0 oy
140 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (9,254 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Arkadaşım kullanıyormuş guzel dedi ama onun kirpikleri uzun, benim ki kısa ve seyrek. Normalde senelerdir maybelline kullanıyorum en güzel o yapıyor kirpiklerimi ama bir de farmasiyi denemek istedim. Kullanp memnun olanlar var mı :)

Foto da ekleyeyim.

image

6 Cevaplar

0 oy
(1,794 puan) tarafından
Çok çok güzel bence . Max faktör kullanıyordum önce fiyatı baya uçtu. Bunu deneme amaçlı aldım daha güzel cikti
(9,254 puan) tarafından
Evet yorumlarnı okudum bende, diğer markalara fazla para vermeye gerek yok bu guzel demiş herkes. Zaten fiaytı da uygun. Deneyeceğim sanırm :)
(1,794 puan) tarafından
Önce dolgunlastir sonra uzatma başlığını kullan canım hayırlı olsun şimdiden
(9,254 puan) tarafından
Saol canm teşekkur ederm ☺
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben hiç sevmedim bunu güzel yapmıyor
(9,254 puan) tarafından
Ustte ki arkadaş çok sevmiş sende tam tersi :) kirpik yapın nasıl
tarafından
Seninki gbi :)
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Bennnn. Bayılıyorum buna. Yeni aldım ikincisini hatta. Çok beğeniyorum kesinlikle tavsiye ederim
(9,254 puan) tarafından
Kirpik yapın nasl ☺
(2,493 puan) tarafından
Doğumdan sonra dôküldü. Aman aman kirpiğim yok. Önce hacim verip sonra uzatma kısmını kullanıyorum tam istediğim gibi oluyor :)
(9,254 puan) tarafından
Sağol canm :)
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Dünyanın en güzel maskarası :)
(9,254 puan) tarafından
Bu maskara ya cok seviliyor ya hiç sevilmiyor yorumlardan anlaadğm kdaryla :D
0 oy
(39 puan) tarafından
Canım kesinlikle Farmasi Zen maskara yıllardır kullanıyorum akma toplanma hiç birsey yapmıyor hemde çok güzel uzatıp ayırıyor 
(9,254 puan) tarafından
Teşekkur ederm :)
0 oy
(185 puan) tarafından
Bildiğinden şaşma kirpiklerin sık ve uzun değilse sonuç alamazsın.. maskara alırken ben markadan yada dış ambalajından ya da jan janlı isminden çok fırcasina bakarım.. farmasi yapmış biri olarak bunu söylüyorum.. optimal stayl maskarası daha iyi bence ama siz bildiğinizden şaşmayın..çoğu ürünü aşırı abartıyorlar içinde olan biri olarak satış pazarlaması.. 
(9,254 puan) tarafından
Haklısn teşekkur ederm

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 150 göst.
13 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 380 göst.
14 Aralık 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
31 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 103 göst.
23 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu

380,880 soru

11,403,415 cevap

34,941 kullanıcı

...