0 oy
116 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,925 puan) tarafından
Kızlar sabah oğlumu emzirip oğlumla beraber kalkım diye yerimden bi kalktım bir anda belime şiddetli ağrı girdi ve sabahtan beri belimi doğrultamıhorum bükülerek yürüyorum dorultmaya çalışsam kırılcak gibi ağıryo. Jastaneye gitmelimiyim yada kendisi geçermi, geçmesi için ne yapabilirim bilgisi olan varmı

7 Cevaplar

0 oy
(3,823 puan) tarafından
Hastaneye git kuzum 
(1,925 puan) tarafından
Geçmezse akşama gidim olmadı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Acile gitsen kas gevşetici yaparlar hemen düzeltirsin canım kendi kendine zor geçer biraz 
(1,925 puan) tarafından
Kas gevşetici kerem sürdük ama belki geçer inşallah
tarafından
Keremle hemen geçmez canım iğne daha etkili
(1,925 puan) tarafından
Akşama giderim olmadı acile sağol canım
0 oy
tarafından

Bence bişey yapmadan hastaneye git

(1,925 puan) tarafından
Sağol canım
tarafından
Geçmiş olsun umarım ciddi bişey yoktur
(1,925 puan) tarafından
İnşallah ya oğlumda ağır onla kalkınca belime ağır geldi heralde.
0 oy
tarafından
Bizde  ona başka bişey derler kuzum hastahaneye gitsen iyi olur çünkü o öyle çabuk geçmez günlerce suruyor ağrısı bı anda doğruluğun için omurgana zarar vermiş olabilirsin 
(1,925 puan) tarafından
Oğlum 9 kilo kadar var onla biranda kalkınca ağır oldu heralde şu an onuda kaldıramıyorum Allahtan babası evde. İnşallah geçer çocuk sürekli kucak istiyo.
0 oy
(818 puan) tarafından
Belin tutulmus cnm git bi kas gevsetici vursunlar gecmis olsun
(1,925 puan) tarafından
Kas gevşetici krem  sürdük şimdi inşallah geçirir yoksa akşam acile giderim olmadı.
(818 puan) tarafından
Tmm cnm
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Aynisini yasadim cabim, idrar yolu enfeksiyonu cikti. saglik ocagina gitmistim tahlil yapip ilac vermisti
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Bende aynen bu sorunu yaşadım ve doktora gittim fıtık var dedi malesef.. hemde muhtemelen doğumda oluşmuş. Git bence ihmal etme

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 454 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
4 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 131 göst.
25 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Dilek00 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
14 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...