0 oy
899 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kardeşler. Aşağıya iki fotoğraf bırakacağım. Neden çocuklarımızı çizgi film izlerken serbest bırakmamalıyız sorusunun cevabı olarak..

image

image

Telefon tablet alışkanlığı kazandırmak, çocuklarımızı yalnız/serbest bırakmak, bizim ev işlerini yapmamızı sağlar ama bir neslin ifsadına da sebep olur. Kafirler durmaz. Zalimler durmaz. Nesli ifsat etmek için ne yapacaklarını şaşırırlar. Çocuklarımıza çizgi film diye neler izletirler de ruhumuz duymaz. Cinselliği her türlü boyuttan anlatan iğrenç sözde kitaplar(!) Sözde çizgi filmler(!).. Nolur dikkatli olalım. O minicik yavruları korumak herşeyden önemli.. 

Ben bu fotoğrafları buraya atmaktan haya duyuyorum ancak bilinçli olmak zorundayız!

YouTube üzerinden bir çizgi film. Tvde veriliyor mu bilmiyorum. 

25 Cevaplar

0 oy
(3,371 puan) tarafından
Evimde tv yok inşallah almakta nasip olmaz oğlum 1 yaşında arada bazen kırmızı balık açarım izler o kadar. Tabi ileride ne olur bilemem ama ben elimden geldiğince düzgün şekilde yetiştirmeye çalışıyorum. Gün içinde asla bensiz durmuyor ev işlerini yemeklerimi vs.hep onu uyutunca koştur koştur yapıyorum. Sırf onunla sağlıklı vakit geçirebilmek adına yoksa tv karşısına koyup çok rahat iş de yapılır kahve de çayda içilir ama gönlüm razı gelmez. Benim kişisel tercihim yorumum. Alfa kuşağı olan çocukları etkileme yolları maalesef tv İnternet üzerinden. Bu paylaşım için Allah razı olsun inşallah bilinçli anne ve babaların sayıları artar
-Reklam-
0 oy
(818 puan) tarafından
Oglum izlemez cizgi film filan izlese bile tvden rafadan tayfayi nasreddin hocayi izler o kadar sonrasi oyuncaklarla oynamak keainlikle katiliyorum cocuklarimizin izleyediklerine sınır getirmeliyiz onlari telefonla tabletle başbaşa birakmamaliyiz 
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Cok haklisin canım  cogu cizgi filmler artik böyle  
0 oy
(534 puan) tarafından
Canim ben youtubeyi açıp eline vermiyorum çizgi film indiriveriyorum teline onlara bakıyor o çizgi filmleride önce bı kendim izliyorum ondan sonra indiriyorum çok haklisin
tarafından
En güzelini yapıyorsun canım. Ben de öyle yapıyorum
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben çizgi film acmak yerine bebek şarkıları, harfleri, rakamları öğretici müzikler veya videolar açıyorum. Kesinlikle dikkat etmek lazım canımm.
tarafından
Aynen öyle ama  tavsiyem. İnternet üzerinden açıp eline bırakmayın. Ya beraber izleyin ya da indirip interneti kapatıp izletin   ..
(7,118 puan) tarafından
Youtube u  tv den açıyorum öyle daha rahat oluyor canım.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 142 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ozlem4141 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 741 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Bn bir anneyim (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 503 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Sevde nin annesi (1,250 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 284 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

385,913 soru

11,537,466 cevap

35,209 kullanıcı

...