0 oy
142 göst.
Aile kategorisinde (241 puan) tarafından

Kizlar kızım 3 gündür dusmeyen ateşle uğraşıyoruz acillerde surunuyoruz kizimida delik deşik yapıyorlar serum için fitiller antibiyotikler şuruplar hiç bir işe yaramıyor ılık duş da cözum olmadı napicami şaşırdım 29 haftalık gebeyim çok yoruldum bunaldım korkuyorum kızım havale geciricek diye başka önerisi olan varsa yazsın lütfen bittim artık :(

9 Cevaplar

+1 oy
(7,441 puan) tarafından
Tahlillerine bakıldı mi eğer ki tahlillerinde birşey cikmadiysa yüksek olasılıkla 6. Hastalık geçiriyordur ateş 3-4 gün sürer sonra bir anda düşer vücutta döküntü başlar bu hastalıkta da antibiyotik tedavisi olmaz 
(241 puan) tarafından
Bilmiyorum canım acildeki doktorlar hiç böyle bişey demedi bana
(7,441 puan) tarafından
Bir çok doktor böyle birşeyi anlamıyor zaten canım aynı şey başımıza geldi
(241 puan) tarafından
Bende araştırdım şimdi canım olabilir çünkü belirtiler aynı oradaki acile uzman doktor bile koymamışlar normal Dr kar var sorumsuzlar bide cevapda vermezler
-Reklam-
+1 oy
(48,481 puan) tarafından
gecmis olsun canim Allah sifa versin
+1 oy
(3,127 puan) tarafından
Neden yatirmadilar ki çocuğu benimkinin de üç gün boyunca dismedi hastaneye yatırdıktan bir gün sonra düştü çocuk kendine geldi
(241 puan) tarafından
Canım oraya uzman doktor bile koymamışlar normal Dr kar koymuslar insanın yüzüne bile bakmıyorlar bir damar yolu bile açamıyorlar bı iki saat içinde.dusmesse çocuk Hastanesi'ne goturucem en son çarem bu kaldi
(3,127 puan) tarafından
En iyisi oraya götürmek rabbim şifa versin
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kan alıp enfeksiyon var mı yok mu diye bakıldı mı? 
(241 puan) tarafından
Canım onun için doktora gitmiştim 2 hafta önce herşeyi temiz çıktı
(6,203 puan) tarafından
Ateşi kaç bilmiyorum ama 6.hastalıgı da geçiriyor olabilir zaten ateş sonrası dokuntu yazarsa 6.hastalıktır.
(241 puan) tarafından
Canım ateşi 38 38.5 39 hep bu 3 lemde kalıyor düşse bile en fazla 2 saat düşüyor gene başlıyor burdaki bütün çocuklar böyle salgın var diyorlar bilmiyorum korkuyorum ya
(6,203 puan) tarafından
Keşke doktorunuz kordona testi de yapsaydı. Bol bol duş aldırın duşunun aksatmayın hastayken çok iyi geliyor
(241 puan) tarafından
Sürekli yaptırıyorum canım yüzünü yıkıyorum ben hayatımda böyle bişey görmedim ya daha önceden korona oldu ama surubunu verince.1 günde.iyilesti
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Udi hindi yağının ayak altlarına sırtına sür canım 
(241 puan) tarafından
Elimde yok canım olsa keşke yarın alicam mutlaka teşekkürler
0 oy
(362 puan) tarafından
Canım kan ve idrar tahlili oldu mu enfeksiyon olabilir olmadıysa mutlaka yaptırın çok geçmiş olsun
(241 puan) tarafından
Onlar temiz çıktı canım
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım ayaklarinin altına limon sür benim kızım rota virüs olduğunda çok işime yaramıştı dusuruyordu ateşini ateşten başka belirti yokmu canım kusmadir ishaldir 
(241 puan) tarafından
Canım 3 gündür ateşi dusuremiyorum iştahsız bide sadece ateş sorunu var kakası normal kusma hafif var
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Bunun için ben de post açmıştım salgin varmış calpol dolven 1 2 saat düşürüyordu daha sonra tekrar çıkıyordu ateşi 3 gün çektik biz antibiyotik iğne verdi doktor 3 4 tane onu olcak canm cok gecmis olsun sizede çocuklar hasta olmasın 2 3 günde ömrümden ömür gitti ateşli gördükçe 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Kan tahlillerine bakildi mi cnm..enfeksiyon olabilir..bnm oglumda da oldu 3 gece hastanede yattik serum fln anca iyilesti..ya da 6.hastalik olabilir..dusmeyen ates en büyük belirtisi..sonra ates düşüyo ve  döküntü basliyo..ishal de olabiliyo 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 111 göst.
24 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayat nesemm (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 173 göst.
13 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,771 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gonulgungor (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.
14 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,771 puan) tarafından soruldu

377,962 soru

11,313,045 cevap

34,747 kullanıcı

...