0 oy
225 göst.
Aile kategorisinde (55 puan) tarafından
Kızlar 9 senelik evliyim ve 17 aylık oğlum var eşimin ailesi senelerdir beni istemezler ailemle bile birkere görüşmüşlukleri yok eltim varken kaynanam hep benimle kavga ederdi eltime soylemedikleri bana söylerdi eşim sağolsun hiç savunmazdi ve daha birsuru şey bana 1 ay önce bosanalim dedi sonra sinirle söyledim özürdilerim dedi ama ben unutamadım sonra yine annesine gitmek istediğini söyledi banada geldiler artık istemiyorum dedim bana herşey yaptılar evden kovdular düğünümden kovdular sen sustun dedim oda haklısın 1 senedir sana hicbisey demiyolar dedi ama söylememeleri eltim yok o varken söylüyordu çünkü neyse işte ben eşimle 1 haftadır konuşmuyrm oda benimle konusmuyo ilk defa bukadar uzun sürdü konuşmaması ne yapacm ne düşüncem bilmiyorum kafam hiç yerinde değil kızlar lütfen yardım edin bana (bukadar uzun olduğu için özürdilerim)

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Adam açım açık anama gitmrk istiyom demiş. Bırak gitsin kaç gün dayanıcak. Zaten dayanabiliyosa sevgisi falan yalan 
(55 puan) tarafından
Bizsiz gitmiyoki öyle olsa hemen gitsin benlik sıkıntı yok
(3,551 puan) tarafından
Sen yine sensiz yollama. Yüzüne bunları yapan arkandan neler yapmaz. Git yine kulağını sağır et git. En azında ufaktan adama gösterirsin ne oldugunu
Çaktırmadan ince ince işlersin.
(55 puan) tarafından
Yok bacım yok o farkında zaten herşeyin onun yanında beni evden düğünümden kovdular da yine bişey demedi tek lafı yaa tamam anne ya bu
-Reklam-
0 oy
(149 puan) tarafından
Ah şu kaynanalar bizler ne kadar iyi oldakts onlar hiç bir zamna kendi kizlari gibi görüp sevip saymayacaklar saymasalarda olur ama bari sayfi gösterseler eşinin biseyleri görmesini saglasan ama onu sıkıştırarak değil ne bilkyim ben bu şekilde geldim üstesinden 
(55 puan) tarafından
Yok caniiim benimki engellemez kii biz kavga ediyoruz ewde aradan yarim saat geçmiyor onlarla konuşuyor ama ben yüzlerini bile görmek istemiyorum bide hicbiseu yokmuş gibi bana bağırıyolar biryere gittiniz mi onun için aradım diyolar yani bizi kontrol ediyorlar daha çok deliriyorum
(149 puan) tarafından
Ay biz biyere gidince surtuk diyip dururdu en son surtuk falan diyemezsin bana demiştim patlaman fena olur çok içine atarsan Allah sabır versin kaynanadan cekenlere
(55 puan) tarafından
Ben onlara hicbiseu demedim hep içime attım buaralar çok kötüyüm kimsem yok söyleyecek tek başımayım Allah yardımcımız olsun inşallah
(149 puan) tarafından
İnşallah amin
(2,886 puan) tarafından
Aynen
0 oy
tarafından

Ben eşimin bütün sülalesini sildim vallaha kafam rahat hepsinin ayrı ayrı pislikleri vardı anlatsam mideniz bulanır. Eşim babasını bile sildi bi tek annesiyle konuşuyo baaneyy ben karışmam benden çocuğumdan uzak olsunlar dedim kovdum anasına kadar vallaha 

(55 puan) tarafından
OHHH neguzel yapmışsın benim herif beni siler de onları silmez eminim çocugu bırak nereye gidersen git diyo bana
tarafından
Alla Allaaa yok öyle bi dünya çok istiyosa kendi gitsin şuna bak ver kız ağzının payını hiç susma valla
(55 puan) tarafından
Artık tamamen sustum canım konusmak içimden gelmiyor oylesine yaşıyorum çocuğum olmasa 5 dk bile çekmem ama
tarafından
Değer verme canım değer görmedikçe
(55 puan) tarafından
Artık vermiyorum zaten canım sadece oğlum için varım artık başka kimsem yok
0 oy
tarafından
Pısırık kocan cnm.
(55 puan) tarafından
Biliyorum canım onun farkindayim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 129 göst.