0 oy
1,052 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim aramadı her yerden engellemis babamın  teelfonunda ararım  sesimi duydu ne var dedi sesini duymak istemiyorum dedi kapattı ne kadar aradım açmadı önceden hep görüntülü arıyordu oğlunu görmek için bı haftadır aramıyor bile neden böyle yapıyorsun dedim kafamı dinlemek istiyorum diyor ben de arıyorum  üst üste 

37 Cevaplar

0 oy
(3,901 puan) tarafından
Canim sende bi sknti avr bnce sapkınlık derecesinde yani resmen adami taciz ediyon surekli arayarak..bnce bi psikologa görün derim bn cnku normal bi insan kendisini istemeyen birini bu kadar aramaz...surekli burda post aciyosun herkes sana arama etme diye akil veriyo ama 5 sn sonra unutyon sanrm.yine ayni seyleri soluyosun..oyuzden ne yasadigini bilemem ama esinin biraz kafa dinlenmekte hakli olduğunu düşünüyorum..cbku eş de olsa kimse o kadar sıkbogaz edilmek istemez 
tarafından
Allah affetsin taciz ediyorsun lafına çok güldüm hahahaha bende öyle düşündüm çünkü azmış
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuma patlatanmisin sen vallahi pesss kız senin kadınlık gururunu evde mi bıraktın böyle olursan eşin daha çok taş alıp tepeler seni 
0 oy
tarafından
Yok anam bu bayan normal degil
0 oy
tarafından
Sen bi psikologa git ya sana nasıl anlatılır daha bilmiyorum oğlum ölse arama demiş sen hâlâ aynı ben istemiyorum dedikce biri beni bu kadar arasa bende soğurum valla takıntili insanla ömür geçmez 
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Sen akıllanmazsın başka söze gerek yok.
0 oy
(850 puan) tarafından
Yazıp durmayın şuna hanımlar yazıp kauboluyor muhtemelen ilgi çekmek için yapıyor, okumuyordur bile ne hali varsa görsğn bırakın. 
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Valla postu nasıl görünce senin olduğunu anladım boş ver bacı senin istemeyen sende istme ısrar neye 
0 oy
tarafından
Doğduğunda eşin mi vardı  bacım senin..bir otur düşün kendine gel yaa..bırak koca peşinde koşmayi oğlunu düşün..çocuğunu seni istemeyen.bir adamı  ne diye hala koca diye yanında istiyorsun..dik dur biras yaa cocuguna böyle mi örnek olucaksin..
tarafından
Birde kimseye cvp vermiyorsun sinir olmaya başladım...ne diye post açıyorsun o zaman..
0 oy
tarafından
Adam seni sevmiyor işte daha ne ugrasiyorsunki
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Kiz lar bütun post larina baktim bu kadinin kimseye cvp bile veermeye tenezul etmeyen biri yorum yapmayin buna dalga geciyor bizle 
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Senin onun üstüne bu kadar düşmen onun bi tarafını kaldırmış malesef ki 

Arama kuzum arama biraz da olsa ağırlığını koru 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Afedersin ama oğlum ölse arama diyen baba tabiri caizse köpek herif için hala mı arıyorsunuz pes doğrusu
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Neden ayrı düştğnüz ve siz neden sırarla arıyorsunuz 
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Seni pisikolojik sıkıntıların var bence git bı tedavi 
0 oy
tarafından
Sen aradikca kendini cok onemli bisey saniyo 
0 oy
tarafından
Vallaha baktım duvarına çocuğundan çok kocanı yazmışsın. Ne denilir bilmiyorum ama hastasın. Kusura bakma tedavi ol. Yuva kurtarmak içinde deli olunmaz. 
0 oy
tarafından
Sorun ne bilmiyorum ama bak kardeşim sen sen olduğun için değerlisin önce kendini sev ve kendine değer ver kendini değerli hissetmen için kimseye ihtiyacın yok ve bir oğlun varmış onun için daha güçlü olman erekir sen beni değil ben seni istemiyorum de maddi ve manevi Kendi ayaklarının üzerinde dur durumun yoksa adın sığınma evleri var yeniden bir hayata başlayabilirsin bırak ne hali varsa görsün inan o zaman köpekler gibi kapına gelip yalvaracaktır bu zaman içerisinde hiçbir şekilde iletişime geçme senin sessizliğin onu daha çok çıldırtacak inan bana bende bir zamanlar böyleydim nişanlımla sonraa yarıldım ve yeni biriyle evlendim bu şekilde ilk önce hep kendimi düşünüyorum daha sonra eşim ve çocuğum böyle çok mutluyum sende öyle yap ilk önceliğin kendin ve çocuğun olsun 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 101 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde sevgigoksu (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 894 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 517 göst.
2 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Medine18 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 552 göst.