen Mesela ayakkabı alır poşetler ayakkabiliga öyle koyar :) montunu giyer  ırmak askıya asla asmaz yatak odasında gardıroba sanki sabah giymeyecekmis gibi asar usenmez :)
0 oy
tarafından
Her huyuna suyuna her zerresine ayrı aşığım sevmediğim şeyler bile onda ayrı güzel duruyor ❤️
(350 puan) tarafından
❤️❤️ Oh ne güzel ağzınızın tadı daim olsun
0 oy
tarafından
uyurken ağzını şapurdatıyor hemde sabaha kadar yemek yiyor gibi. dişlerini gicirdatiyor ama alıştım sorun olmuyor başta kızıyordum.
(71 puan) tarafından
İnanmıyorum bu bı tek benim eşime ait sanıyordum. Çok ilgincime gidiyor. Ya dişlerini acayip gicirdatiyor sabaha kadar. Babasida aynıymış. Benimki de aynı :)
tarafından
ayyy sen beni anliyorsundur o zaman baciii
(71 puan) tarafından
hemde nasil. :) :) 3 yıldır evliyim yeni yeni alıştim ama hala geceleri durtesim geliyor. :) Ama çok şükür başka kötü huyu yoktur canım kocamın...
tarafından
benim de şükür yok. evet geceleri bazen sinir olup  yapma öyle sana yapma diyorum diyip mincikliyorum:)
(71 puan) tarafından
Halimize bin şükür yinede ozaman canım Allah beterinden korusun :)
0 oy
tarafından
Eşyaları pek kıymetli şarj kablosu bile  asla saldırmaz onun gibi toplamazsam kızar:) şu kıymeti bana versen birazda keşke derim onalri bile kıskanırım;)
(350 puan) tarafından
Aslında bence bu iyi bir şey ya eşyaya bile değer veren kim bilir sana ne kadar kıymet veriyordur :), ❤️
tarafından
Evet bizde de biraz fazla düşkün biraz sorun olsada güzel:)
0 oy
(1,664 puan) tarafından

Her şeyi..  neyi nereye yazayım :)) yani okadar değil de işte benden başka bir insan nasıl tamamen seveyim..

Çok plancı planlarının disina cikilmiycak, ailesine asla laf yok kıymetli, hep yüzüm gülecek gülmezse kavga çıkarır ama güldürmek için uğraşmaz,vs vs.ilgi bekler hep

(350 puan) tarafından
Zor bi adammış Allah sana kolaylık versin aşko
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Şuan hamileyim die yapmiyor bişey ama şu sakalarindan nefret ediyorum kucaklayıp götürüp lap die yatağa atması ,yemek yaparken tezgah başında karı gibi dikilip çok karışması herşeye 
(350 puan) tarafından
Ben de aşılama yaptırdım 29unda o günden beri kaldırıp atmadan kurtuldum valla :))
(2,330 puan) tarafından
Güya espiri yapıyor ama şakayı kakaya çeviriyor yani
0 oy
tarafından
Eşimde sevmediğim hiç bir huy davranış yok çok şükür 
(350 puan) tarafından
Maşallah :)
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Sigara içiyor sevmiyorum
(350 puan) tarafından
İçmeyen için evet çok tiksindirici bir şey
(5,132 puan) tarafından
Hep derdim asla sigara içen koca istemem, başıma geldi iki gözümün çiçeği
(350 puan) tarafından
Hep öyle olur neyi özellikle istemem dersek onu buluruz :)
(5,132 puan) tarafından
Neyse yapacak bişey yok inşallah bırakır sağlığı için
0 oy
tarafından

Tiksindiğim yok ama kulağımla sürekli oynar bide yanaklarımı ısırır illallah ettim valla ya  :D izin vermeyince de küsüyo ııııııı

(350 puan) tarafından
Aslında insan bi yandan seviyo da o huyları bi yandan da çok bunalınca çileden çıkabiliyor :))
tarafından
Aynen ya arabada giderken bile bi eli kulama geliyo artık cinnet geçircek dereceye geliyorum benim sinirlerim yıprandı bu yüzden :D
0 oy
tarafından
Arada ağzını farkına varmadan şapırdatması bazen sinir oluyorum ama kızamıyorum yaa :) 
0 oy
(3,903 puan) tarafından
Var daaaa diyememmmm:) 
(350 puan) tarafından
Neler geçiyor aklımdan tövbe tövbe :)))))
(3,903 puan) tarafından
Yelpazeyi acık biraktim  tabi:)
0 oy
tarafından
Her zerresine aşığım 
(350 puan) tarafından
Vayy vaayyy ❤️❤️

İlgili sorular

+1 oy
35 cevap 526 göst.
1 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Selin&& (1,272 puan) tarafından soruldu
0 oy