+1 oy
456 göst.
Diğer kategorisinde (99 puan) tarafından

Hanımlar hamılelıkte nasl ve neyle temızlıyorsunuz ben göremedığim icin permatıge gecerim kolay oluyor diye ama onda bıle göremiyorum ayna koyuyorm ama becerememişim geçen doktora gittiğimde doktor kendin mi temizledin dedi güldü resmen doktoruma samımıyız bayan kendisi zaten ama yıne de utandım bazı yerleri alamamışım:)) cok utandım bida oraya gidemem akıl verin bana lütfen

21 Cevaplar

+3 oy
(355 puan) tarafından
Doktorun onu sorması çok sacma geldi canım 
(99 puan) tarafından
Evet ılk hamılelık ne bıleyım kendımı tuhaf hıssedıyorm takıntılı oldum iyice:)
(7,654 puan) tarafından
Valla ben hamilelik boyunca yalnizdim bi eşim vardi normal dogurdum suyum geldi duşa girdim heyecan stresten uzun uzun kalamadim aklima kil felan gelmedi hooooop hastaneye
(99 puan) tarafından
İnşallah benımde aklıma gelmez :)  normal dogurmak istiyorum zaten ondan sıtresım günü belli olp yatış yapcak olsam hazırlanır giderim ama dogallıktan yanayım kızım ne zaman isterse o zaman gelsın
(7,654 puan) tarafından
Oyle olacak zaten
(99 puan) tarafından
İnşallah
-Reklam-
0 oy
(549 puan) tarafından
Esin temizlesin o karınla görmek zor zaten bende öyleydim insan egilemiyo bile eşim yardım ederdi bana sağolsun
(99 puan) tarafından
Eşim gece calsıyor gündüz uyuyor bende gündüz calsıyorm gece uyuyorm pek vaktım olmuyo bırlıkte bişey yapmak icin bide utanıyorm o halde görsün istemem
0 oy
tarafından
Bende jiletle aliyorum  agdaya gidemiyorum kendimi çok kastiğim için çok şükür 32 +6 olduk daha alttan bakan olmadı
(99 puan) tarafından
İnşallah doguma kadar olmaz pıskolejık kendımı kötü hissettim iyi bişey degil yani
tarafından
Öyle tabi canım ama biz elimizden geleni yapiyoruz doktorlar da zaten biliyor karnimizdan  goremedigimizi eşin yanindaysa ondan yardim  iste benimki yanımda degil  yanımda olsa kendi yapar
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Aynayı koyuyorum önünme jiletle alıyorum :) kocam bı kere ben yapayım gormuyorsan dedi ama kabul etmedim 
(99 puan) tarafından
Oda dedi yaparım istersen dedi etmedim ama ayna koydum halde gözüm görmüyor:) oda tam temızlenmemiş
(4,859 puan) tarafından
Boşver canisi birşey olmaz hamileyiz sonuçta bazı şeyler eksik kaliversin
0 oy
tarafından
Şuan daha 25 haftalığız az çok alabiliyorum ama yoruluyorum kollarım ağrıyor ben epilator ile alıyorum hayatımda ilk defa epilator başladım hep kuaföre giderdim son haftalarda yine kuaföre gitmeyi düşünüyorum. Doktorunun boyle bişey sorması çok anlamsız ne kadar samimi olursan ol herşeyin bir haddi var bence 
(99 puan) tarafından
Evet utanc verıcıydı ben gidemiyorum ağdadan permatige geçiş yaptım eşime açamıyorum kuaföre hic gidemem napcam bılmıyorum
tarafından
Bende hiç gidemem diyordum bence bir cesaret gidin
(99 puan) tarafından
Permatıge vurduktan sonra kuaföre ağdayı nasl yaptırırım:)))
0 oy
(44,603 puan) tarafından
3 bıçaklı jiletle al kesmiyoda onlar öle birde ayna bul karşısında al:))
(99 puan) tarafından
Eşimin traş bıcagı ı aldım 3 bıcaklı dedigi z gibi kesme sıkıntısı yok pratık ama işte biraz aşagı ları becerememişim utandım eşim anladı diyor o doktor ne pıslık ler görüyordur sana kurban olsun dedi ama Bi daha gitmiycem ona gidemem:)
(44,603 puan) tarafından
Canım aynanın karşısında al bak çok rahat edersin
(99 puan) tarafından
Sorun aynadan görememk:) çözemiyorum olayı
(44,603 puan) tarafından
Valla iki hamileliğimde de o şekil yaptım dogumada ikisindede temiz gittim:))
(99 puan) tarafından
Maşallah inşallah bende öle olrm aniden gitmek istemem
0 oy
tarafından
Kuaföre gidiyorum agdaya canım
(99 puan) tarafından
En kolayı:) bende ağda yapıyordum yine devam etsem güzel olurdu eşim gitme gerekırse ben alrm enfeksiyon fılan kaparsın dedi bende onada aldırmıyorum idare dıyorm yarım yamalık:)
tarafından
Aynen en kolayı 1ay kafan rahat olur
(99 puan) tarafından
Aynen güzel oluyordu şimdi permatige vurduk tekrar nasl adaya geçicem bılmıyorm
0 oy
(61 puan) tarafından
32.haftaya kadar kendim alıyordum. 32'de ağdaya gittim sonra 36'da bi daha gittim. Şu an 37+1 olduk. İnşallah doğuma kadar idare ederim. Sen de ağdaya git kız utanma çekinme onları işi o zaten.
(99 puan) tarafından
Eşim izin vermıyor özel bölgeye enfeksiyon kaparsın fılan dedı ben alırım gerekırse dedı bende ona aldırmıyorum:) öyle gidiyoruz baklm nolur bılmem
(61 puan) tarafından
Yok kız enfeksiyon falan olmadı bende. Doktora da sormuştum o da gidebilirsin demişti. Ben de daha önce genital bölge için gitmemiştim ilk kez hamileliğimde gittim ama utanılacak hiçbir şey yok :)
(99 puan) tarafından
Aslında dediğiniz gibi açar açar gelirm:) alışmak lazım
0 oy
(7,922 puan) tarafından
Şuan 34 haftaya girdim bende göremiyorum mecbur eşim yardım edeyim bişey olmaz çekinme benden dedi yaptı sağolsun ben ağdaya gidemem sanırım acayip acır suan zaten hassasız ben hamile kalmadan önce 1 2 kere gidiyordum onda bile dayanamıyodum kıpkırmızı oluyordu şuan hiç. Cesaret edemem oyuzden mecbur permatige devam ne yapayım 
(99 puan) tarafından
Eşim yanmda olmayacak dogumdan sonra yetişir anca o yuzden bende telaşlı yım
(7,922 puan) tarafından
O zaman ağdaya git canım acımaz dersen ben çok korkuyorum gidemem herhalde
(99 puan) tarafından
Dayanamam ya kasılırım bide onlara fılan acamam yani enfeksiyon fılan kaparız Allah korusun
(7,922 puan) tarafından
Aynen ya tuy dokucu krem kullan olmazsa doktoruna danış
0 oy
(119,251 puan) tarafından
aynanin karsisinda epilator yaptin hep
(99 puan) tarafından
Cesaret edemıyorm ona
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Ben ağda yapıyorum normal doğumsa jilet yapmayın 
(99 puan) tarafından
Ağda kullanıyordum ama öremeyice jılete geçtim ağfy2ya dönmem imkansız artk kalılaştı bile
0 oy
(664 puan) tarafından
Epilatorle temizliyorum goremedigim icin gorsem agdayla yapiyorum genelde
(99 puan) tarafından
Rahatsınız o zaman
(664 puan) tarafından
Evet 1 haftadir almisim daha da cikmadi biraz ciksa tekrar alim diyodum bide aldiktan sonra karinca yagi surdugumden cok gec cikiyo
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kiz neyinden utaniyon insanlik hali 

Ben hamileyken boncuk agdayla yapiyodum koy aynayı yap az az 

Olmadı kuaföre git
(99 puan) tarafından
Ne bıleyım ya eşime zor acıyorm küaföre tövbe gidemem kendımde beceremıyorm aynadan nolcak bılmem
0 oy
tarafından
Ben aynayı koyup yapıyordum canım 
(99 puan) tarafından
evet kapagı aynalıda yukarda kalıyor karsısında duramıyorum öyle aşagıyı göremiyorum üst kolayda
tarafından
Alt kısmını da küçük aynalar olur hani  ..  tuvalate ötürü vaziyette otur aynayı altına koy o sekilde gorursun :)) . Ay biz kadınlar neler çekiyoruz yaaaa
(99 puan) tarafından
Aynen valla su konustum uz yaptmıız çözümlere bakın:) Rabım sag saglım kucamıza almayı nasip etsin kıymetimiz bilinsin yeter deniycem söyledinizi:))
tarafından
Sağlıkla gelsin inşallah :)
(99 puan) tarafından
İnşallah cümlemizin
0 oy
(2,330 puan) tarafından
İlk iki doğumunda hep epilasyona aldım makinala ama artık zor geliyor ve uzamasını bekleyemeyecegim için jiletle yapıyorum 2,3gunde bir hastalıkta oayinca beklenmiyor uzaması mecbur jilet yapıyorum  bide sıcaklarda olmuyor epilasyon geliyor insan alınmıyor tüyler ıslak ıslak 
(99 puan) tarafından
Evet malesef bide sıkışma durumu var korkutuyor insanı
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Benim karnım iyice büyüdüğünde eşim aldı tatlım jiletle 
(99 puan) tarafından
Eşime açamıyorum teklif etti ama yapamadım
0 oy
tarafından
Kuaföre git bir kaç gün önce gittim bakmadım bile nasıl diye birde doğuma yakın giderim genelde üstüne epilator tutuyorum yada eldiven ile alıyorum
(99 puan) tarafından
İyimiş gidemem ben küaföre eşim izin vermıyor ben alrm diyor bende ona aldırmıyorum
tarafından
Eşinden habersiz aldır neden izin vermiyor ki eşin alırım diyorsa makine yi agdayi alın aliversin 5 dk da büyük rahatlık :-D
(99 puan) tarafından
Enfeksiyon fılan kaparsın diyo ozel bölgeyi açmamı istemiyor ben de eşimden utanıyorm o halımı hic görmediki tuhaf bi durum:)
0 oy
(262 puan) tarafından
Jiletle alıyorum.doktorun işi gücü yokta bunu mu sormuş.degisik
(99 puan) tarafından
O yüzden cok utandım suan takmıyorm ya. Eşimde diyor onlar neler görmüştür senınkıne mi laf edecek onların işi bu dedi ama bana bı kere kazındı doguma pcam diye düşünüyorum
(262 puan) tarafından
Ben hiç uyanmiyrum valla muayene parası almaya gelince aliyolaf.300 tl muayene ücreti veriyorum. 8 bin doğum parası vericem.temizlenip gidiyorum gene de bana laf etse bidaha gitmem
0 oy
(80 puan) tarafından
Veetin tüy dökücü kremini aldım ben ama daha denemedim bakalım ise yarayacakmi
(99 puan) tarafından
Tüğ dökücü krem daha tehlıkelı olmaz mı oda kesıyor zaten jılete aynı görevı göruyor enfeksiyona acık oluyoruz bu dönem dıkkat edın derım
(80 puan) tarafından
Canım jiletle göremiyorum artık heryerini 2 yaşında da bi oğlum var çabucak halletmem lazım uyurken bile çıt çıksa uyanıyor eşimde yurt dışında Yanlizim mecbur çabuk yöntemler ariyorum inşallah enfeksiyon falan kapmam
(99 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kuaföre gidiyodum yasaklar geldi kapandi esimin yardimiyla yaptim sonrada doguka yakin surekki temiz kalmak icin de tüy dökücü kullanmistim ama hamileyken sararliymis sanirim yine de şükür bende sorun olmadi.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 349 göst.
7 Ekim 2020 Aile kategorisinde Betulnsa (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
0 oy
14 cevap 360 göst.
29 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Guldnz124 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.

379,360 soru