0 oy
93 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (87 puan) tarafından
Selam kizlar ege tarafinda izmir didim kuşadası mutfakli apart arıyorum tavsiyeniz var mı 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Netten bak canım istersen arkadasım netten bakıyodu emlakcıdan felan ayarlıyodu genel olarak hep mutfaklı diye biliyorum 
(87 puan) tarafından
Netten görüldüğü gibi çıkar mi diye korkuyorum burda giden varsa herseyini soyler cikarsizca diye dusundum canm
-Reklam-
0 oy
(375 puan) tarafından
Didim'de varsa öneririm canım. Fiyat olarak Kuşadası Davutlar Güzelçamlı her bakımdan uçmuş durumda tatil sektörü. Didim'in denizi şahane. Dalgası olmaz su çok sığ çocuklar için çok iyi. Apartları bilemiyorum internetten bakmalısın canım. 
(87 puan) tarafından
Bunu soyledigin cok iyi oldu kusadasinda tusan beach de kaldik memnun kalmadik denizi soğuk  ve pisti didim bakayim ben
(375 puan) tarafından
Ada'da denize girilmez ya leş gibi :(
(87 puan) tarafından
Evet öyleydi canim yosunlar ustumuze gelmişti didime bakayim ben peki kadinlar denizi diye bi yer var orasi nasil orayi tavsiye eder bilir misin
(375 puan) tarafından
Yok canım çok kalabalık orası çocuklar varsa gürültüden uyuyamaz kadınkar denizinde

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 1,437 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
4 Temmuz 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Gul2727 (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 189 göst.
5 Haziran 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Gurbett (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 59 göst.
8 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Tugba szn (18 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...