0 oy
307 göst.
Aile kategorisinde (51 puan) tarafından
Konuşmuyor beraber uyumuyoruz geçenlerde bir posta açmıştım zaten doğum günü yaklaşıyor doğum günü kutlayayım mı diye kararsızım ne yapacağımı bilmiyorum siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Hiçde kutlamamm nen olsam bu yaşıma kadar kutlamadım alırım kendim yerim gözünün önünde 

-Reklam-
+1 oy
tarafından

Ne kutluycan yaa Allah için böyle bi kocanın doğum günümü kutlanır

+1 oy
tarafından
Olayı bilmiyorum ama eğer küçük sorunlarsa bitmesi için kutlarım. Ama.cok büyükse affedilecek gibi değilse değmez hatırlanmaya
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Benle konuşmayıp bide ayrı yatan adama kurban ederim alacağım pastayı 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Çok büyük bisey değilse aramızdaki olaylar bitsin diye kutlarim
0 oy
(34 puan) tarafından
Öncelikle özel değilse aranızdaki sorun nedir? Neden birlikte uyumuyorsunuz? Sorunu iki taraflı olarak ele alın ve öyle davranın. Yani bazen bende küsüyorum eşime (haklı da olsam) onu kaybettiğimi ve şu an ona bişey olsa küs oldugum için pişmanlık vs yasayacagımı düşünüp ben barışıyorum 
(1,059 puan) tarafından
Aynı  ben de öyleyim:))
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Kutlama kız bosver
0 oy
(309 puan) tarafından
öyle davranan adamın hicbiseyi kutlanmaz cnm bitarafi kalkar anca oturt karşına derdi neymiş onu sor öğren bence
0 oy
tarafından
Belki alacağın o pasta iyiki varsın kelimesi herşeyi düzeltecek buradakiler direk alma derler ama insanın ne yaşadığımız bilmezler bence kutla birşey kaybetmezsin ki
0 oy
(51 puan) tarafından
Malesf sorunlarınaza cevap vermiyorum bebeğim var diye size toplu olarak söylim bir tarafım kutla diğer tarafım kutlama diyo ikilemde kaldim of ne yapacam bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 911 göst.
23 Nisan 2023 Aile kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 943 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,121 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 330 göst.