+1 oy
557 göst.
Diğer kategorisinde (1,370 puan) tarafından
Kizlar merhaba bugun kaynanamdan dolayi olmek isdedim artik biktim gerçekten  Gorumcem 3 gun once uzak sehre gitti  iş yerinden  sağliklimi diye müaineye gondermislerdi  dün geldiler neyse kaynanam beni aradi ağzina geleni söyledi neden arayib gorumcemi sormamisim nasilsn diye  bana dediklerine bakin bi... sen 3 4 yil nasil okul okumuşsun sende hiç akil yok anandan terbiye almamişsin  ananmk doldurdu seni   benim 2 katli evimde oturuyosunz  gelicem kaynana nasil oyreticem sana  beninsinirlendirme yarin kalkip gelirim oraya felan dedi   baska bi sehirde kaynanam bu arada  tamamda aramamisim diye haksiz olabikirim ama soyledikleri doğrumu ya sizce  biktimm

18 Cevaplar

+1 oy
(1,294 puan) tarafından
Sen ailene ve sana bu kadar hakaret edilmesine hangi akla hizmet izin verdin Allah sana dil vermiş demi 
(1,370 puan) tarafından
Daha neler neler hakareylee soylemisdi ama  kocami cok aeviyorum  onun için soylediklerini yutuyorum ailemi yuvami yikmak istemiyorum
(100 puan) tarafından
Kocanı sen nasıl seviyorum onun için bazı lafları yutuyorum dıyorsan.. kocanda sana o lafları asla dedırtmemsi lazım  hersey karsılıklı aıleme laf edeni kım olursa olsun yırtarım valla. Kendını ezdırme
(1,370 puan) tarafından
Kocamda konusmuyor 2 hafta onve hine kavga ettik kaynanamla o yuzden onlarda tartisti ve  konusmuyorlar
(100 puan) tarafından
Ozaman hıc takma canım aradığında açma bile haddini aşmış iyice cunku
(1,370 puan) tarafından
Evet Canim:(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sana bu lafları sayarken ağzını açıp dinledin mi canım 
tarafından
Neden boşanıyosun canım eşin desteklemiyo mu göster attıklarını
tarafından
Eşinle mutluysan kaynana için yuvanı bozma canım
(1,370 puan) tarafından
2 hafta once  yine kavga etmisdik kaynanamla esim o yuzden annesiyle tartişdi simdi konusmuyolar zaten ama o kadar biktimki esimle mutlu olmam gozume gelmiyor
tarafından
Engelle canım her yerden ne kafana takıyorsun ki boşver gitsin eşinle mutluysan napacan mis gibi olur işte samimi diyorum engelle gitsin
(1,370 puan) tarafından
Engeliycem ama turkiyede tatilde kendisi yine donucek ayni evde yasiyoruz  malasef
0 oy
(2,011 puan) tarafından
ruh hastası kadın bu kaynanalardan nefret ediyorum
(1,370 puan) tarafından
Nefret etmek hos bi kelime olur onlarin yaninda  önümde ölse bir bardak  su vermem
0 oy
(301 puan) tarafından
O bunları söyledi sen ne dedin 
(1,370 puan) tarafından
Ayni yasiyoruz kaynanayla malasef tabiki artik bseyler yapicam  yeni kurtaj olundum zaten psikoloji olarak cok kotuyum 2.bebeyimide kaybettim bide bu kadin yipratti iyce 21 yasindayim ama hissergim yas 91 qaliba
(1,552 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun :( Allah kucağını boş bırakmasın.. Sen yine de kırıldığını belli et, belki eşin kendini zorlayıp küçük de olsa bi yere çıkartır, kaynananın yüzünü görmekten kurtulursun.. Ben de kaynanayla eltiyle olmamak için müstakile yakın 4+1 evi bırakıp 2+1 daireye oturdum, zor sığıyorum biraz ama yüzlerini çekmek, onlarla geçinmek zorunda kalmıyorum en azından
(1,370 puan) tarafından
1 oda 1 salon olsun oda yeter bana  burasi cehennem.gibi vallahi tesekkurler bu arada
(1,552 puan) tarafından
Allah istediğinin daha iyisini nasip eder inşallah,  rica ederim
(1,370 puan) tarafından
☺♥️❣:))))
0 oy
(289 puan) tarafından
Tavsiyem kendi yağınızla kavrulun. Kimsenin evinde oturmayın kimsenin parasını almayın az olsun sizin olsun o zaman bu lafları yemezsiniz canm. Kimsede sana kalkıp görümceni niye aramadın diye hesap soramaz.

Kimsenin eline koz vermeyin.

Kaynanana da söyle buyur gel gelmezsen insan değilsin Annecim de uzatma. Gelsin bakalım inceldiği yerden kopsun.

3 kuruş menfaat yapıyorlar diye kimse kimsenin hayatına müdehale edemez. Herkesin bir izzet-i nefsi var. Siz hatalıda olsanız ne olursa olsun kayınvalidenizin size bu denli rencide edici sözler söylemeye hakkı yok.

Belliki sizin eğitiminiz annenizin sosyal ve kültürel durumu eşinizin ailesine nazaran daha yüksek ve bunu hazmedememiş en başından beri.
(1,370 puan) tarafından
Evden cikamiyoruz iste bi suru borc felan var  daha neler neler soyledide yutmak zorunda kaldim esimde   zaten küs onla tartismislar konusmuyor
(289 puan) tarafından
Kayınvalideni kötülemek için yazmadım sadece fırsat vermeyin.
O halde evinde oturun çok istiyosa dava açsın sizi evinden artırsın herkese rezil olduğu ile kalır.
Sen k.validenin söylediklerini unut hiç muhattap olma bir daha. Görümceni aramamışsın bundan böyle k.valideni de arama
 Gelirse de k.valide olarak buyursun gelsin ama MİSAFİR olarak. Ev sahibi olarak gelirse otelde gidip kalsın. Bundan sonra mesafeni koy biran önce borcunuzu falan biran önce ödeyin gidin o evden.ve herkesin hayatından.
(1,370 puan) tarafından
Oturdugumuz ev kaynanamin adina normalde beraber yasiyoruz 15 gundur tatil icin turkiueue gitti ama ordan bile rahat birakmiyor  attigi sesleride silmis ohluyla konusunca oyle sirin sirin anlatiyorki sanki melek kadin bana hicbsey soylememis
(289 puan) tarafından
Vallahi canm ben gider kuru ekmek yerim yinede 3 günlük dünyada kimsenin ağız kokusunu çekemem. K.valide'dir annedir saygı duyulur lakin kalkıp bana yetim öksüz muamelesi yapıp yaptığı iyiliği gözüme sokup bana laf ederse ben o evden giderim.
0 oy
tarafından
Sen niye cevap vermedin ki bu lafları derken. Eşine söyle bu saatten sonra hiç muhatap olma
(1,370 puan) tarafından
Bi sure muhattap olmuyorm sonra yok yine hep ayni ayda bir kere manyak kadin huzurumu bozuyor  esim zaten konusmiyor  2 hafta once  yine sorun yasamaisdik annesiyle kavga etti  diye
tarafından
Sen de konuşma hiç o zaman. Benim eşim babasıyla konuşmuyo ben de konuşmuyorum sadece bayramda giderim o kadar
(1,370 puan) tarafından
Ayni evde yasiyoruz normalde 15 fundur turkiyeue tatile gitti hanimefendi  mecbur seytan sesini duyuyorum
tarafından
Evi ayırma ihtimaliniz yok mu
(1,370 puan) tarafından
Yok Canim ya màlasef paramiz yok keske uyusam ve hic uyanmasam
0 oy
(119,338 puan) tarafından
senin agzin kusmu tutuyodu hic bi cvp vermedin
(1,370 puan) tarafından
Sesli  mesaj atmis canim okudum  ama hurmetimden dolayi cevap vermedim esimle cok mutluyuz ama annesi hep bi sorun hep bi sorun cikariyor biktimm gerçekten
(425 puan) tarafından
Ya  bi tutturmussun hurmet diye ne sacmaliyosunuz ya agziniz yok mu diliniz yokmu cildiriyorum valla billa  cok hurmetliysen  burayada gelio yazma nefret ediyorum diye iki yuzluluk oluyo cunku
(119,338 puan) tarafından
hurmet dersen ömür boyu ezilir her hakaret isitirsin
(1,370 puan) tarafından
Kendimden buyuk oldugu icin yuzune soylemiyorm istee iyiyuzluluk olsun adı cok ezildim zaten  biktimm
0 oy
(262 puan) tarafından
Bana bunları dicek otobüse binip 18 saat yol çekip onunla kavga etmezsem insan değilim.
(1,370 puan) tarafından
Keşke kocami sevmiyo olsaydimda boşanabilseydim ozaman kökünden kurtulurdm
(1,862 puan) tarafından
Ahahahah süper cevap üşenmeyip gidip saçını yolmak lazım:D
(262 puan) tarafından
Valla zamanında çok kavga ettim telefonda.agzima geleni söyledim.gene de bana misin demedi.yuzsuz.cigirinca ben ölü taklidi yaptı.yok kizim yokk sen beni yanlış anlamışsın diye alttan aldı hep.ama her zaman aynı taş aynı hamamdı.en son küstük rahatladık.esimde bende görüşmüyoruz.gorusulecek selam.verilecek bile bir insan değil
(1,370 puan) tarafından
Keske paramiz olsada ayri eve cikabilsek ozaman hicbirini gormiycem
0 oy
tarafından
Yoo haksız değilsin canım canın isterse ararsın istemezse aramazsın kendi evinde de oturuyorsa oğlu mecbur yapacak zaten kaynanalar kendi yapar eder soğuyunca anan dolduruyo derler :) gelsin bakalım napacak ben o kadar hastalık geçirdim görünce Bi kere aramadı ama kendi ıh dese ben aradım şimdi hiiiç aramıyorum kendi kızları değerli olur :) BOŞVEEEER 
(1,370 puan) tarafından
Bide bu manyak kamser hastasi bosey soyleyince kendini hastaliğa vuruyor ay basim agridi ay boyle oldum  bisey olrsa sucu bana atar  sen sinirlendirdin boyle oldu diye   inanirmisin ozaman coxuklari beni mahveder esim bile onlerine geçemez
tarafından
Yarına çıkacağı bile belli değilken illet Bi hastalığa sahipken bunu yapması çok kötü insan ahiretini düşünür bari
(1,370 puan) tarafından
Evet   ne yapsam bilmiyorum artik  aksam esime soylicem bakalm napicak
tarafından
En iyisi canım ne yaparsa eşine söyle
(1,370 puan) tarafından
Ya arkamda durmazsa   cok korluyorum ama yapabilcek bsey yok
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Gel deseydin var ya bana böyle diyecek ne anasını tanıtım ne oğlunu ooo üçüncü dünya savaşı hele anama laf edecek. Onu geldiği yere geri tepistiririm  
(1,370 puan) tarafından
15 gundur uzak sehirde esimle hic kavga etmiyoruz o kadar mutluyuzki  ama annesi biktirdi beni zaten esimde konusmuyor kavgalilar onlarda  benimle kavga etmesi bi ayri hep annemi babami babaannemi  lafa katıyor
(9,247 puan) tarafından
Ben kaldiramam canım Allah sanada sabır versin ben sinir hastası olurum valla
(1,370 puan) tarafından
Amiiin canim :((
0 oy
(221 puan) tarafından
Vay anasını bnmkide öyle cnm saydirioda saydirio bıktım usandım yüzünü bile tahammülüm yok artık ama birlik yasiorum sn en azından ayrisin hiiiic cvp verme eşine dinlet yeter esinde zaten küsmus hiç muattap olma bnm eşim anacı oldu için. Anasına hiçbise demio malesef bnd ezik hissediyorum kendimi artık sürekli laf duymaktan :(
(1,370 puan) tarafından
Beraber yasiyoruz aslinda  turkiyeye gitti tatile hanimefendileri   esim arkamda sesi dinleticektim ama  atiiği sesleri ikimizdende silmis manyak kadin
(221 puan) tarafından
Olsun cnm sn yinede anlat BNC bilsin
Bnm gorumcede hasta olmuştu aradım açmadı msj attım bnd sonra o aradı  eee sonra noldu bn aramamis oldum bişe oldu zmn başıma kakio hemen
(1,370 puan) tarafından
Anlaticam aksam  esim ne karsilik vericek acaba die korkuyom tabi hakli ben bile olsam yinede annesi  belki ona taraf olur diye  hiç sanmiyorm aama yinede içimde kusku var
(221 puan) tarafından
Vla bnmkide anacı cnm sn sus der hep onu korur ama bn yinede anlatıom bilsin
(1,370 puan) tarafından
Aslinda bana sen sus bsey soyleme diyor somrasinda anasiylada kavga ediyor daha 2 hafta oldu kavga ettiler konusmuyolar
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ooo bu lafları ona yedirmek lazım o kim oluyor böyle konuşuyor yaa edepsiz
(1,370 puan) tarafından
Keske sizde olan cesaret bendede olsaydi korkiyorim iste ben  hem o seytan ladindan hem kocami kaybetmekten
0 oy
tarafından
Offff gotu boklu ya.. oğlu altından olsa katlanılmaz bu kadına . Bu ne sokak ağzıyla konuşmalar. Saygı hak edene verilir canım. Bu  kadın haketmiyor sakin susma. Yoksa bu daha çok tepene çıkar 
(1,370 puan) tarafından
Bunlar daha neki   daha neler neler soyledi  bosanmak istiuorum ama kocamla bir birmzi cok swviyorz diye bosanmiyorm ama biktim anasi olacak seytandan
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Eee senin elin armut mu topladı o bunları sana sayarken. GÖRÜMCEN hasta değil rapor almaya gitmiş
(1,370 puan) tarafından
Tamam aramadigim için haksiz sayiyorum yine kendimi ama  hakaret etmesine dayanamadim artik bana diyo sen padisah kizi deilsin nerden geldiuin belli felan sanki bi terbiyesiz aileden cikmisim gibi
(6,203 puan) tarafından
Eeee bacım ağzın yok mu ver cevabını Allah Allah kaynana kim ya senin ailene hakaret ediyor sen de susuyorsun
(1,370 puan) tarafından
Kanser hastasi ben bisey soyleyinve kendisini hasta gibi  gosteriyor sonra sen yaptin diyor felan  vallahi cok korkuyorm ölersen benden bilirler sen yaptin derler
(6,203 puan) tarafından
Kanser hastası sen laf sokunca ölmez merak etme
(1,370 puan) tarafından
Tabiki olmez ama cocuklarinin yaninda kendisini oyle hallere sokuyorki  sanki ben sinirlendirdim diye kadin iyle olmus(
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Alsın kızını başına çalsın bnm kaynanam da drr kızlarım hasta aramadın etmedin senin ki gibi saymıyor, aramıyorum beni aramayan neden arayayım diyorum susuyor ALLLAHINDAN BULSUN BOŞ VER TAKMA
(1,370 puan) tarafından
Kizini swviyorum aslinda onlarla bi problemim yokki  aramadim diye bana kiser eder ama basima bseu geldiyinde arar sorar hastaneue beraber gideriz  felan ama kaynanamin yaptiklari  biktirdi
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Onun bu lafları sana demesi çok yanlış aramadın diye böyle yapmamalı 
(1,370 puan) tarafından
Herkes  hak vermis bana ama  bisey yapamiyorum seytan gibi kadin
(14,079 puan) tarafından
Şeytanda da beter
0 oy
(13,020 puan) tarafından
Buyur gel bekliyorum deseydin 
(1,370 puan) tarafından
Of nereye gelsin huzurumj biraz daha bozmayami  allah belasini versin gerçekten samimi olarak beduua ediyrm artik
(13,020 puan) tarafından
Yok sana diyor ya geleceğim felan diye sende buyur gel ne yapacaksın anlamında diyecektin
(1,370 puan) tarafından
Dedim zaten bana dediki bak beni sinirlendirme gelirim yarin sana kaynana nasil olur gosteririm sanada esinede
0 oy
tarafından
Yorumlarda kocamı çok seviyorum ondan susuyorum tarzı birşeyler demişsin ama kusura bakma ben bile dellendim sen nasıl bu kadına cevap veremedin ya ? Nasıl senin aldığın terbiyeye laf eder, sen sustukça daha sana çok şeyler der böyle pislik bi kadın ama sen de susuyorsan hakkediyorsun demektir
(1,370 puan) tarafından
Esimle aram cok iyi hic kavga etmeyiz   cok mutluyuz  bosanmamak istemiyorm dedim o laflari sesli mesaj atarak soylemis sonra her ikimizdende silmis kocama gostermsmyim diye   boyle soylemek uerine sakinlestirci sozler yazsaydin iyi olirdu aglamaktan hal kalmadi bende
tarafından
Biz ne yazarsak yazalım senin içindeki o alev şuan sönmez ancak kaynanana ağzının payını verirsen sakinleştirsin ondan birşey yazma gereği duymadım, sen hakliysan eşinde annesini biliyorsa neden seni boşasin ki ? Biraz öz güvenli ol, senide ana doğurmuş ara ağzının payını ver sessiz kalma
(1,370 puan) tarafından
Dogru soyluyon Canim o beni boşamaz zaten  ben kaynandan dolayi kokunden kurtulayim diye bosanmak isdiyorum
tarafından
Yerinde olsam ararım ağzına geleni sayarım dediklerinin cevabını veririm içinde rahatlar, tamamen düşman olursun eşinle de aranda birşey olmaz seni ve annesini tanıyorsa rahat ol, ara içindekileri dök böyle kendine zarar veriyorsun sen
(1,370 puan) tarafından
Keske o kadar cesaretli olabilsem:(

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 775 göst.
26 Eylül 2022 Aile kategorisinde Busra2101 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 429 göst.
29 Eylül 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 295 göst.
21 Kasım 2021 Aile kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu