0 oy
293 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Kizlar eltimlerde olcak kahvaltıya ne yapsam diye düşünüyorm aklimdakiler patates kızartması tavada börek pizza mücver nasıl.sizce fazlami abartı arasından hangisini çıkarmalıyım yani hepsinide yapasım geliyor çocuklar için pankek düşündüm ama onuda bi turlu beceremiyorum el emeği olsun istiyorm hazır şeylerden çok fıkır veririmisnz 

12 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Pizzayı çıkarsan mi acaba yada.mucveri ikisinn arasinda kaldm cnm çocuklar varsa mücver çıkar bence
tarafından
Bnce böreği çıkarsın
(5,721 puan) tarafından
Tavada borekte ne güzel olur kız sıcacık peynirli of
-Reklam-
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Tavada börek pizza ve mücver de el emeği zaten :) Bence yeterli, pankek yerine istersen krep de yapabilirsin ama çok fazla hamur işi olmaz mı?. Ayrıca menemen de yapabilirsin bence. 
0 oy
tarafından
Kahvaltıda mücveri yapma bence patates kızartması kesin olsun yanına ya pizza yada tavada börek yap canım ben olsam piza yapardm çocuklar dha çok sever 
0 oy
tarafından
Patates kızartmasini karışık kızartma olarak değiştirebilirsin. Hepsini yetiştiririm dersen bence bu şekilde gayet iyi :) ben çok severim sofrada çok çeşidi
0 oy
tarafından
Pizza gereksiz gördüm kahvaltılık ve gerisi yeter bol.olsun 
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Menünün hiç beğenmedim 

Domates soslu karışık kızartma 

Tavada börek 

Yumurta salatası

Kahvaltılık 

Sucuk olabilir 
0 oy
(928 puan) tarafından
Pişi yap peynirli mucverle uğraşma bence yeter o kadar şey daha ne olsun zaten peynir zeytin vs de olacak
0 oy
(33 puan) tarafından
Mücveri yapma bence canım bas başa zaten ağır bir şey sana meze gibi şey soyliyim papya kirmizi biberi az yağda en kısık ateşte yumuşayana kadar kızart yumuşasın yeter tam altını kapatmadan sarımsak doğra sonra altını kapat tuzunu unutma biraz beklesin seviş et çok güzel oluyor zenginlestiri
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Hepsi  kuru  birinin  yerine  menemen  yapabilirsin canım 
0 oy
(4,188 puan) tarafından
Menemen

Yumurta salatasi

Pisi 

Pogaca 

Un helvasi

Bence cesit sayisi normal hatta cocuk varsa yetmeyebilir bile, bi de cesitli kahvalti sofralari daha guzel oluyo vaktin varsa tabi :)
0 oy
(48,491 puan) tarafından
pizza ve mucveri cikar 
0 oy
tarafından
Mücver ele canim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 274 göst.
14 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Tugba1234567 (1,253 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 297 göst.
13 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Papatya43 (520 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 373 göst.
7 Ağustos 2021 Moda kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 480 göst.
10 Eylül 2022 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu

378,224 soru

11,320,109 cevap

34,765 kullanıcı

...