+4 oy
586 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar nasıl anlatılır bilmiyorum.... 21 gündür hastanede entübe halinde yatıyordu, bana hep iyiye gidiyor dediler, ya da kötüye gidiyor demediler hiç. Bende bayram gelsin de annemin yanına gideyim diye gün sayıyordum.. Tabutuna sarılmak nasip oldu ona sarılmak yerine.... Allah bizi öyle bir yaratmış ki, sanki beni de aldılar koydular oraya ama nefes almaya  devam ediyorum. Herşey o kadar boş, o kadar gereksiz geliyor ki oğlum dışında. Sadece o yanımda, o da herşeyi hissediyor diye güçlü durmaya çalışıyorum ama içimde kopan fırtınaları anlatmaya denizler yetmez. Keşke biraz daha fazla zaman geçirseydim, alındığım şeylerde alınmasaydım, ona kızmasaydım hiç. Keşke anneler ölümsüz olsaydı.. Şimdi onu her zaman görmeye alışık olduğum yerdeyim. Onun oturduğu yerdeyim. Keşke şimdi gelseydi de kalk oradan orası benim yerim diye beni kaldırsaydı. Ocak ayından beridir yüzünü göremedim. Sarılamadım, son bir kez göremedim. Hasret gittim ona. Küs kalmak, kızmak Herşey o kadar boş ki. Her şey bir an sadece. Karşımızdaki kişiye en son ne söyledim onu kırdım mı diye düşünmek çok berbat birşey... Şimdi onun kokusuna, sıcaklığına hasretim... Sabah yazan yazmayan herkesten Allah razı olsun, şimdi okuyabildim.  

35 Cevaplar

0 oy
(3,167 puan) tarafından
Başınız sağolsun Rabbım mekanını cennet eylesin  ne kadar güzel yazmışsın içim bir tuhaf oldu 
tarafından
Allah razı olsun. Ah içimden daha neler geliyorda işte anlatamıyorum
-Reklam-
0 oy
(90 puan) tarafından
Başın sagolsun canım annenin mekanı cennet olsun sabır versin dünya bu kadar boş işte bu varız bi yok
tarafından
Allah razı olsun. Herşey bir hiç... Herşey bir anlık
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Rabb'im sabır versin doya doya ağla acını yaşa ve sonra hayatına devam et bebeğin için
tarafından
Ağlayamıyorum ki...
(1,794 puan) tarafından
Çok yeni daha canım insan inanmak bile istemez çıkıp gelecek diye umutla bekler kabullenememissin belkide..
tarafından
Ben ne hissettiğimi bile bilmiyorum. Tabutuna kafamı koydum, belki bir ses gelir ümidi ile. Öylece seyrettim mezara konuluşunu. Umut var mı yok mu bilmiyorum, sadece ağlamak istiyorum ama kardeşim babam abim çocuğum için dik durmaya çalışıyorum... Rabbim dağa verse bu yükü, dağ taşıyamaz yıkılır devrilirdi...
(1,794 puan) tarafından
Acını hafifletecek birşey yok o yüzden diyecek birşey bulamıyorum Rabb'im yardım etsin. Ne yazikki ömür boyu hep eksik kalacaksın. Bende 2007 de babamı kaybettim hala yeri çok belli..
0 oy
(2,251 puan) tarafından
Başın sağolsun Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşaAllah
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım benim Allah peygamber sabrı versin mekanı cennet olsun
tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(7,212 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım benim acını ta derinden hissettim boğazıma bir düğum attın ama nolur geçmişi düşünüp üzülme . Annen şuan kirdiysan eğer ki aa evladım beni kırdı bana bunu dedi şunu dedi derdinde olmayacak . Şuan onun için hesap ve kıyamete kadar amel ve itikadinin neticesinde karşılığını aldığı bir zamanda  ... Evlat sadaki i cariyedir amel defterini kapattirmaz annen için bol bol hayır yap dua oku 70 bin kelimei tevhid bağışla.. rabbim acını hafifletsin inşallah sevgili anneciğine de rahmeti ile muamele etsin.. Mekanı nur cennet olsun...
tarafından
Amin. Allah razı olsun. Dualarım bundan sonra onunla zaten. Hep derdi bana kızım kuran oku öğren, biz ölünce arkamızdan okuyanımız olsun. Ben öğrenemedim sen öğren, okursun. Bugün başında subhaneke duasını bile unuttum
0 oy
(179 puan) tarafından
Allah rahmt eylesin canim çok zorr biliyorum bende yaşadım rabbim sizlere sabir versin inşaallah
tarafından
Allah razı olsun canım.....
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah 

Okurken gözlerim doldu gerçekten bu hayatta kalp kırmaya değmez.  Rabbim sabır versin inşallah ❤️
tarafından
Amin Allah razı olsun canım.. İnşallah verir sabrını, verdi de, ben nasıl böyle dimdik ayaktayım bilmiyorum hiç
(2,523 puan) tarafından
Bol bol dua et canım  başka yapıcağın bişey yok hepimizin gidiceği yer orası.  Rabbim hayırlı ölümler nasip etsin   ..
0 oy
(14,080 puan) tarafından
ALLAH rahmet eylesin kuzum ya çok üzüldüm mekanı cennet olsun inşaallah 
tarafından
Amin canım inşallah, Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Basın saolsn cnm okurkn ağladım  :((((
tarafından
Ah bir de beni düşün...
tarafından
Bilyom  cnm hissediyorum kuzum
0 oy
(2,260 puan) tarafından
Benim annemde entübe alıyordu ciğerlerde enfeksiyon vardı bir de böbrek yetmezliği vardı. Rahmetli olalı 15 ay oldu ama hiç unutamıyorum annemi. 

Rabbimim ikisininde ve tüm ölmüşlerimizin mekanını cennet eylesin taksiratlarini affetsin. 
tarafından
Aminnnn Allah razı olsun. Başın sağ olsun, mekanları cennet olsun inşallah
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Başın sağolsun kardeşim Allah yardımcınız olsun inşâellah çok zor düşüncesi bile nefes kesiyor 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Rabbim sabır versin inşallah:/ o tarifsiz acıyı kimse yaşasın istemem ama el mahkum hayatın düzeni yaşıyoruz o derin aciyi:/ mekanı cennet olsun inşallah..  
0 oy
(670 puan) tarafından
Başın sağolsun canım bu acının tarifi yok Allah sana sabır versin 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Rabbim sabır versin  Mekanı cennet olsun ins

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 225 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hanifemm (1,492 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 592 göst.