0 oy
299 göst.
Diğer kategorisinde (5,367 puan) tarafından
10 aylık bebeğim emzdryırum düğüne gdecez eşimin kuzeni düğünü dyorlar sende gel düğünde eşim dyor gelin odasında emzdrirsin bide bebek arabası götürmeyelim dyor belki uykuya daldı neblm götürelim dedim yok dyor orkestra sesı karabalık olacak seslerden kızım korkarmı acaba ddahha önce düğünlere gttnizmi benm gbi emzdrirp buu arada vapurla gıdecez 2 saat falan anca sürer orda acıksa nasıl emzdrcem

18 Cevaplar

0 oy
(2,826 puan) tarafından
Canım emzirme örtüleri var onlardan al birtane rahat edersin hem 
(5,367 puan) tarafından
Cnm boydan abiye giyip de gdecem yaa göğsümü naısl çıkaracam :(
(2,826 puan) tarafından
O zaman gelin odasında vs emzireceksin yada önden düğmeli birşey giyineceksin
(5,367 puan) tarafından
Yada arabada ezmdririm görümce arabaların var
(2,826 puan) tarafından
O da olabilir canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben bi kac gun once dugundeydim genelde emzirme odalari oluyor ama benim gittim yerde yoktu oglumu gelin odasinda emzirdim ama muzik sesinden cok korktu cok yuksekti ses kaynanamda gelmisti kaynanam gelin odasinda oglumla kaldi bende arada bakyordum ama pisman oldum cunku oglum baya korktu bence cok onemli dilse gitme gideceksende puset yada araba gotur
(5,367 puan) tarafından
Eşim dyor tek evde kalma sende gel daha önce hiç düğüne gtmedık ee gelin odadında yatak yokki koltukta düşer ya
tarafından
Bide ben de boydan elbise giydim yukari dogru goturdum emzirdim en kotu ihtimal onune gizli fermuar yaptr
tarafından
Canm arabada gotur arabasiz zorlanrsin yada puset
(5,367 puan) tarafından
Eşim dyro araba goturmeyelım falan kızım zaten çok ağır off ya
0 oy
tarafından
Benim kızım o gürültüden kesin korkar, korkmasa bile tedirgin olurdu. Emzirme konusunda da malesef fikrim yok ama arabada falan emziremez misin
(5,367 puan) tarafından
Arabamız yokta aslnda görümcem arabaları var  o dedı arabada emzdr olur aslında ya vapurda pekı
tarafından
On aylikmis bebeğin, ek gıdaya idare edersin bence. Meyve, haşlanmış parmak sebzeler al. Hem elinde oyalanir hem karnı doyar
(5,367 puan) tarafından
Kız hiç bişey de yokki evde patates bile yok:( sadece yoğurt var süzme peynır var
tarafından
Bebeğinin süt alerjisi yoksa yoğurt al, tok da tutar hem. Stres yapma inşallah çok güzel geçsin sizin için. Değişik deneyimler güzel olur hem senin hem bebeğin icin
(5,367 puan) tarafından
Hee yaa 1 senedir evden çıkmamış ilkez gdecem düğüne kızımda diş çıkaryr braz mızmız düğünde inşşalah bşey olmaz güzel geçer inşallah
0 oy
(734 puan) tarafından
Biberon tutmuyor mu mama ver.Cok küçük değil kavanoz maması falan al yanına ondan yedir.Ama bebek arabasını tavsiye ederim
(5,367 puan) tarafından
Cnm mama kabız yapmazmı ilkez yerse
(734 puan) tarafından
Ek gıda da ne veriyorsun onlardan al yanına amaç çocuk aç kalmasin
(5,367 puan) tarafından
Ayran koyim ozmn biberona
(734 puan) tarafından
Küçük kavanoz mamalar var onlardan alsan daha besleyici olur.Yada meyve püresi falan verebilirsin.Hava sıcak ayran eksir
0 oy
tarafından
sütünü sağ canım  10 aylik cok da küçük değil ek gıdaya da geçmiştir eline yiyebildigi birşeylerden alırsın kalabalıkta memenin aklina pek geleceğini düşünmüyorum korkarsa o ayrı:/
(5,367 puan) tarafından
Çubuk kıraker nasıl yıyecek kız o hepsini yutar Allah korusun küçük daha anlamıyor olmazsa ayran yaparsın küçük biberonda vapurda içer su da koyarım düğünde çok acıksa da görümceme sylerim arabalarına geçerim ne olacak sankı
tarafından
dişleri yokmu canım benim kız o aylarda yiyordu valla hala da aynı çubuk kraker canavarı gibi :D

sen sordun bende söyledim
(5,367 puan) tarafından
İki tane aşağıda var 1 tane yukarıda yeni çıkıyor dyeride ucu görünüyor ısırmıyorki yutyo pilavı resmen birer birer veryorım çok korkuyorum karpuzu ble küçük tırnağım kadr bölüyorım veryorum ekmek havuç salata korkuyorum eline veremiyorum herkes dyro büyüktür ama ben çok korkuyorum ya bşey olursa
tarafından
hmmm çiğnemeden yutuyosa pürüssüz kıvama alışmış sanirm yavas yavaş alıştırsan olur çiğnemesi lazımdı çoktan
(5,367 puan) tarafından
Vala hiç çiğnedini görmedim normalde cam rendede hep geçirdim oyle verdim oda oyle emerek yutuyor
0 oy
tarafından
Ben önü düğmeli elbise aldım arabaya gidip emzirip döndüm bebek arabasını al uyuyabilir kucakta zor olur korkacagini sanmam
(5,367 puan) tarafından
Eşim yok dyro yaa
0 oy
(928 puan) tarafından
E küçük de değilmiş ki bebeğin püre filan yapıp götursen yedirsen tok tutar
0 oy
(705 puan) tarafından
"Emzdryrum" yazdığını görünce direk senin postun olduğunu anladim :D
(5,367 puan) tarafından
:) :) :) evet cnm
0 oy
(195 puan) tarafından
Çok yüksek sese maruz kalması işitme organına zarar verebilir bi araştırın isterseniz
0 oy
(2,727 puan) tarafından
Bebek arabasını  mutlaka götür  masada otursan onuda oturtursun

Emzirmek icin önü  düğmeli  bisey tercih et gelin odasinda filan olur ama giren cikan belli olmuyor rahat olmaz yani 

Seste korkmaz bence ya
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Cnanm emzirmek için gelin odası veya
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Cnanm emzirmek için gelin odası veya mescid var zaten arabasız gitme sakın
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben emzirmiyorum  ama  kesinlikle  bebek  arabasını  al derim yoksa  sende  bebekte  maffolursunuz  sonuçta  sırtınızda  tasimicaksiniz arabayı 
0 oy
tarafından
Evde çıt sesine uyanan bebek orda mışıl mışıl uyur emin ol bebek arabası mutlaka götüer içinde uyur mis gibi gelin odasında emzirirsin ben öyle yaptım hep
0 oy
tarafından
Bebek emziriyosan ona gore elbise kıyafet alman giymen gerek 
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Valla yerinde olsam gitmezdim. Benim oglumda 10 aylik bizimde dugun var yemekli eşim tutturdu beraber gidelim. Yok dedim sen git takini tak gel. Çocugu perişan edemem
0 oy
tarafından
Kesinlikle bebek arabasi gotur cok rqhat edersin emzirme icinde mutlaka mama al yanına bak ben yapiyom 1 biberon gidiyom cok rahat ediyom emzirme icin ortu al

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 423 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 229 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 504 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,374 puan) tarafından soruldu

380,150 soru

11,380,404 cevap

34,869 kullanıcı

...