0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde (1,108 puan) tarafından
Hamileliğimin 2. Trimesterindeyim çoğunlukla herşeyi unutur olmadum neyi kaç paraya aldığımı klozetin sifonunu basmayı :( ne zaman geçer bilmiyorum yoksa  bu unutkanlık hamilelikle alakalı değil mi 

18 Cevaplar

+1 oy
(4,583 puan) tarafından
Bende yaşadım unutkanlık. 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ewet unutyodum imomm alıyım şimdi unutmuyorum sende al doktoruna de cnm  
+1 oy
(93 puan) tarafından
Bende de vardı unutkanlık
0 oy
(968 puan) tarafından
Doktorum b12 eksikligi demisti 10 gun igne kullandm
0 oy
tarafından
Bende 29. Haftanın içindeyim 1 haftadır bende de var maalesef unutkanlık çok fazla değil ama ufak şeyleri unutuyorum :(
0 oy
tarafından
Kız kardeşimi kahvaltıya çağırdım çay yaptım sözde üstüne dem koymadan su koymuşum :D ocakta kaç defa yemek unuttum 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Hala geçmedi valla bacım 10 aylık oldu. Evde şimdi ne yapacaktım diye geziyorum. 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Saha bu sabah yaşadım çay demledim zannetmişim masaya bi oturduk çay doldurucam çaydanlığın sadece su aktı içine çay atmayı unutmuşum :D

0 oy
tarafından
Gel sarılıp ağlayalım :D unutmadigim tek bir şey yok. Kahvaltı yapmak tuvalete gitmek su içmekte dahil :D tüm değerlerim de normal çıkıyor sjsjsjsjsj bende unutasim varmış diye avutuyorum kendimi :Dd
0 oy
tarafından
Bnmde oldu bazi yiyeceklerin adını unutuyordum :) 
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Evet yasadim
0 oy
(928 puan) tarafından
Valla o kadar ki bazen hamile olduğumu unutuyordum 
0 oy
(4,646 puan) tarafından
Normaldir geçer ya
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Evlilik yıldönümümüzü bile unutmşm 1 temmuzdu. Eşim hatırlattı dün. O da brn hatırlar mıyım diye beklemiş
0 oy
(818 puan) tarafından
Evet cnm şu an ayni dönemdeyim unutuyorum neyi nereye koydum yemegin altini kapattim mi gibi şeyler 
0 oy
(1,056 puan) tarafından
B12 eksikliğinden canım bende de çok oluyordu ama hala var bende doğum yaptım 1 yıl oldu B12 iğnesi yaptırdım ama hala aynı 
0 oy
(3,860 puan) tarafından
Hamilelikte bir basladı. 2.hamilelikle devam etti sonrasinda da tavan yaptı. Aktif yaşadığim şeyleri  bile unutuyorum bazen. Cok üzülüyorum neden acaba diye. Ayrıntılı baktırmak lazım.
0 oy
tarafından
Evet unutuyorum ilk hamileliktede olmuştu bu ikinci hamilelikte yine başladı. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 92 göst.
0 oy
4 cevap 124 göst.
10 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegul&20 (3,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 47 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde Bebikim56_ (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.

378,308 soru

11,323,143 cevap

34,773 kullanıcı

...