0 oy
527 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

kendim tesettürlüyum kız kardeşim kuzenimin kinasına gitti kendisi açık 22 yaşında kuaförden çıkıp teyzemlere geçmişler herkes laf etmiş giydiği kıyafete vs. o kadar sinirlendim kii hatta biri teyzemin meymenetsiz geleni senin bacaklarıni kirarim demiş lafını söylemis ama modu düşmüş bir kere benim yanımda bacilarin kapalı sende kapan bak annen baban yanacak senin yüzünden diye ***** saçma konuştu bende kızdım biz karışmıyorz istediği zaman kapanır sen niye her seferinde ona takıyorsun hayırdır dedim eltisinjn kızları kapandı aynı yaşıtlari onları övüp kız kardeşimi topa tutuyorlar annemdeyken teyzeme gittik teyzemin oğlu yanına çağırmış elini sıkıyor sen ise giderken niye öyle pantolon giydin bilmem ne diyor ya var ya delirdim artık bize gruptan yazmış anneme gidince sokucam o lafları bir tarafına

bu arada annem milletin doldurusuna gelip kızı sıkıştıriyor öyle açık giyinen biri değil diz akti elbise yarım kol hatta

27 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ne kadar a.p.t.al bı toplumuz ya biz kimse kimsenin mezarına girmeyecek yaptiklari iyilik değil ki sadece kıskançlık. Onun gerçekten iyiliğini isteyen kapanmasını isteyecekse bile o şekilde konuşmaz
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben kapaliyim ama asla kimseye de gidip neden aciksin bak yanacaksın gibi bir cümle kullanmam. artık internete var , bilgiye ulaşabileceği her yol elinin altında. O bilmiyor mu bunu. Ki ne kadar çirkin yanacaksın sözü, sanki kapandık diye cenneti garantiledik. Kibir bu, başka bişey değil. Ve malesef hepimizin annesinde babasinda aman biri laf söylemesin çabası var. Keşke bı tersleyip anası var babası var size ne deseler. 
0 oy
(2,010 puan) tarafından
sadece lafla kapalı o laf yapanlar önce kendi dillerine baksinlar kardeşim kuzenime kuma diye gitti diye okudum tovbe
tarafından
klavyeden dolayı olmuş düzelttim cnm
sırma yaa var ya görsen kapalılar ama ise gidiyorum değip sevgilisiyle buluşuyor Kz
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Nerde bu kız küçük yerdemi. Genelde hep küçük yerde bilmem kimin kızı kapandı sende kapan derler neymiş elalem laf edermiş ay ben o elaleme.allahim çok sinirlendim ben kapaliyim kız kardeşim aşırı açık ve denizci sörf hocası düşün aranızdaki farkı 

Hem zorla bişey yapilamaz yaptırılamaz bizim inancımıza göre 
0 oy
tarafından
Kapali olup ama her b.ku yiyenleri napıcaz peki 
0 oy
(2,492 puan) tarafından
Dille kalp kırmak Kabe'yi yıkmak gibidir. O kadın herkesin içinde o kızcağızı rencide etmiş iyi bir şey mi yaptı şimdi? Müslümanlık bu mu ? Yazık ya nefret ediyorum böyle insanlardan
0 oy
tarafından
İnsanlar ne der diye yaşamayı bırakmalı bn onu astim şükür  bunu diyen insanlar önce kendilerine baksın 
0 oy
tarafından
Sadece aciklara degilki bu zamanda ne bulsakta laf etsek moralini bozsak diye atakta bekliyor insanlar kapalı olsa yine bir kulp bulurlar versin cevabını geçsin 
tarafından
Artıladım seni ++++++++++++++++
Vallahi bana da bir iki diyen oldu kapan , evlendin artık vırt zırt bende dedim ki " evlendim diye kendim olmaktan mi çıktım? " Çok zorlayana da " hayırdır benim yerime cehennemde sen mi yanacaksın bu neyin kafası?"
Yetti de arttı bile cevap olarak. Dümdüz na böyle kilciksiz balık gibi , ohhh..
0 oy
tarafından
Ara bi güzel  et ağzına  gidince sokarsin yine lafları bi tarafına 
0 oy
tarafından
Benim kız kardeşim de kapalıydı açıldı şimdi herkes linç edecek size ne sizde mi yanacaksınız deyip geçiyorum herkesin günahı kendine 
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Valla bende sınır oluyorum p
0 oy
(152 puan) tarafından
Diz altı kısa kol olması mühim değil isterse mini giysin KİME NE ONLARA NE...!!?

Lafım meclisten dışarı sen kapalısın diye herşeyin 4 dörtlük mu sanki (eleştiren için diyorum) 

Sanane ya kim nasıl isterse öyle davranır giyinir eder 

Kimsenin kimseye karışmaya hakkı yok..

Ben böyle insanlara ayar olurum. Cahil bunlar hemde kör cahil herşeyin en iyisini her zaman onlar bilirmis gibi davranmaları yok mu deli ediyor beni benim akrabalrimda da var aynı kişilik neymiş ben acikmisim vücut hatlarım çok belli imiş erkekler bakıyormuş ben onlara göz zinası yaptırdıgim için günaha giriyormuşum 

Namaz kilmiyormusum onu yapmıyorummusum yatacak yerim yokmuş 

Yahu sanane yanacaksam da yanacak olan benim 

Sanki kendi cenneti garantilemiş 

Kız valla aklıma getirdin bak yine sinirim hopladi 

Boğazlayasim geliyor oylelerini 

( Ha bide teyze kızı abim ile tokalasmaz aynı sofraya oturmaz elinden gelse aynı ortdan bulunmaz nahmeram imiş nikah düşerms ama amca çocuklarında öyle birşey yokmuş anne tarafına nikah düşerms ) gelse delirme
(3,552 puan) tarafından
Ahahahha amca çocuguna da düşer teyze dayı çocuguna da. Ona bakarsan... Benim teyze kızı da öyle ama biz saygı duyuyoruz. Onlar da bize duyuyor. Kimse bize laf etmez. Çünkü zihinleri de yok pçlk.. Biri bişi dese lafını verir geçerim.. Hiç umrumda olmaz. Herkes kendi bknu yesin. Dışarıya laf atanın kendi 3vine sahip çıkacak vakti olmaz.
(152 puan) tarafından
Bende öyle.yapiyorum ağzının payını verip geviyorum
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Çevreniz cahil örümcek kafalilarla dolu demek ki

Herkes istedigini giyer yer içer afkurmasi da böylelerine kalir...
0 oy
(4,575 puan) tarafından
Çok bildiklerini zannediyorlar ama başkalarının yanında verilen öğüt öğüt değil hakarettir demiş Hz. Ali ayrıca öğüt bile vermemişler rencide etmişler resmen. Bunun dinde yeri var mı peki? Ayrıca böyle yaptıkça ters teper bunu da düşünmeleri lazım ama anlattığına göre onu düşünecek kapasite yok onlarda. 
0 oy
tarafından
Ben her türlü açık kapalı topuzlu terlikli makyajlı makyajsız her türlüsüne laf eden insanlardan nefret ediyorum 
0 oy
tarafından
Su açık olanlara ... Gözüyle bakan herkes o........ Dur net
0 oy
tarafından
Terbiyesiz kimseyi ilgilendirmez nasil giydigi ne giydigi. Benim baba tarafi da hep bana laf ederdi babami doldurmaya calisirlardi anneme akil vermeye calisirlardi. Ben kapali degilim 22 yasina geldim hamileyim hala bile laf etmeye calisirlar. Ama annem hep agzinin payini verdi kiz benim kizim o ne isterse onu yapar diyerek. Simdi ne oldu o tesetturlu diye ovundukleri karilari kizlari ihanete ugratti.. Yine de kimse boyle bisey yasasin istemem fakat mevzu tesettur de degil. Ve bunu ne yazik.ki anlamiyorlar
0 oy
(8,898 puan) tarafından
Benim amcam da zamannda oyleydi bana surekli laf soylerdi kısa giyme şunu ypma die.. ama sonuç kendi kızı şuan benden bin kat açık giyiniyor.. kimseyi kınamamak lazm onlar da gorurler başlarına gelirse
0 oy
(12,502 puan) tarafından

Sebepsizce aklıma bu söz geldi

image

0 oy
(3,552 puan) tarafından
Öyle insanların çok özür diliyorum zihinleri orsbu.cidden. O kim ki bacaklarını kırarım diyor. Bizlerde açığız ne kimse bize bişi yapar der ne biz kimseye. Gelişmemiş ortacag insanları.. Beyinleri sadece iki bacak arasında çalışıyor.. Basıma gelse ararım agzına eder bırakırım. Kardeşimin namus bekçiliğini yapmak kimseye kalmadı. Annem ablam kapalı ben ve diğer 3 bacım acıgız... Kime ne? 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 318 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yoruldum bu hayatan (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 200 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ayselaras (184 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 219 göst.
20 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Zuhalll (737 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 252 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,067 puan) tarafından soruldu

374,705 soru

11,208,231 cevap

34,513 kullanıcı