+1 oy
1,418 göst.
Diğer kategorisinde (5,376 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

kızlar kusura bakmayın sormak zorundayım korkuyorum dr normal diyo çarşamba akşam 7 de sünnet oldu bu resmi bugün çektim normal mi Allah aşkına herkes bşy diyo korkuyorum :'(

58 Cevaplar

0 oy
(5,376 puan) tarafından

En İyi Cevap
Gördüm kızlar attığınız fotoları saolun Allah razı olsun salı sabah 9 da var randevu o zaman gitcez inşallah bşy yoktur yorumlar çok o yüzden buraya yazdım hepiniz saolun
-Reklam-
+4 oy
tarafından
tarafından düzenlendi
bak ilk gunu en fazla boyle oldu sonra gecti ertesi gunu
(15,992 puan) tarafından
Fotoyu da kaldir bence canim
(44,696 puan) tarafından
Emoş  benim oğlan dikişsiz oldu klipsli oldu o aparatla 3 gün durdu sonra çıkardılar dikiş felan hiç bişey yoktu
(15,992 puan) tarafından
Ne güzel. Benim oglana 6 dikis atildi ayıptır söylemesi pipisi dikislerden dolayı çiçek gibi duruyor
(44,696 puan) tarafından
Allah seni yaaa:D
(60 puan) tarafından
Ahhaa Allah sizi:)))
+1 oy
(222 puan) tarafından
Canim korkutmak istemem ama normal gözükmüyor içerde kanama olmuş ve birikmiş kan sanki
+1 oy
tarafından
Ama bu morarmış canım başka doktora götürseniz olmazmı. Ya kiyamam ben ona
+1 oy
(5,376 puan) tarafından

Kızlar tek tek yazamadım şimdi Allah razı olsun hepinizden içim hiç rahat değil zaten adama inanasım gelmiyo hiç :'(

tarafından
Kuzum bak bende attim
(4,101 puan) tarafından
Yaa cok kotu olms icim gitti kac gundur sunmet oldu normlde sargili olmasi lazim degilmi
(13,019 puan) tarafından
Birşey olduğu o kadar çok belli ki ben bile anliyorsam o doktor nasıl anlamıyor normal diyor şaşırdım
(5,376 puan) tarafından
Foto attım yine yapan dr a aradım herkes normal değil diyo korkuyorum dedim hayır normal kulak asma çok yapışıklık vardı tabiki şişlik morluk olcak diye 3 4 güne iyileşcek diyo ama ben yine de salı sabaha randevu aldım götürcem başka dr a
tarafından
Tuba saliya kadar beklemen bile hata acile naisl gitmiyorsun şuan anlamiyorum
+1 oy
(5,376 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bi arkadaş istedi foto onun için atıyorum
(826 puan) tarafından
Iütfen bi doktora götür inşAllah bişeyi yoktur ama bence durmamalısın canım ben çok korkarım böyle şeylerden geleceği var çoçuğin inan kendi oğlum kadar endişelendim benim oğlum yeni ameliyyat oldu hemde 2 kez hipospadias ameliyatı onunkidr 1 hafta şiş oldu ama bi tek dikiş yerleri ucu yani sıcak suda oturtdum geçti ama böyle hiç olmanışdı pipi tümün şişmiş canım kan toplamış gibi duruyo tabi biz doktor değiliz ama göz  var yani
(1,014 puan) tarafından
Konuyla alakalı degıl ama. Benım oglumdada hıpospadıas var. Nasıl bır yol ızledınız. Benımkı daha 2 aylık. Sızınkınde yapısıklık varmıydı. Bıde ıdrar delıgı ne kadar asagıdaydı. Yardımcı omur musunuz rıca etsem
(826 puan) tarafından
Doğduğunda öğrendik bizde benim oğıumda bide testisleri inemişti doktora gittik 40 günlükken işte baktı 6 aylığında bide götürdük kasıktaytı testisleri 1 yaşına kadar bekleme süreci var bekledik inmediler o yüzden 1 yaşına girer girmez ameliyyat yaptılar testisin birini yaptılar önce eğerki bişey olursa diğer testis kalsım diye bide hipospadias ameliyatı oldu  doktor tam düzeltemişti eğriliği 2 ay sonra tekrar gittik bu seferde diğet testis indirildi bide pipisini tekrar ameliyat yaptı şuan iyi durumu  ilk günlet ödem vardı çok şişmişti sıcak suda oturtdum geçti şimdi böyıe doktpr ne dese onu yaptık canım geçmiş oısun sizede.  Erken ameliyat olması iyi hem bilmiyp çoçukta bide çabuk iyileşiyo. İdrar deliği aşağıdaydı şuan prtada gibi duruyo
(1,014 puan) tarafından
Bızım testısler yerınde. Yapısıklık oldugu ıcın mı egrılık vardı. Kusııra bakmayın soruyorum ama. Cevremde kımsede yok. Bıde sızde. Genetık test ıstedıler mı dogdugunda.
(826 puan) tarafından
Hayır canım istemediler eğer karında olarsa testis yapıyolar diye biliyorum ben. Kasıktayken yapmıyolar  onu doktor daha iyi bilir. Yapışıklık derken?? Anlamadımda nasıl bişeyki o??.
Yok sorun değil sora bilirsiniz istediğinizi bende ilk başlar nette baklyordum etrafdada kimse yoktu
+1 oy
(2,615 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
bak kuzum attim
(2,615 puan) tarafından
Bende endiselendim cnm benimde oglum 2 yasinda  aslinda kac gundur sunnet oldu oglu bilmiyirum ilk 2 gun cok sis duruyo benimkilerdede bayaa sismisti morarmisti
(826 puan) tarafından
VAlla alakası varmı bilmiyprum ama benim oölum ameliyyat oldu hipospadias ameliyyatı  biximkide aynı böyle olmuştu ilk günler 1 hafta ödem vardı sıcak suda oturtdum doktor dedi sonra geçti morarma falan olursa korkma demişti dojtor ama postu açanın çoçuğunki baya bi şişmiş bide morarmşştı yani baya bence başka bi doktora götürmeli çoçuöu
(15,992 puan) tarafından
Benim oglumun da böyle olmuştu dikisin etragi şişmişti ama tugbanin oglu gibi olmadi öyle
(15,709 puan) tarafından
Umarım bişey yoktur ya benim oğlan sünnet  olmadı henüz 29 aylık görünce korktim
(2,615 puan) tarafından
Kizlar azlinda benim oglanlarinda ilk 2 gun cok sisti mordu kan bile geldi biraz ama bu bebisin pipisinin ust kismi birazcik fazla sismis o yuzden korktum insallah hic bisey yoktur
0 oy
tarafından
Bacım derhal acile götür onu normal felan değil
(12,856 puan) tarafından
Sevda Elif Ana'da yaptırdık biz kuzeyin sünnetini Abdullah Özel diye bir doktor yaptı çok memnun kaldık tavsiye ederim tekbir getirerek sünnet ediyor bir de ertesi gün kuzey hemen toparladı
(13,202 puan) tarafından
Sevda Kerem inki gerçekten iyi oldu
(119,338 puan) tarafından
banu elif ana nerde

yaa asli esime dedimde taa bursayami gitcez sacmalama dedi
(119,338 puan) tarafından
banu akarbasindaki elif ana mi
(13,202 puan) tarafından
Tabi sadece bir sünnet haklı da eşin
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Ayyyy nasıl normal diyor sen Baska bir doktora daha götür
(5,376 puan) tarafından
Aydan ya tanıdığın dr fln var mı adam 20 yıllık genel cerrah sürekli foto atıyom normal diyo kafayı yicem ya çok yapışıkmış dedi bi de bayıltmadan yaptı durmadı çocuk haliyle
(44,696 puan) tarafından
Al git oğlunu bekleme çok kötü olmuş bak
(6,203 puan) tarafından
Direk acile götür inan g. Cerrah hiç tanıdığım yok
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Hemen acile git nasıl yapmisalr çocuğu böyle 
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Ayy değil yaa çok kötü olmuş hemen Dr götür bı Tuğba içim çok kötü oldu yaa:((
0 oy
(16 puan) tarafından
Ayy kız çok kötü olmuş normalmi bilmiyorum ama başka doktora da gidin yaa ben kardeşindenn biliyorum hiç böyle olmamıştı 
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Canım çok kötü olmuş korkutmak gibi olmasın ama acil çocuk doktoruna götür 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Hiç normal değil acilen hastaneye götür
0 oy
tarafından
Cnm benim cocugunki morarmamisti boyle baska doktora daha mi gostersen. Nestrle mi kesti yoksa  lazermi
0 oy
(891 puan) tarafından
Bizimde böyle olmamıştı bilemedim yani başka da sünnet olan çocuk görmedim.yani çok morarmış sanki siz gidin yine.nerde yaptırdınız
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Yavrum nolmus çocuğa ben sünnet ettirmedim ama bu kadarı normal değil diye düşünüyorum 
0 oy
(616 puan) tarafından
Normal değil canım. Bence acile götür. Benim oğlumun kanaması çok vardı. Yerinde durmadığı halde böyle bişey yaşamadık
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Acil doktora gidin canım Ankara da yaşıyorsanız özelde bi doktor var Vedat Ali Canoğlu ona götürün
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Normal degil bence nasıl şişmiş 2 oglum var 2side sünnet oldu hiç böyle bişey yaşamadık

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 78 göst.
12 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 310 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 353 göst.
8 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 424 göst.

380,031 soru

11,375,933 cevap

34,862 kullanıcı

...