+1 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Uf valla sıkıldım yeminle ya yaz geldi hadi ne yapcam diye düşünüyorum simdi kış olsaydı aa bak bunu yapardım diyorum..

Kış geldiğinde aha diyorum yaz olsaydı bunu yapardım diyorum hic birsey yapasim gelmiyor yenmiyor sıcakta :(:( evliliğin en zoruda bu sanırım ya

14 Cevaplar

0 oy
(4,697 puan) tarafından
Bebeğim bugün dışarıda yicem çok şükür 
tarafından
Oh ne güzel
Onu arada yapıyoruz ama yok yani onu yerken ertesi günü napcam diye düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Karnı yarık yaptım iki tane 4 tane bud koydum tüpe sulu köfte pirinç pilavı yapicam<3

tarafından
Ay dur yarina falanda ben yapayim canim istiyordu zaten de iste..

Afiyet olsun kuzuum
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Taze fasulye pirinç pilavı 
tarafından
Daha dun yedik :( cokta istahli yemedim
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ben patlıcan eksilisi ile pilav yaptım 
tarafından
Bu yazda patliyca olmasaymis ne yermisiz cok düşünüyorm :)
(3,458 puan) tarafından
Esm patlıcan delisi valla
tarafından
Bende cok seviyorum  .d kurban gelse de soyle güzel yemekler yapsam etli diye düşünüyorum:)))))
0 oy
tarafından
Cok guzel canim et et derken bugün sebze olsun dedim kabak havuç fırına attim( diyyetiz diye) barbunya vardi dolapta cikardim hiç yapmadım şimdiye kadar nasıl yapılır internetten bakıp yapcam bilen varsa yazabilirde :))
tarafından
Aaa hadi bakalım inşallah istediğin sağlıklı kiloya gelirsin canım
tarafından
Insallah  eşimle birlikte başladık bakalım 1 hafta oldu isyeeinde çok kilo aldım zaten vardı üzerine ek yaptık.. çok hediye geliyordu eklemler soğuk baklavalar pastalar dondurma çikolata ben oldum dobis.. yediysem desemde önüme zorla bırakıyorlardi sen bizim ablamzsin diye ye babam ye 5 6 tane nescafe sabahları borek simitleri bende insanım :))
tarafından
Oooo senin baya iyimis yaa yani saglik acisindan kötüymüş ama :( insallaaah kuzum düzeltirsin sağlık icin yapmak gerekiuor aslinda vucutta önemli ama iste cocuklarin olunca bence saglik daha cok on planda tuttar oldum ben.. eskiden cok yerdim kilo almazdım ama hamilelikten sonra yesem direk kilo yapıyor birde baselere gidiyor
tarafından
Malesef oyle bol bol yürüyüş artik
tarafından
Had bakalim canim inşalalh verirsin
0 oy
(4,760 puan) tarafından
Makarna cacık çorba yapacağım 
(4,760 puan) tarafından
Evet güzel olur öyle kuzum
tarafından
Yyaaa ne güzel hic canim birsey yapasim gelmiyor birde bu ev yeni acaba eve mi alisamadim normelse bende yaparim pizza borek vsvs
(4,760 puan) tarafından
Olabilir alışma süreci yaşıyorsun canım hayırlı olsun bu arada evin
tarafından
Olabilir kuzum :) sagol canim benim
(4,760 puan) tarafından
Sende sağol kuzum
0 oy
(120,799 puan) tarafından

alakasiz olcak ama profiline baktim cidden oglun bal yanak :D

tarafından
Hahaha .d senin baby boyun benim bal yanagim :):)
(120,799 puan) tarafından
valla yaa
0 oy
tarafından

Yazın kızartma kurtarıcı yemek ya

Patates biber patlıcan ne varsa kızart
Üstüne sarımsaklı yoğurt yallah :P
tarafından
Doğru diyorsun aslında .d ama benim sanki kafam makarnaya gidiyor
tarafından
Valla oda olur canım:)
0 oy
(50 puan) tarafından
Taze fasulye   bulgur pilavi  tavuk çorbası tatlı olarak da gül tatlısı benimde canım hiçbirşey yemek istemiyor sıcakta  ama eşim hiç bana misim demez tatlı yok mu tatlı der :)
tarafından
Hadi yaa ne güzel bende yapsam yerde oyle insan isteye isteye yenmiyor yani :)
(50 puan) tarafından
Tatlıyı sülalecek severler bense hiç tatlı sevmem :)
tarafından
Bende sevmem oyle cok cok nadirdir cikolata regli veya oyle kışın genelikle yaza pek tatlici değilim oyle soyleyeyim
0 oy
tarafından

Valla bacım dışardan söyleyecem bugün çok yoruldum.  Yarın memlekete gidecez . 3 ay yokuz o yüzden tüm evi halıları topladım.  Hamileyim bide.  O yüzden bugün yemek yok 
tarafından
Oh ne güzel keske hergün disaridan olsa ya valla sıkıldım :) oo zor kuzum senin isinde Allah kolaylik versin.  Afiyet olsun simdiden
0 oy
tarafından
Valla bende bugün nohutlu pilav üzerine tavuk didikledim yanında ayran yeter sıcak yenilmiyor
tarafından
Aynen sicaktan dolayı yenmiyor iste :)
0 oy
tarafından

Aperatif şeyler hazırlıcam ben, göbekle tavuklu salata yapcam börek kavun ve içecek yeter diye düşünüyorum :)

tarafından
Oh ne güzel bilmiyorum nasil olduğunu :) afiyet olsun
tarafından
Çok güzel doyurucu bir salata ya teşekkür ederim sizede afiyet olsun :)
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Hamburger yaptım geçen gün offffff
tarafından
Hambuger deme bana ya hergün verseler yerim okadar cok aşeriyorum ki anlatamam hamile olsam bu kadar asrmem
(4,962 puan) tarafından
Valla bı yapıyorum ki burgerking falan halt yemiş.. hamburger ekmeği kıyma soğan kırmızı kapya biber marul ketçap malzemeler bu...
tarafından
Ohh afiyet olsun ben bir kere denedim ama burger gibi olmuyor yaa
(4,962 puan) tarafından
Yapamamissin canım sen keşke ben yapsam sende yiyeblsen haha
0 oy
(818 puan) tarafından
Patates kizartmasi baska hic bisey yapamam hiiiiiic yemek temizlik yapicak keyfim yoookkk
tarafından
Ay bende cok isteksiz yaptım bugün 3gundur yoktum.evde.
(818 puan) tarafından
Ben sanki dünyanin butun işini yapmişim dun o kadar iş yaptim yorulmadim bugun hic bisey yapmadim yorgunluktan öluyom sanirim dünun yorgunlugunu bugun hissediyorum hamilelikte olinca iyice çöktum kanepeden kalkmak istemiyorum
tarafından
Olabilir kuzum birdr insan hareketsiz kalınca daha cok yoruluyor emin ol

İlgili sorular

+2 oy
2 cevap 88 göst.
4 Eylül 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde 2 boys mommy (2,534 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 208 göst.
10 Haziran 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Gizemli sevdam (322 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 162 göst.
18 Mayıs 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Aysegul&20 (4,471 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 330 göst.
18 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Aysegul&20 (4,471 puan) tarafından soruldu

397,302 soru

11,883,100 cevap

36,003 kullanıcı

...