0 oy
220 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba evleneli 4 yılı aşkın oldu. Bir çocuğum var. Eşim aile Apartmanın da oturmak istemeyip ev aldı nişanlılık döneminde.. Borcumuzu ödüyoruz kredi ile aldık.. Neyse eşimin annesi olacak kişi baştan beri hep ayrımcıydı diğer gelini ve oğlu hep onun için önde eşimede düşkün değil diğeri ağzınada etse baş tacı eder aynı binafalar (bu arada biz orda oturuyoruz diye değil bu ayrımcılık oda istedi eşimin ev almasını) neyse biz aile apartmanından kiramızı alamıyoruz az çom yardım etti diye.. Diğer oğluna parasal çok destek oluyor biliyorum çok düşkün ona ve onun çocukları nada öyke  ayrımcı değilim diyor ama o kadar belliki ayırdığı beni hiç aramaz sormaz memlekete onlarla gider onlar 15 yıllık evli.. Onlarla küste olsa barışır.. Benim eşime hiç düşkün değil eşim tam tersi o kadar iyi bir insan ki çok temiz kalpli fesatlık düşünmeyen kaynım tam tersi üç kağıtçı.. Kaynanam yanına gitsem yüzünü adar bian önce gitmemizi bekler beni hiç sevmedi ve ben oturduğum yerde tek başımayım komşuluk yok ailem yok yanımda ben bu kadına ne yaptım bilmiyorum kızlarıda evli bana mesafeli eşimede öyke diğerleri ne yaparsa yapsın onlar her şeyleri benim çok zoruma gidiyor böyle olması üzülüyorum.. Oysa kaynanam beni çok istemişti beğenmişti.. Ben ne yaptım bu insanlara 

2 Cevaplar

0 oy
(355 puan) tarafından
Ayri yerde oturuyorsun iste ne güzel hiçbirşey tskma bence
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Mesafe candır boşver takma  yakın olsada burada ahh bu kaynana beni cıldırtacak diye post açardın kuxum
(228 puan) tarafından
Hiç yakın olmadım o yüzden bilmiyorum ki
(5,311 puan) tarafından
Demekki rabbin katında uzak olman daha hayırlı   az insan çokça huzur
(228 puan) tarafından
Demekki cnm benim
(5,311 puan) tarafından
❤❤❤:):)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 262 göst.
29 Mart 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu