0 oy
1,039 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim aramadı her yerden engellemis babamın  teelfonunda ararım  sesimi duydu ne var dedi sesini duymak istemiyorum dedi kapattı ne kadar aradım açmadı önceden hep görüntülü arıyordu oğlunu görmek için bı haftadır aramıyor bile neden böyle yapıyorsun dedim kafamı dinlemek istiyorum diyor ben de arıyorum  üst üste 

37 Cevaplar

+26 oy
(12,777 puan) tarafından
Afferin aramaya devam  et onunda bi tarafi kalksin aramamaya devam etsin 
(427 puan) tarafından
Degmuyorlar bacim degmiyorlar bak o aradi bnde duzeleyim demiyrlar gitgide afallayip bozuyrlar haketmiyrlar hicbiseyi
(1,284 puan) tarafından
Hayy ağzına sağlık..  hu arkadaşın kesinlikle tedavi olmasi lazm yaptığı şeyler normal insanın vereceği tepkiler değil. Bazen  bizimle kafa bulduğunu düşünüyorum çünkü yazıyor ve gidiyor hicbir yoruma cevap dahi vermiyor
(14,033 puan) tarafından
Hasta bu kadın hasta
(12,777 puan) tarafından
Kendi bilir kocasi oyke umursama bu peşinden kosmaya devam eder
-Reklam-
+6 oy
(6,203 puan) tarafından
Cidden tedavi olman gerekiyor. Sevgi maalesef bir şeyleri kurtarmıyor.Tüm postların eşim eşim eşim. Eşinden başkalarında var etrafındaAdam seni hatta sizi istemiyor
tarafından
İstemiyorum dedikçe benimde bu kadar üzerime gelseler isteyesim varsa da istemem. Okurken ben bile bunaldım.
(813 puan) tarafından
Bende aynısını yazacaktım sen yazmışsın Diamondunda dediği gibi ben bile bunaldım gerçekten, postu açarken daha ismi görmeden bu arkadaş olduğunu anladım
Post sahibi sende adam istemiyorum dedikçe yapışıyosun canım kusura bakma böyle yaparak kendi değerini düşürmekten başka bişey yapmıyosun niye dünyada bir erkek senin kocanmış gibi davranıyosun ki o seni istemiyosa sende isteme ya ne koşup duruyorsun peşinden
(6,203 puan) tarafından
Heh ben de bunu anlamıyorum erkek mi bitti ya da o olmasa öleceğini mi sanıyor
(813 puan) tarafından
Öyle sanıyo ciddi psikolojik sorunları var bence
Başka bir postuna bir yorumun altına yazmıştı eşim beni bırakırsa ölecekmişim gibi hissediyorum diye
Hemen destek alması gerekiyor söyledikleri, eşine bu bağımlılığı hiç normal değil
(6,203 puan) tarafından
Takinti haline getirmis
+2 oy
tarafından
Allah aşkına cevap yazmayın artık şuna yaa çocuk gibi tepki gördükçe daha çok yazıp çiziyor. 
tarafından
Ayyy hele biri vardı dakika başı eşim dövdü diye post açardı ona da böyle sinir olmustuk krizlere girdik hatta git kadın sığınma evine dedikçe ama ama dedi durdu en son hesabını sildirdi gitti

Aman onun adamlığı da batsın bacım çocuk olana kadar akılları neredeydi aceba? İstemiyorum da istemiyorum cehennemin dibini iste o da az değil. Ama bu da az değil hepimizi boğdu artık.
tarafından
Kocası sevmiyor sevdiği kiza inat olsun diye evlenmis pişman olmuş  2 yıldır dokunmuyor bile kadına hâlâ yuzsüzluk yapıp eşim eşim diyor
tarafından
Hey Allahım çocuğu niye yapmış o zaman âdi herif
tarafından
Hamile kalinca  böyle davranmaya başlamiş  zaten bu kadina
tarafından
Biri sere,fsiz biri takıntılı , Allah hayırlısını versin ne diyelim. Gerçekten artık ne diyeceğini şaşırıyor insan
+2 oy
(1,635 puan) tarafından
Allah'ım yaa öldün mü kocasızlıktan ne arayıp duruyorsun.

Eşim beni engellicek bi de çocuğum ölse umrumda olmaz dicek bende o adamı aricam. Bırak aramayı adını bile anmam bi daha.

Adam seni istemiyomuş daha ne yani bunda anlamicak bişey yok. Günlerdir aynı şeyi söylüyo ve sen hala o adamı arıyosun. Git tedavi ol kurtul şu psikolojiden.

Çocuğuna yazık
+1 oy
tarafından
Herkes sana kızıyor ama sen yuvanın kurtarmak için uğraşıyorsun Rabbim yardımcın olsun 
(1,294 puan) tarafından
Kuzum ben ilk daha kıza yorum yaptım okuyordum ama yazmak istemiyordum çünkü kimseyi dinlemiyor o kendini degersizlestirmis kimse ona git boşan demiyor arama sorma bi bırak diyor ama kız çok tuaf
tarafından
Canım ne yuvası adam bunun hergün ağzına ediyor seni istemiyorum diyor hala adamın peşinde oğlum ölse arama demiş adam sen olsan yine gider misin bu adama bu kız hasta tedavi olması lazım hergün aynı post hergün arıyorum açmıyor anlama sorunu var resmen
0 oy
tarafından
Gururunu neden çiğniyorsun 2 kuruş etmez adamlara
0 oy
(2,282 puan) tarafından
Arama canım birak krndi haline biraz 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sorun ne bilmiyorum ama ne diye biyerini kaldiriyorsun. Engellemis, tavir yapiyor hayatta aramam. Ne hali varsa gorsun. sen niye ustuste ariyirsun ki, hata mi yaptin? Yapmadiysan arama
tarafından
Hata yapmadım  normal bı tartışma oldu sramizda adamda böyle yapıyor
0 oy
(119,346 puan) tarafından
senin aramakdaki amacin ne
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kiz sen niye akillanmiyosun hic
0 oy
tarafından
Sen gercekten iyi degilsin. Adam seni istemedigini söylemiş ve engellemiş hâlâ neden o kişi icin gururunu ayaklar altına alıyorsun neden değerini küçültüyorsun. Sen böyle yaptıkca o adam senden daha fazla kaçar kadın dediğinin ağırlığı olur.
0 oy
tarafından
Bosuna ugrasiyosun sen boyle yaptikca arayacagi varsa da aramaz 
0 oy
(7,963 puan) tarafından
Eşim bana öyle yapıcak da ben onu sürekli Arıcam hemi ayy hiç işim olmaz kendi arasın :) 
0 oy
tarafından
Bravo hiç birşey dusunmuyorsan gururunu düşün niye bir tarafını kaldırıyorsun
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Neden arıyorsun ki
0 oy
(107 puan) tarafından
Kesinlikle arama bida erkeklerin üstüne gittgin zaman simariyolar..
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Kız ne yapmaya çalışıyon anlamadım boşver bırak ne ariyon
0 oy
tarafından
Ya sen neden arıyorsun sen aradıkça o şımarır bırak o arasın bak bende bir aralar öyleydim bıraktım kavga edince o arar özür diler benden ben hiç aramam 
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Kızım SEN İYİ MİSİN? ANLAMIYORUM BİLE BİLE NASIL KÜÇÜLTEBİLİYORSUNUZ KENDİNİZİ 
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Kızlar bence kendinizi artık yormayin şunu yap bunu yap diye kız  kız bildiğini okuyor insan kendine değer vermedi mi başkası alsa değer vermez bunu adam onu boşayınca anlayacak sadece çocuğa acıyorum    bi yazsa bende seni istemiyorum boşanalım  falan diye bak bakalım  adam nasıl köp.ek oluyor ama kaçan kovalanır sonun iyi görünmüyor  gurur şart.! Kusura bakma ama içimden gelen bunlar daha çok şey var ama kalbini kırmak istemiyorum 
tarafından
Valla zor bence bir kere dese adam barissa bile ben sanmıyorum arkadaşın düzeleceğini biz burda deliriyorz adam hâliyle canından bezmiş
(1,294 puan) tarafından
Dediğim gibi tek çözümü  önce onun kendine değer vermesi  biri bana bu kadar laf edecek ve ben hala onu arayacam  geniş sanırım yâda kendine eylence arıyor bizimle oyun oynuyor olabailir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 100 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde sevgigoksu (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 891 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 514 göst.
2 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Medine18 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 551 göst.