0 oy
355 göst.
Diğer kategorisinde (3,136 puan) tarafından
Ya kızlar horlamaya ne gibi çözüm olabilir. Deliricem az kaldı. Eşim çok horlar bende bu yüzden uyuyamıyorum ama uykusuzluktanda gözlerim yanıyor açılmıyor artık. Hamile kaldığımdan beri hassaslaymışım bi horlasa hemen uyanıyorum. Daha önce ne kadar horlarsa horlasın hiç duymazdım derin derin uyurdum. 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Şuan sende tam uyumamaya yatkın vücut o yüzden hemen uyaniyorsundur cnm. Çözüm var mı bilmem de düz yatınca genelde çok horluyorlar.. dürt hirluyosuun de :D en iyi çözüm dürtmek ... Banane ben uyuyamiyorsan oda uyumasin:D

(3,136 puan) tarafından
Dürtüyorum düzeliyor beş dk sonra yine aynı :(( bazen çok dürttüğümde gider diğer odada uyur o zaman rahat uykuya dalıyorum. Ama sürekli da ayrı yatmak olmaz ki. Zaten ilk evlendiğim aylarda beraber uyumaya zor alıştım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gönder odadan kesin çözüm :) 
(3,136 puan) tarafından
Sürekli odadan göndersem de olmuyor. Uyuyamadığımı farkettiği zamanlar da başka odaya gider uyur. Hem gitmesini istiyorum hem de istemiyorum
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Bende bugün hiç uyuyamadım sinirden ağlayacam 
(3,136 puan) tarafından
İnsan çıldırıyor resmen. Sabah eşim uyandıktan sonra bana karışma ne zaman uyanırsam kahvaltı hazırlarım  dedim.  Yeni uyanabildim :)
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Daha alışmadın  mi canım kaç yıllık ewlisinz. Onun bi çözümü yok Bnce Allah yardmcin olsn 
(3,136 puan) tarafından
9 ay bitmek üzere canım. Hamilelikte uykum hassaslaştı ondan uyuyamıyorum. Öncesinde farkında bile değildim
0 oy
tarafından
Kafana taktigin için hassaslasfin canım takma çözümü yok çünkü 
(3,136 puan) tarafından
Horlamayı kafama takmadım da hamilelikten bebeğe birşey olur korkusuyla mi böyle oldum anlayamadım
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Açık kalan azına pamuk  tıka  kesin  çözüm: )) 
(3,136 puan) tarafından
Hahaha mantıklı ama boğulur kızz :)) ben kulaklarıma pamuk tıkayayım belki işe yarar :)
(12,264 puan) tarafından
Kökten çözüm  benim eşimde öyle horlar bide inkar   eder  işte ozaman  gerçekten ben pamuk  tikiyim  diyorum  ama her huyunu değiştirecek  bizimki başka çaresi yok  kızı  olacak  çok hevesli  3 oğlandan sonra  hele  kızımı  uyandırsın  horlamasiyla  işte ozaman görür  o:))
(3,136 puan) tarafından
Uyandırma ihtimali yüksek gibi :)) değiştirilmiyor ki horlama keşke değişse. Ama pamuğu deneyecem artıkNormalde uyuduğumda dibimde davul çalsalar uyanmazdım şimdi ise bi horlama sesiyle uyanıyorum :(( ahh ahh
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Bende hiç uyuyamadım ya ateşim vardı biraz midem acayip bulandı sabaha kadar eşime de gıcık oluyorum zaten bu ara yanımda yatması bile battı bana gece bi türlü uyuyamadım 
(3,136 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Aynen öyle eşim yanımda yattığı zaman bu aralar rahat edemiyorum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 244 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Edanurkpln (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 175 göst.
8 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 252 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde Semaaaaaaaaaaaa (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 514 göst.