0 oy
172 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,771 puan) tarafından
Kızlar cumartesi eşimle alman aşısi olduk çok şükür bende bişey yok ama eşim dün geceden beri ateşli 38 derece ve üstü bı düşüyor bı çıkıyo başka biseyi yok sadece ateş var aşıdan kaynaklı mi acaba yaa düşmüyor ne yapsam iyi gelir 

5 Cevaplar

0 oy
(1,771 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar çok üzülüyorum yardımcı olun ya bişey olur mu ☹️☹️
(1,015 puan) tarafından
Canım alerji olabilir yüksek ihtimal
-Reklam-
0 oy
(43 puan) tarafından
Aşıdan kaynaklı bizde olduk ateş olursa sadece parol için demisti gecmezse gelin hastaneye dedi hemşire bence bi acile görünün
(1,771 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol yaa
(43 puan) tarafından
Nedemek canım cok geçmiş olsun. Bol bol dinlensin sıvı da tuketsin mutlaka
(43 puan) tarafından
Bu arada canm arkadaşıma sordum 2 gün den fazla surduyse ateş test yapsın mutlaka dedi eşini ikna et test olsun
(1,771 puan) tarafından
Cumartesi olduk dün gece ateşi çıktı yatarken bide bugün vardi canım yarına geçmezse test verir kuzum çok sağol
(43 puan) tarafından
Rica ederim canm ne demek insalalh sabaha biseyi kalmaz
0 oy
tarafından
Vücudundaki canlı asi oldigu için kovit e de döndürebilir 48saati geçtiyse bı test verin 
0 oy
(125 puan) tarafından
Test verin iyide buyuk ihtimal pozitif cikar canli virus saliyolar vucuda annemde bugun oldu yataktaan kalkamiyi nefes alamiyorum diyo zor konustu telefonda olma dedim dinlemedi kimse beni
0 oy
tarafından
İki gün etki yapıyor asi eğer aşıdan sonraki iki gün içinde test verirse pozitif çıkacaktır zaten canlı asi olduğu için . Bugün de bakın durumuna zaten 2 gün geçmiş oluyor geçmezse doktora gidersiniz 
(1,771 puan) tarafından
Tamam can bugün daha iyi çok sağol ❤️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 111 göst.
24 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayat nesemm (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 142 göst.
3 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Songülhira (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gonulgungor (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.
14 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,771 puan) tarafından soruldu

377,933 soru

11,312,268 cevap

34,745 kullanıcı

...